Наші переваги Найбільша наша перевага – це індивідуальність.

 • Ми використовуємо власні перевірені методи розкрутки, а не банальні поради з методичок.
 • Реально оцінюємо ситуацію, а не даємо голослівні обіцянки за пару днів зробити з вас акулу бізнесу.
 • Тільки не під копірку, тільки не як у всіх – ось наші пріоритети в роботі.
Всі хочуть потрапити в “щасливу десятку”, але місць то мало.
Якщо ви готові співпрацювати зі справжніми знавцями своєї справи, які не перший рік в СЕО, то місце під сонцем вам вже забезпечено!
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Терміни щодо виведення проекту в топ Google Ми поважаємо себе і відповідно своїх Клієнтів, тому завжди чесні перед вами. Просування сайту – трудомісткий процес, що вимагає значних витрат ресурсів і часу. Не можна точно спрогнозувати, за який термін сайт потрапить в ТОП-10 позицій пошукової видачі. 3, 5, 12 місяців – конкретну цифру не в силах озвучити навіть співробітники компанії Google. Ми розуміємо, що деякі наші колеги дають гарантії ефективної, а головне швидкої розкрутки, але все це тільки слова. Справжні сео-профі роблять ставку на провідні технології, а не акцентують увагу Клієнта на дату.

Ви повинні розуміти, що на швидкість просування впливає безліч
факторів, таких як:
 • Вік сайту
 • Бренд
 • Конкурентність в тематиці
 • Технічний стан сайту
 • Якість посилального профілю
 • Регіон просування
 • Бюджет на просування
 • І інші важливі чинники

І всі ці фактори потрібно ретельно вивчити, опрацювати, проаналізувати.
Чим ми власне і займаємося для отримання максимального ефекту.

Додаткові витрати на просування проекту
Бюджет на копірайтинг
Бюджет на переклад якщо на сайті кілька мовних версій
Бюджет на зовнішню оптимізацію
Бюджет на програміста
Бюджет на крауд-маркетинг
Технології, які ми використовуємо

Просування сайту в ТОП – довіряйте професіоналам!

Сучасний бізнес активно перейшов в інтернет-простір, і на сьогоднішній день послуга просування сайтів в ТОП користується великою популярністю. З упевненістю можна сказати, що СЕО-просування сайту – воістину потужний інструмент для збільшення продажів. Він допоможе вам швидко обійти багатьох конкурентів.
Сео-просування передбачає поетапну оптимізацію роботи сайту та його наповнення. Вже ні для кого не секрет, що для успішного бізнесу в інтернеті необхідні відразу два найважливіших чинники:

 1. 1. Видача в ТОПі пошукових систем.
 2. 2. Підвищення трафіку.

Довіривши просування сайту грамотним і досвідченим фахівцям, ви зможете за короткий термін збільшити прибуток, завоювати довіру клієнтів і вивести сайт в ТОП.

Кому довірити просування сайтів в ТОП 10?

Звичайно, без досвіду і знань сео-просування вивести сайт в ТОП 10 не вдасться. В іншому випадку ви можете допустити безліч помилок, які доставлять серйозні проблеми. Тому відразу потрібно звернутися до професіоналів веб-студії, які успішно займаються просуванням веб-сайтів. Дана послуга не перестає користуватися попитом і, дійсно, дає хороші результати.
Просування сайтів в ТОП 10 важливо для інтернет-магазинів, інформаційних сайтів, офіційних порталів компаній. Сайти, які займають лідируючі позиції в пошукових системах, викликають більше довіри у відвідувачів. Адже за статистикою, понад 50% користувачів переглядають тільки перші сторінки пошукової видачі і, якщо ваш веб-ресурс буде в ТОПі, то люди з більшою ймовірністю відвідають його (хоча б з метою економії особистого часу). Якщо вашого сайту немає на перших позиціях видачі – кожен день ви будете втрачати прибуток. І цьому є просте пояснення – потенційні клієнти підуть до ваших конкурентів, які подбали про розкручування свого ресурсу. Але цю ситуацію завжди можна виправити! Не хвилюйтеся, ви не витратили свої гроші даремно, створивши веб-сайт – зовсім ні. Просто робота виконана не до кінця. Після розробки і створення інтернет-ресурсу його потрібно просувати.

