ВАРТІСТЬ
10 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Просування сайту стоматологічної клініки

Важливість просування сайту стоматологічної клініки очевидна – це залучає нових пацієнтів і допомагає підвищити репутацію, допомогти зміцнити зв’язки з існуючими пацієнтами. Розкрутка сайту стоматології необхідна, якщо ви хочете, щоб ваша практика процвітала.

Легко зрозуміти, що ви повинні продавати свої стоматологічні послуги, але набагато важче знати, як це правильно зробити.

Методи, якими webfox.ua працює для розкрутки стоматології

Для більшості практик найкращі результати дає поєднання декількох різних методів маркетингу. Ми настійно їх рекомендуємо своїм клієнтам і, якщо ви зважилися просувати свій стоматологічний сайт, ви можете замовити у нас комплекс заходів з просування або один з варіантів.

 1. 1. Зрозуміло, якщо ваша практика знаходиться, наприклад, у Львові, ви не будете лікувати пацієнтів з Одеси. Стоматологічні кабінети за своєю природою є місцевими підприємствами, і вони в значній мірі покладаються на місцеве населення в якості своїх пацієнтів. Тому і розкрутка стоматології спрямована на місцевий трафік.
 2. 2. Просування через соціальні мережі дає вашій практиці ще один чудовий спосіб зв’язатися з потенційними пацієнтами і налагодити або зміцнити відносини. Те ж саме і з існуючими пацієнтами.
  Коли хтось підписується на вас в соціальних мережах, він буде отримувати від вас повідомлення і це буде постійне джерело спілкування з вашими потенційно новими клієнтами.
 3. 3. Імовірність того, що потенційний пацієнт вперше зустрінеться з вами на вашому сайті, становить близько 70%, тому перше враження від нього має бути гарним. Ось чому варто замовити створення сайту від webfox.ua, адже сайт повинен виглядати професійно, бути добре організованим для зручної навігації та бути докладним в інформації, яку він пропонує відвідувачам.
 4. 4. Пошукова СЕО-оптимізація дуже важлива. У ній використовуються всі основні стоматологічні терміни, а це допоможе вашому бізнесу просуватися і залучити нових клієнтів. Зрештою, кого хвилює, чи знайде ваш сайт пацієнт з міста віддаленого на сотні кілометрів від вас. Вам потрібно ваше місцеве СЕО-просування, це означає, що, якщо ви практикуєте в Києві, то замовивши розкрутку в webfox.ua, ми будемо ранжувати такі терміни, як «стоматолог в Києві», а не просто «дантист» або «найкращий ортодонт».
  Така розкрутка стоматологічної клініки не тільки допоможе вам знайти свою цільову аудиторію, яка шукає в Google саме ці терміни, але і дасть вам перевагу в голосовому пошуку, коли користувачі просять голосового помічника допомогти знайти місцевого стоматолога «в Києві».
 5. 5. Важливим інструментом просування також є контент-маркетинг – це практика використання контенту, такого як повідомлення в блогах для залучення відвідувачів на ваш сайт, побудови з ними відносин і, в кінцевому підсумку, перетворення їх в клієнтів.
  Контент-маркетинг на сайті в формі блогу або поширених запитань дає вам можливість регулярно додавати новий контент (і ключові слова) на ваш сайт, підвищуючи ваш загальний рейтинг і направляючи більше трафіку на ваш сайт. Замовити цю послугу ви можете в webfox.ua.
 6. 6. Ми також запустимо кампанію Google AdWords. Це потужна платформа з оплатою за клік, що дозволяє показувати вашу рекламу користувачам, які шукають певні ключові слова.
  Якщо вони шукають «стоматолог з Києва», реклама вашої клініки в Києві відразу з’явитися у нього на екрані.
  При використанні кампаній AdWords ми також налаштуємо таргетинг на ключові слова, основані на місцезнаходженні, щоб підвищити релевантність місць розміщення вашої реклами. Використовуємо опис і заголовки, щоб виділити унікальні пропозиції або інші особливості вашої практики, які виділяють вас.

Щоб просувати ваш сайт і бізнес у нас є ще багато дієвих інструментів. Хочете зайняти своє місце серед кращих стоматологічних клінік, звертайтеся в WebFox. Ми розкрутимо і просунемо ваш бізнес.