від 3000 грн
на місяць
Як виглядає реклама в соц мережах
6 причин довіриться WebFox

До ваших послуг досвідчені професіонали з профільною освітою. Всі фахівці практикують нестандартний підхід до роботи, багато креативу, експериментують і постійно вчаться чомусь новому.

Ексклюзив - наше кредо. Завжди відкриті до неординарних рішень, оригінальним концепціям, ноу-хау розробкам. Завдяки високим знанням в області Social Media Marketing, дизайну і таргетингу ми створюємо не просто спільноти, а твори мистецтва, покликані об'єднувати передплатників і надихати їх на покупки.

Працюємо за принципом win-win, завдяки чому у виграші залишаються всі сторони взаємодії: клієнти, цільова аудиторія, можливі партнери та, звичайно ж, наша дизайн-студія. А задоволені замовники - наша місія!

Оперативно запускаємо рекламні кампанії, не допускаємо затримок, простоїв і зривів дедлайну. Всі побажання щодо термінів обговорюємо індивідуально і прописуємо ці пункти в договорі.

Гарантуємо стабільну цінову політику. Фіксуємо ціни в національній валюті. Вартість послуги залежить від обраних вами каналів просування (з урахуванням чисельності та типу) і додаткових вимог (цілі, пости). Тарифний план включає базовий або розширений СММ-пакет. Всі розцінки середньоринкові.

Стежимо за показниками KPI: відвідуваністю ресурсу, конверсією, швидкістю завантаження сторінок, поведінкою користувачів, кількістю замовлень і переходів на сайт, прибутковістю проекту, клікабельністю, юзабіліті.

Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку

Як зробити особистий бренд відомим для публіки? Як зацікавити людей різного віку і соціальних статусів? Природно, замовити розкрутку інстаграм для веб-проекту!

Просування в Instagram від Webfox: скорочуємо дистанцію між вами і успіхом

Просування Інста-аккаунта – найбільш поширений спосіб реклами товарів, послуг і торгових марок в соцмережах. В рамках СММ-кампанії ми ведемо ваш профіль і створюємо реальну активність. Залучаємо цільову аудиторію, збільшуємо кількість інтернет-підписників, використовуємо пряму і нативну рекламу, популяризуємо бренд за допомогою фото (в даній соціальній мережі це ключовий фактор розкрутки) і в режимі 24/7 взаємодіємо з користувачами.

Ми знаємо, як для вас важливо залучити ЦА, просунути на ринок свій продукт або сформувати позитивний імідж. Все це нам під силу, причому в комплексі.

Завдяки тому, що просування в Інста проводиться професійними фахівцями і з використанням інноваційних технологій, є можливість:

 • · залучити виключно зацікавлених споживачів;
 • · створити нову воронку продажів;
 • · наростити цільові звернення в директ;
 • · знизити витрати на рекламну web-кампанію;
 • · підняти свій рейтинг в очах конкурентів і потенційних покупців;
 • · зміцнити статус і репутацію в профільній ніші.

Комплексне обслуговування instagram забезпечує якісне просування сторінки в social media, а це безсумнівно наближає вас до успіху в своїй справі. Місце під сонцем – ваше!

Особисті профілі, бренди – тепер це легенди

Багатогранний функціонал рекламного кабінету і різні варіації контенту дають шанс представити ваш бренд / товар / послугу з найсприятливішого боку. Але не одним брендингом ми вас здивуємо.

Є ще такий процес, як розкрутка через інстаграм особистого вебпрофілю. Тепер стати зіркою і лідером думок в Інста не важко – головне звернутися в компанію Webfox. Та й непогано заробите на своїй популярності: продумана монетизація при правильному підході гарантує карколомні виплати!

