Наші переваги Найзначніша наша перевага – це індивидуальність.

 • Ми використовуємо власні перевірені методи розкрутки, а не банальні поради з методичок.
 • Реально оцінюємо ситуацію, а не даємо голословні обіцянки за кілька днів зробити з вас акулу бізнесу.
 • Тільки не під копірку, тілько не як у всіх — ось наші пріорітети в роботі.
Всі бажають потрапити до “щасливої десятки”, але місць мало.
Якщо ви готові співпрацювати зі справжніми знавцями своєї справи, які не перший рік в СЕО, то місце під сонцем вам вже забезпечено!
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Терміни щодо виведення проекту в топ Google Ми поважаємо себе і відповідно своїх Клієнтів, тому завжди чесні перед вами. Просування сайту – трудомісткий процес, що вимагає значних витрат ресурсів і часу. Не можна точно спрогнозувати, за який термін сайт потрапить в ТОП-10 позицій пошукової видачі. 3, 5, 12 місяців – конкретну цифру не в силах озвучити навіть співробітники компанії Google. Ми розуміємо, що деякі наші колеги дають гарантії ефективної, а головне швидкої розкрутки, але все це тільки слова. Справжні сео-профі роблять ставку на просунуті технології, а не акцентують увагу Клієнта на дату.

Ви повинні розуміти, що на швидкість просування впливає безліч
факторів, таких як:
 • Вік сайту
 • Бренд
 • Конкурентність в тематиці
 • Технічний стан сайту
 • Якість посилального профілю
 • Регіон просування
 • Бюджет на просування
 • І інші важливі чинники

І всі ці фактори потрібно ретельно вивчити, опрацювати, проаналізувати.
Чим ми власне і займаємося для отримання максимального ефекту.

Додаткові витрати на просування проекту
Бюджет на копірайтинг
Бюджет на переклад якщо на сайті кілька мовних версій
Бюджет на зовнішню оптимізацію
Бюджет на програміста
Бюджет на крауд-маркетинг
Технології, які ми використовуємо

Як часто ми, тільки починаючи онлайн-бізнес або активно розвиваючи вже немолодий сайт, забуваємо практикувати якісне просування. Але ж в інтернеті карколомна конкуренція. Багато-хто потім дивуються, чому продажі пішли на спад або конверсія мінімальна. Іншим щастить менше – їх веб-проекти в кращому випадку займають соті позиції в результатах пошукової видачі.

Щоб такого не відбувалося, а інтернет-магазин або портал працював на повну потужність, треба замовляти послуги професійних оптимізаторів. Вам пощастило, сьогодні у вас є шанс попрацювати зі справжніми гуру маркетингу і СЕО, які представляють компанію WebFox.

З чого починається просування сайту в інтернеті?

Для початку ми ретельно аналізуємо ваш веб-ресурс, проводимо моніторинг його технічного стану, тестуємо дизайн, вивчаємо тематику і ринкову нішу. Потім складаємо детальний план розкрутки, який може включати:

 • · СЕО просування сайту в інтернеті (сюди включена як зовнішня, так і внутрішня оптимізація);
 • · контекстну і банерну рекламу;
 • · рекламні оголошення в соціальних мережах;
 • · таргетинг та інші маркетинг-маніпуляції.

Після затвердження плану робіт ми приступаємо до бюджету. Тарифікація узгоджується з замовником. У будь-якому випадку вартість рекламної кампанії демократична як для підприємців-початківців, так і для представників великого та середнього бізнесу. Прайс-лист представлений на нашому сайті у відкритому доступі, тому в будь-який момент можна спланувати бюджетні витрати.

СЕО від А до Я: пошукове просування інтернет сайту під ключ

Завдяки seo-оптимізації всі пошуковики у відповідь на запити користувачів, видаватимуть посилання на ваш website на першій сторінці, що значно підвищить відвідуваність вебресурсу і позитивно відобразиться на розширенні бази клієнтів або збільшенні обсягів продажів. Також seo допоможе підняти бізнес в десятку, п’ятірку чи трійку найпопулярніших вебпроектів. Здається неймовірним, проте все дуже і дуже просто, адже за роботу беруться професіонали Вебфокс!

Що включає цей процес?

Розкрутка сайту в інтернет – комплекс заходів, покликаних збільшити ступінь відповідності сайту введеному запиту користувача. Щоб домогтися такого результату, необхідно змінити щільність ключових слів в текстах і максимізувати індекс цитування сайту. Іншими словами, наші фахівці проводять аналіз онлайн-магазину або блогу, виявляють його слабкі і сильні сторони, складають алгоритм дії для вирішення поставлених завдань.

