від 3000 грн
на місяць
6 причин довіриться WebFox

До ваших послуг досвідчені професіонали з профільною освітою. Всі фахівці практикують нестандартний підхід до роботи, багато креативу, експериментують і постійно вчаться чомусь новому.

Ексклюзив - наше кредо. Завжди відкриті до неординарних рішень, оригінальним концепціям, ноу-хау розробкам. Завдяки високим знанням в області Social Media Marketing, дизайну і таргетингу ми створюємо не просто спільноти, а твори мистецтва, покликані об'єднувати передплатників і надихати їх на покупки.

Працюємо за принципом win-win, завдяки чому у виграші залишаються всі сторони взаємодії: клієнти, цільова аудиторія, можливі партнери та, звичайно ж, наша дизайн-студія. А задоволені замовники - наша місія!

Оперативно запускаємо рекламні кампанії, не допускаємо затримок, простоїв і зривів дедлайну. Всі побажання щодо термінів обговорюємо індивідуально і прописуємо ці пункти в договорі.

Гарантуємо стабільну цінову політику. Фіксуємо ціни в національній валюті. Вартість послуги залежить від обраних вами каналів просування (з урахуванням чисельності та типу) і додаткових вимог (цілі, пости). Тарифний план включає базовий або розширений СММ-пакет. Всі розцінки середньоринкові.

Стежимо за показниками KPI: відвідуваністю ресурсу, конверсією, швидкістю завантаження сторінок, поведінкою користувачів, кількістю замовлень і переходів на сайт, прибутковістю проекту, клікабельністю, юзабіліті.

Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку
Приклади оформлення груп / сторінок

Просування групи в Фейсбук – збільшення продажів

Facebook – найпопулярніша соціальна мережа, яка не перестає залучати мільйони користувачів. Вона стрімко набирає обертів не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах світу. До речі, це єдина соціальна мережа з можливістю оформлення замовлення.
У вас є власний бізнес, і ви зацікавлені в розширенні аудиторії і залученні нових клієнтів? Замовте послугу просування групи в Фейсбук – ефективний рекламний інструмент для більшості сучасних компаній.

Просування в Facebook дозволить:

  • · залучити великий потік нових відвідувачів;
  • · краще познайомити ЦА з брендом/послугою;
  • · зробити бренд впізнаваним;
  • · збільшити обсяги продажів;
  • · успішно вести бізнес-процеси.

На сьогоднішній день Фейсбук дозволяє знаходити цільову аудиторію для будь-якого бізнесу. Ця соціальна мережа дає прекрасні можливості для застосування різного роду рекламних інструментів. Ця затребувана соціальна мережа дозволить з легкістю налагодити зворотний зв’язок з ЦА, просувати свій бренд і успішно стимулювати продажі. Просування в Фейсбук допоможе заявити про себе і свій бізнес, а також сформувати позитивний імідж компанії.

Просування групи в ФБ від професіоналів

Чому ж фахівці радять замовити послугу розкрутки групи в Facebook? Справа в тому, що користувачі цієї популярної соціальної мережі – це сучасна, прогресивна, платоспроможна і просунута аудиторія. Серед неї є чимало професіоналів різних сфер бізнесу, підприємців, журналістів, творчих людей і блогерів. Як показує практика, користувачі мережі Фейсбук досить активні, добре реагують на таргетовану рекламу.

З впевненістю можна сказати, що сьогодні Facebook – хороший майданчик для досягнення важливих бізнес-цілей і завдань. Щодня на ній комунікують платоспроможні користувачі.

Просування в Facebook підійде рекламним компаніям, компаніям сфери обслуговування і окремим фахівцям. Ця соціальна мережа допомагає активно спілкуватися з аудиторією по всьому світу і найбільш зручним способом просувати товар/послугу.

Розкрутка групи в Фейсбук від WebFox

При грамотній розкрутці групи в Фейсбук можна за короткий термін отримати прекрасний майданчик для генерації потоку якісної аудиторії на сайт. Просування в Facebook дає зростання конверсії, а ліди стають клієнтами. Це відмінні результати, які допоможуть незабаром вивести ваш бізнес на новий рівень.

Розкрутка групи в Facebook забезпечить комфортне спілкування з цільовою аудиторією і швидко залучить користувачів на сайт компанії. Все це дозволить поліпшити сервіс, продукт/послугу і отримати бажаний дохід.

Розкрутка групи в Facebook – швидко і якісно

Фейсбук – зручний майданчик, на якому можна спілкуватися, налагоджувати ділові контакти, знаходити корисний матеріал, підвищувати впізнаваність бренду і доходи компанії. Запорукою ефективної розкрутки групи в Фейсбук є грамотно обрана стратегія, яка забезпечить максимальну активність користувачів, а ще правильно налаштована таргетована реклама.

Наша команда складається з найкращих професіоналів, які знають про розкручування групи в Facebook все і навіть більше. Вони завжди дуже ретельно підходять до розробки індивідуальних планів просування аккаунта, групи або бренду. Спеціальні маркетингові інструменти дозволяють нашій веб-студії збільшити ефективність просування соціальної сторінки.

Щоб замовити якісну розкрутку групи в Фейсбук – звертайтеся до веб-студії WebFox. Ми використовуємо найкращі методи просування, а також адаптуємо їх під потреби клієнта.