Ведення Instagram, СММ просування під ключ: кому слід замовити

Супровід інстаграм-аккаунта актуальний для будь-якого виду бізнесу, будь то роздрібна торгівля, оптові продажі, виробнича діяльність, електронна комерція, маркетинг, фінанси, сфера послуг, діловодство. Це відмінна пропозиція для блогерів, майстрів косметології, тренерів, стилістів, телеведучих, світських осіб і спеців в будь-якої галузі.

Безумовно, розкрутка інстаграм (Україна) чудово підходить для ТМ і топ-послуг з молодою публікою. Такі користувачі найбільш активні, вони сприймають будь-який контент, СММ-експерименти, конкурси, ексцентричні публікації, акції.

Просування в інстаграм тут і зараз: гра на випередження!

Аккаунт в інстаграмі ми просуваємо за останнім словом техніки, як кажуть. Враховуємо новомодні тенденції сучасності і свіжі Інста-фішки, щоб бути в тренді. Завдяки зручному інтерфейсу і лаконічній insta навігації розкрутка проходить легко і невимушено:

 • · є можливість «зачепити» тільки гарячі ліди;
 • · фільтрація людей за віком або статтю привертає в першу чергу цільових клієнтів;
 • · прив’язка до геолокації дозволяє налаштувати чіткий потік трафіку сьогодні і в майбутньому;
 • · налаштування безпеки непробивні, тому конфіденційність дотримується на всі 100%.

Впроваджуючи всі опції виважено і раціонально, ми випереджаємо ваших конкурентів в профільному середовищі. Підсумок: ви на коні!

Розкрутка інстаграм: Україна дарує натовпу фоловерів!

Залежно від того, в якій ніші ви перебуваєте, як часто додаються підписники і який канал прибутку бажаєте використовувати, формується формат СММ-кампанії. Ми швидко накрутимо потрібне число фоловерів, щоб ви почали заробляти вже сьогодні. Більш того, просування в інстаграм на регулярній основі принесе ще більше куражу: натовпи фанатів (без перебільшення!), визнання, динамічні продажі. Хочете так само? Все, готуємо армію шанувальників для вас: знайдемо справжніх шанувальників, зацікавлених покупців і потенційних замовників!

Раз, два, три, чотири … В інстаграмі стільки сили!

Результати, які ви отримаєте від smm-просування, перевершать ваші очікування:

 • · Підвищена впізнаваність бренду / особистості
 • · Великий багатогранний трафік
 • · Максимум цільових заявок через інстаграм
 • · Розкрутка підписників і глядачів
 • · Ефективна лідогенерація
 • · Зростання відвідуваності сайту, інтернет-магазину
 • · Колосальний товарообіг
 • · Постійний інтерес до вашої персони / товар
 • · Престиж, визнання, довіра
 • · Прибуток, про який ви і мріяти не могли

Просуваємо, розвиваємо, рекламу впроваджуємо

Просування інстаграм (Україна), яке веде Webfox, включає кілька великих пунктів, в тому числі:

 1. 1. Розробка стратегії. Передбачає формулювання УТП, бізнес-цілей і тональності у спілкуванні, а також структурування завдань та аналіз аудиторії.
 2. 2. Створення контент-плану. Неможливо без детального медіаплану постів, їх календарю і бюджету. На певний період плануються публікації і активіті, в тому числі зйомки сторіз, прямі ефіри.
 3. 3. Оформлення сторінки. В даний блок входить розробка стильового рішення під Головну і публікації, робота з аватаром, хештег і локаціями.
 4. 4. Ведення контенту. Розкрутка в інстаграм, як і будь-який інший соціальній мережі, включає створення текстового, фото-і відеоконтенту.
 5. 5. Постинг і модерація. Це регулярні пости згідно контент-плану, написання коментарів, питань і відгуків, налагодження та запуск велкам-розсилок через дірект.
 6. 6. Додаткові послуги. Сюди можна віднести настройку таргетингу, масслайкінг і массфоловінг, піар за сприяння відомих блогерів, проведення марафонів, конкурсів та інших активіті.