Оскільки просування сайтів в інтернеті виконується з конкретною метою – підняти в топ пошукових систем, то в залежності від завдання – включити website в десятку, п’ятірку чи трійку лідируючих, розкрутка відбуватиметься трохи по-різному.

Крім правильно написаних статей і фотоконтенту, велику роль в сео-просуванні грає так званий індекс цитування – показник того, наскільки часто конкретний інтернет-проект згадується на інших платформах. В рамках сео-оптимізаціі збільшення індексу цитування – одне з пріоритетних завдань. З метою підвищення рейтингу ввіреного нам сайту для пошукових систем ми створюємо певну кількість посилань на вашу сторінку з різних каналів. Також, маючи на меті підвищення ймовірності відображення онлайн-магазину в потрібному ТОПі, наші майстри додають його адресу до спеціальних систем обміну посиланнями. Таким чином розкрутка сайтів в інтернеті прискорюється в рази і дає максимально високі результати.

Seo оптимізація – відповідальна місія

Довірити цю процедуру рекомендується виключно компетентних фахівців з досвідом подібної роботи. Але необхідно розуміти, що seo вимагає певного часу і її результати просто не можуть бути миттєвими. Замовивши оптимізаційні процедури в нашій веб-студії, ви неодмінно залишитеся задоволені. Наші клієнти в захваті не тільки від просування в інтернеті давно функціонуючих онлайн-проектів, а й від новеньких стартапів. Можете не сумніватися – ми допоможемо просунути ваш website на перші сторінки пошукових систем! Для цього у нас є все:

 • · професіоналізм;
 • · успішна практика;
 • · інноваційні технології;
 • · нестандартний підхід до роботи.

Ці якості допомагають нам бути першими серед сео-студій.

Реклама для просування в інтернеті на сайтах-партнерах Googlе ™

Дана технологія розкрутки полягає в розміщенні вашого рекламного повідомлення (текстового, баннерного або відео-) на сайтах-партнерах Googlе ™.

Googlе ™ – це партнер більше 80% активних вебсайтів земної кулі. Воістину велика мережа, яка дає можливість організувати просування в інтернет з мінімальними витратами і максимальною ефективністю.

Гугл має на цих партнерських вебпорталах специфічні місця для розміщення реклами. Якщо створювати публікацію в даній мережі, то її побачить величезна аудиторія потенційних споживачів.

Крім цього, маючи доступ до статистичних даних Google ™, нами може бути налаштована розкрутка сайтів в інтернет. В цьому випадку ми налаштовуємо запуск повідомлень таким чином, щоб величезна кількість показів були зроблені саме на тих веб-партнерах, звідки бере початок найбільший потік переходів до магазину.

Для досягнення бажаного результату організовуємо такі заходи:

 • · підбираємо оптимальні для розміщення вашого рекламного анонсу ресурси, застосовуючи статистичну інформацію від Google ™;
 • · розробляємо рекламу за вашим технічним завданням (ми можемо самостійно створити ТЗ, щоб максимально спростити вам роботу);
 • · публікуємо оголошення;
 • · проводимо моніторинг маркетинг-концепту (комплексна СЕО або СММ розкрутка сайту в інтернеті), виконуючи переадресацію найбільшого потоку показів на найпоказовіші майданчики, тобто ті, з яких до вас прямує величезна кількість користувачів.

Як підсумок, ваш бізнес стане отримувати прибуток – і все це за рахунок ефективної реклами, що сприяє активізації бурхливої зацікавленності у потенційних замовників. Варто відзначити, що платити за послуги ви будете не більше, ніж собою являє ціна переходу до вас споживачів, що недоступно в інших рекламних каналах. Відчуйте різницю між витратами за прийшовшого клієнта і нераціональною платою за розроблену, але неефективну рекламу.

Розкрутка сайту в інтернет за комплексною програмою: чому вигідно замовляти?

Глобальне СЕО і СММ-просування дозволяє домогтися багато чого:

 • · впізнаваність бренду підвищується в три-чотири рази;
 • · збільшується товарообіг;
 • · репутація торгової марки переходить в розряд авторитетних;
 • · вебсайт в топі, а це значить, що ви в тренді!

Рекомендуємо замовити масштабне просування сайтів в інтернет у нас. Ефективність гарантована!