Чому SEO просування сайту в ТОП так важливо для сайту?

Уявіть, що ви власник магазину модного одягу, який розташований в центрі міста. Кожен день у вас багато відвідувачів, до вас їдуть люди з інших міст, ви працюєте щодня. Ви успішні і отримуєте відмінний дохід. А тепер уявіть, що ваш сайт – це “магазин”, а інтернет – це мегаполіс. Щоб ваш веб-ресурс став “популярним магазином”, знадобиться розкручування сайту. Без сео просування в пошукових системах про ваш магазин ніхто не дізнається і прибуток буде мізерним.

Просування сайту в пошукових системах – раціональний варіант отримання цільових відвідувачів на свій ресурс. Розкрутка сайту – інвестиції в бізнес. Цей процес вимагає певного часу, але результат того вартий. Це непроста, але плідна робота, яка швидко залучить потенційних клієнтів і викличе інтерес до вашого ресурсу.

Результати від просування сайту в топ:

 • · збільшення клієнтської бази;
 • · розвиток бізнесу;
 • · підвищення впізнаваності бренду.

Професійна розкрутка сайту – це робота на майбутнє, відмінний внесок у розвиток свого бренду і довгострокове підвищення продажів.

СЕО-просування допоможе вашому сайту зайняти лідируючі позиції. Чим більше ключових запитів потрапляє в ТОП-10, тим більше людей зайдуть на сайт.

Етапи розкрутки сайту в топ 10

Розкрутка сайту – це послуга, яка гарантує зростання позицій, трафіку і продажів.
Ось кілька основних етапів розкрутки сайту в ТОП 10:

 • · Аналіз ніші – проводиться ретельне аналізування сайту, його тематики, конкурентів.
 • · Збір ключових слів – виконується збір семантичного ядра, підбираються ключові слова, які необхідні для написання унікального контенту.
 • · Внутрішня сео-оптимізація сайту – спочатку проводиться технічний аудит, створюється XML-карта, створюються прості і зрозумілі URL-адреси.
 • · Внутрішня перелінковка – потрібна для того, щоб можна було без проблем переходити на інші сторінки, а пошукові системи краще індексували майданчик.
 • · Підготовка контенту – створюється текстовий контент, оптимізований під ключові запити.
 • · Поліпшення юзабіліті – необхідно для максимальної зручності користування ресурсом. Сайт з хорошим юзабіліті відрізняється спрощеною навігацією і відмінною адаптованістю до мобільних гаджетыв.
 • · Зовнішня оптимізація – це етап ще часто називають «закупівлею посилань». Чим більше посилань, і чим вища їх якість – тим кращий ефект дасть контрольний профіль.
 • · Збільшення конверсії – необхідний етап, що дозволяє перетворити відвідувача в реального клієнта. Даний показник можна збільшити декількома способами: виправити форму замовлення, зробити більш привабливий колір елементів, додати більше каналів зв’язку з менеджерами. На цьому етапі працюють не тільки над дизайном, але і над юзабіліті і контентом.
 • · Подальша оптимізація сторінок – проводиться аналіз поточних позицій і трафік ресурсу, після цього ведуться роботи з поліпшення сайту. Наприклад, правлять текстовий контент, розширюють структуру, закуповують нові посилання і т.п.

Насправді розкрутка інтернет-ресурсу передбачає багато часу і сил, але результат і якість вас порадують. Хочете просунути сайт в ТОП? Прямо зараз ви можете замовити просування сайту будь-якої складності!