Рекламний бюджет на кожен з пунктів обговорюємо окремо. Але можете бути впевнені в тому, що на таку послугу, як розкрутка instagram встановлена ​​мінімальна ціна. Всі роботи з СММ-просування в інст виконуються точно в термін і з урахуванням планового алгоритму. Ефект не змусить себе довго чекати: веб-підписникам цікаво, до вас ідуть нові люди, оформляється більше замовлень, ви отримуєте статус селебріті!

Розкрутка профілю в Інста: мистецтво бути популярним

Зближення з аудиторією
Перш ніж ми почнемо інстаграм просування, від А до Я вивчаємо публіку. Не просто формуємо уявлення, а саме досконально досліджуємо її, щоб знати потреби і бажання людей. Це допоможе в майбутньому генерувати круті пропозиції та ідеї, які користуються попитом.

Повна прозорість

Бюджет рекламної кампанії повністю прозорий. Ще на початковому етапі ви будете знати, скільки коштує розкрутка інстаграм. Якщо змінюється ціна (в грн, Україна) на додаткові або термінові заходи, ви першим про це дізнаєтеся і зможете обговорити з нами всі нюанси.

Регулярний аудит

Поетапно відстежуємо сильні і слабкі сторони рекламної кампанії, що дає можливість вчасно внести зміни в стратегічну концепцію, поміняти тактику комунікації або виправити помилки в інших аспектах. Тільки так просування в instagram і СММ розкрутка будуть приносити користь бренду!

Глобальна оптимізація

Працюємо за двома напрямками: оптимізуємо вже опублікований і майбутній контент. Для нас важлива як модернізація існуючої інформації в акаунті (наприклад, опис профілю, фотознімки), так і анонсування нових оголошень з відповідними хештегами. Такий комплексний підхід дозволяє Особистості / Бренду завжди тримати марку, бути цікавим для постійного читача і знаходити нових підписників.

Ніяких заборонених прийомів

Наше Інста просування не містить заборонених методів накрутки лайків і підписників. Тільки органічний трафік, тільки «білі» технології. Довгостроковий ефект гарантований!

Скільки коштує професійна розкрутка Instagram?

Тарифи на СММ для кожного виду бізнесу індивідуальні, проте базові розцінки залишаються демократичними. Так, є деякі чинники, які впливають на просування в інстаграм, а водночас і на ціни (Україна – регіон СММ): загальна складність проекту, періодичність постингу, модераторська активність, необхідна кількість сторіс і РК.

Вищеописане зовсім не означає, що ми підбираємо для кожного клієнта максимальний тариф. Якщо вам, виходячи зі сфери діяльності, підходить два пости в тиждень, то і маркетинг-кампанія вибудовується відповідна.

Розкрутка інстаграм коштує недорого. Наша ціна буде доступною, а якість виконаних робіт безумовно окупить всі витрати!

Super SMM просування інстаграм від Webfox: чому ми кращі?

 • · Багаторічний досвід в сфері СММ, який приносить користь: нам – репутацію, вам – профіт.
 • · Великий спектр послуг: від Інста-розкрутки до комплексного сео-просування в соціальних мережах.
 • · Успішні кейси, оптимізовані під ваш tone of voice.
 • · Тільки унікальні і оригінальні рішення в області контенту, контексту і т.д.
 • · Динамічне занурення в веб-проекти, персональний менеджмент.
 • · Розкрутка інстаграм 24 години на добу.
 • · Низькі ціни на всі роботи, знижки.
 • · Моніторинг, аудит і ведення вашої сторінки для максимального ефекту.
 • · Результати, яких ви очікуєте і навіть більше.
 • · Знижки, спеціальні комерційні пропозиції.

Найпотужніше insta просування, здійснюване нами, просуне ваш аккаунт на топові місця в соціальній мережі, забезпечить стабільні канали продажів і ефективну комунікацію з публікою.