ВАРТІСТЬ
10 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Оскільки ресторан має географічну локацію і навіть якщо це мережа, то виконати розкрутку сайту ресторану дуже складно. Щоб зацікавити потенційного клієнта закладом громадського харчування переконати його відвідати саме його, потрібно звернутися до фахівців маркетингу та SEO-просування. Адже висока конкурентність цього сегменту ринку вимагає особливого підходу до розкручування і просування сайту ресторану / кафе.

Розкрутка сайту ресторану – великий потік клієнтів

Будь-який власник ресторану хоче якомога швидше окупити вкладення, вийти на стабільний дохід, тим самим привернути до свого закладу величезну кількість людей і завоювати довіру. Для досягнення цих цілей однієї лише офлайн-реклами недостатньо, потрібно створити сайт ресторану і активно його просувати в мережі. Це допоможе за короткий термін збільшити попит і інтерес нових відвідувачів.

Люди, які шукають кафе або ресторан в режимі онлайн, хочуть знайти заклад у своєму місті – тому запити для просування сайту будуть строго геозалежні. А щоб розкрутка сайту ресторану була ефективною, веб-ресурс повинен володіти певним функціоналом і бути наповнений інформацією, яка приверне потенційних відвідувачів. Величезне значення має контент, який повинен бути не тільки унікальним, але і якісним і цікавим. Він повинен бути орієнтований, в першу чергу, на людей.

Професійне seo просування ресторану в інтернеті

Потрібна якісна розкрутка сайту ресторану? Звертайтеся в нашу веб-студію. Ми знаємо всі особливості і стратегії ефективного сео-просування сайту ресторану, які сприяють залученню нових клієнтів. Наші фахівці використовують різні інструменти, які зможуть підвищити приплив відвідувачів. Високі позиції сайту у видачі по запитах в популярних пошукових системах – гарантія успішного ресторанного бізнесу.
Ми грамотно складемо семантичне ядро, адже це запорука майбутнього успіху. Також подбаємо, щоб на сайті була висока активність і відвідуваність, адже це дозволить ресурсу залишатися в ТОПі пошукових систем.

Етапи просування сайту кафе

Оскільки розкрутка сайту кафе і ресторану – багатоетапна робота, то вона передбачає наступні важливі етапи:

  1. Виведення сайту в ТОП пошукової видачі – сайт повинен мати лідируючі позиції у видачі популярних пошукових систем. Тільки тоді потенційні клієнти зможуть швидко знайти заклад серед інших конкурентів.
  2. Створення позитивного іміджу закладу – на сайті повинні бути відгуки клієнтів, корисний текстовий контент, новини, акції, спеціальні пропозиції тощо.
  3. Поліпшення юзабіліті веб-ресурсу – дозволить сайту стати максимально зручним і корисним для клієнтів. Добре, якщо на сайті буде форма для бронювання столиків в режимі онлайн, віртуальне меню з цінами і інша цікава інформація для онлайн користувачів.
  4. Акцент на головне – особлива увага приділяється просуванню найбільш популярних послуг закладу.

Величезне значення грає і візуальне оформлення сайту ресторану. Над цим завданням працює професійний веб-дизайнер. Він підбирає гарні ілюстрації, що зображують апетитні авторські страви, сучасний інтер’єр ресторану і т.п. Грамотне і продумане оформлення сприяє формуванню позитивного іміджу у відвідувачів сайту. Щоб веб-ресурс вийшов цікавим і оригінальним, фахівці працюють над його навігацією і стилістичним оформленням, згідно з останніми тенденціями дизайну.