ВАРТІСТЬ
10 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Замовте просування салону краси, якщо хочете, щоб ваш сайт працював так само ефективно, як і ви!

Експерти прогнозують, що ринок краси продовжить рости на 21% протягом наступних 5 років. Але при всіх позитивних ознаках зростання сектора є деякі недоліки: а саме надконкурентний і перенасичений ринок. Це означає, що якщо ви теж хочете отримати свій ласий шматок від пирога, вам потрібно буде розробити надійну маркетингову стратегію.

З чого почати?
Якщо у вас ще немає веб-сайту, почніть з цього!
Створення привабливого і простого у використанні веб-сайту має бути пріоритетом у будь-якому маркетинговому плані салону краси. Для потенційних клієнтів ваш веб-сайт – це ваша цифрова вітрина: вікно в вашу пропозицію і засіб узаконення вашого бізнесу. Ваш веб-сайт також повинен бути зручним для навігації і надавати корисну інформацію, таку як послуги, ціни, відомості про вашу компанію і контактну інформацію.
Ви можете замовити розробку такого сайту у нас!

Наявність веб-сайту також означає, що ви можете з’являтися в результатах пошуку по схожим запитам, таким як «салон краси поруч зі мною». Ми знаємо, що цей додатковий трафік призведе до подальших продажів.

Ми допоможемо вашому бізнесу просуватися – розкрутка сайту салону краси

Бізнесу потрібен постійний потік нових клієнтів, якщо вsy хочt вижити, не кажучи вже про зростання, тому розкрутка сайту салону краси дуже важлива.

Для розкрутки салону краси важлива публікація яскравих візуальних ефектів – це маркетингова необхідність, оскільки ваш клієнт фокусує увагу на якості вашого контенту, а не на кількості. Помітна фотографія необхідна для залучення нових клієнтів, утримання їх і, нарешті, переконання замовити послугу.

Крім красивої графіки, вам потрібно постійно поповнювати сайт корисним текстовим контентом – це може бути блог, де ви розповідаєте історію про ваше волосся або косметичний бізнес, щоб клієнти відчули зв’язок з вами.

Гарний текст безсумнівно важливий, але в ньому мають бути присутні ключові слова, щоб ваші тексти з’являлися при пошуку, а ваш бізнес бачила ширша аудиторія. Тому ви можете замовити у нас СЕО-тексти для блогу.
Ми оптимізуємо ваш сайт, щоб і Google, і потенційні клієнти могли миттєво побачити:

  • · які процедури ви пропонуєте;
  • · ваш графік роботи;
  • · місцезнаходження;
  • · контактні дані.

Для просування салону краси ми будемо ранжувати для клієнтів вашу категорію, наприклад: салон краси, клініка з догляду за шкірою, СПА, перукар, перукарня, манікюрний салон, візажист. А також за допомогою СЕО-оптимізації допоможемо клієнтам знаходити вас територіально, наприклад: «Салон краси Київ Оболонь».

Додамо кілька привабливих фотографій, які демонструють приміщення, послуги і команду вашого салону або СПА, щоб потенційні нові клієнти моглипо бачити, чого очікувати.