ВАРТІСТЬ
10 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Що потрібно для розкрутки сайту готелю в короткі терміни

Кожен напрямок сайту має свої особливості в просуванні. Розкрутка сайту готелю тому не виключення. Для сайтів готелей важливо зацікавити відвідувача, показати переваги і виділитися на тлі конкурентів. Чим зацікавити і як зробити, щоб потрапити в ТОП запити в пошукових системах – знають фахівці студії WebFox.

Завдання розкрутки сайту готелю

Привести цільовий трафік – це лише половина місії. Основне завдання утримати увагу аудиторії і підштовхнути до прийняття рішення. Наші фахівці з розкрутки ставлять перед собою перелік цілей:

  • · приводити гостей на сайт і в сам готель;
  • · оптимізувати витрати на просування і маркетингові задачі;
  • · підібрати ефективні канали пошуку цільової аудиторії;
  • · вибрати результативні способи рекламування;
  • · підвищити впізнаваність бренду.

Всі завдання розробляються індивідуально під проект, щоб просування готелю дало успішний результат.

Як досягають цілей з просування сайту готелю

Для реалізації поставлених завдань наші компетентні співробітники здійснюють великий обсяг робіт. Щоб просування сайту готелю було ефективним, потрібно виконати наступні етапи:

  1. 1. Технічну перевірку сайту і пошук проблем, що будуть перешкоджати ранжируванню.
  2. 2. Аналіз юзабіліті. Він складається з оцінки функціональності ресурсу, зручності архітектури і всіх форм для читачів.
  3. 3. Внутрішня оптимізація. Складання та заповнення метаданих, тегів і мікророзмітки. Сюди ж відноситься формування семантичного ядра – підбір запитів і внутрішня перелінковка.
  4. 4. Оптимізація контенту з попереднім ретельним аналізом конкурентів. При необхідності – написання унікальних статей і формування інформації для сторінок.
  5. 5. Вибір посадкових сторінок і нарощування маси посилань, які будуть сприяти розкручуванню.

Етапи аудиту і рекламування виконуємо за погодженням – уточнюємо, які саме роботи потрібні замовнику. Консультуємо з питань, що підійде для проєкту і які дії принесуть йому максимальну користь. У разі необхідності, проводимо редизайн. Це допомагає зробити просування сайту готелів ефективніше, і утримувати відвідувачів.

Що WebFox робить для просування готелю

Наша студія використовує ресурси, які дозволяють досягати конкретних результатів. Розробляємо акції, просуваємо сайт по всім рекламним ресурсам, створюємо контент і наповнення для соціальних мереж. Намагаємося реалізувати максимум з оптимізованим бюджетом. Якщо вам потрібне ефективне просування сайту для готелю, залиште замовлення на WebFox і ви отримаєте повне занурення фахівців в розкрутку вашого підприємства.