Наші переваги Найзначніша наша перевага – це індивидуальність.

 • Ми використовуємо власні перевірені методи розкрутки, а не банальні поради з методичок.
 • Реально оцінюємо ситуацію, а не даємо голословні обіцянки за кілька днів зробити з вас акулу бізнесу.
 • Тільки не під копірку, тілько не як у всіх — ось наші пріорітети в роботі.
Всі бажають потрапити до “щасливої десятки”, але місць мало.
Якщо ви готові співпрацювати зі справжніми знавцями своєї справи, які не перший рік в СЕО, то місце під сонцем вам вже забезпечено!
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Терміни щодо виведення проекту в топ Google Ми поважаємо себе і відповідно своїх Клієнтів, тому завжди чесні перед вами. Просування сайту – трудомісткий процес, що вимагає значних витрат ресурсів і часу. Не можна точно спрогнозувати, за який термін сайт потрапить в ТОП-10 позицій пошукової видачі. 3, 5, 12 місяців – конкретну цифру не в силах озвучити навіть співробітники компанії Google. Ми розуміємо, що деякі наші колеги дають гарантії ефективної, а головне швидкої розкрутки, але все це тільки слова. Справжні сео-профі роблять ставку на просунуті технології, а не акцентують увагу Клієнта на дату.

Ви повинні розуміти, що на швидкість просування впливає безліч
факторів, таких як:
 • Вік сайту
 • Бренд
 • Конкурентність в тематиці
 • Технічний стан сайту
 • Якість посилального профілю
 • Регіон просування
 • Бюджет на просування
 • І інші важливі чинники

І всі ці фактори потрібно ретельно вивчити, опрацювати, проаналізувати.
Чим ми власне і займаємося для отримання максимального ефекту.

Додаткові витрати на просування проекту
Бюджет на копірайтинг
Бюджет на переклад якщо на сайті кілька мовних версій
Бюджет на зовнішню оптимізацію
Бюджет на програміста
Бюджет на крауд-маркетинг
Технології, які ми використовуємо

Просування сайту в пошуковій системі – це комплексні дії, які дозволяють адаптувати веб-ресурс під Google і Yandex. Завдяки збільшенню видимості, залучаються нові потенційні клієнти.

Просування сайтів в пошукових системах – навіщо це потрібно?

Основна мета seo-розкрутки – це щоб веб-сторінка видавала велику кількість ключових слів і просувалася в ТОП систем пошуку. Фахівці з сео-оптимізації проводять професійний аудит, виявляють технічні проблеми і формують технічне завдання для усунення можливих помилок. Також аналізуються конкуренти, визначаються їх переваги та недоліки.

Сео-оптимізація сайту в пошукових системах вважається основною складовою послуги з комплексного сео-просування.
На практиці видно, що чим вище веб-ресурс знаходиться в Гугл і Яндекс, тим більше довіри він викликає. Відповідно, потенційні покупці будуть переходити саме в ваш інтернет-магазин. Якщо сео-оптимізація зроблена за всіма правилами, то веб-сайт буде швидко підніматися в ТОП. Внаслідок чого привертається увага великої кількості користувачів, які зацікавлені товарами або послугами вашої організації.

Seo просування сайту в пошукових системах – основні методи

Використовуються такі методи:

 • · аналітика – за допомогою аналітики відстежується поведінка користувача і в яких товарах, продуктах він найбільше зацікавлений;
 • · технічний сео-аналіз – виявляються помилки, складається технічне завдання, для того щоб їх виправити;
 • · тематична оптимізація – сторінка стає цікавою і затребуваною для користувача;
 • · аналіз виконаної роботи – за запитами семантики здійснюється моніторинг ключових позицій.

У компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, які мають досвід в сео-оптимізації. Вона швидко і якісно розкручує будь-який вид бізнесу і дозволяє якнайшвидше отримати матеріальний прибуток, залучити нових користувачів.

Просування сайту в пошукових системах – від чого залежить швидкість розкрутки?

Веб-студія завжди поважає своїх клієнтів, тому ніколи не буде вводити в оману щодо швидкості seo-просування. Розкрутка веб-ресурсу – це складний і трудомісткий процес, який вимагає значних матеріальних витрат, часу і ресурсів. Неможливо дати точний прогноз, скільки необхідно часу, щоб просунути веб-сайт в позиціях ТОП Гугл.
На швидкість впливають кілька факторів:

 • · вік веб-ресурсу;
 • · популярність бренду;
 • · конкурентоспроможність;
 • · правильність технічного оснащення;
 • · рівень якості розміщених посилань;
 • · регіон розкрутки;
 • · сума матеріальних засобів.

Перш ніж розкручувати веб-сторінку, WebFox обов’язково детально вивчає, опрацьовує і аналізує ці чинники. Завдяки такій роботі за короткий термін часу співробітники компанії домагаються максимально ефективного результату.

Просування сайту в пошукових системах – яка буває оптимізація?

Сео-просування в пошукових системах полягає в:

 1. 1. Усуненні повторюваних сторінок-дублів. Головною причиною неправильної розкрутки є дублювання веб-сторінок. Це означає, що у вашому інтернет-магазині є URL-сторінки, які повторюються. Це несприятливо позначається на позиціях в Гугл і Яндекс. Для визначення дублів, сео-фахівці веб-студії застосовують різні методи: аналіз видачі, самостійний пошук, сервіси та програми.
 2. 2. Роботі з мета-даними. Мета-теги впливають на ранжування.
 3. 3. Правильному налаштуванні robots.txt. Настроювання цього файлу забезпечує обмеження доступу роботів до інформації, яка розташовується на сервері.
 4. 4. Складанні семантичного ядра. Сео-оптимізація підбирає ключі, завдяки яким відбувається сео-розкрутка. Правильна структура семантичного ядра покаже Google і Yandex, що саме ваші товари повністю задовольняють запити потенційних клієнтів.
 5. 5. Створенні унікального контенту і написання seo-текстів. Після складання семантики, здійснюється робота над інформаційним наповненням сервера. Тексти обов’язково повинні мати високу унікальність і не бути переспамленнимі ключовими запитами.
 6. 6. Настройці перелінковки. Перелінковка потрібна для того, щоб веб-ресурс міг індексуватися пошуковими системами. Так потенційний покупець зможе з легкістю знайти необхідну інформацію, що забезпечує зручну навігацію.
 7. 7. У запровадженні мікроформатів. Роботи будуть легко знаходити інформацію на ресурсі. Впровадження мікророзмітки виконується тільки кваліфікованими сео-фахівцями, оскільки неправильне налаштування мікроформатів може призвести до жорстких санкцій.

Правильна розкрутка дозволяє швидко просунути інтернет-магазин на перші позиції Google і Yandex.
Seo-оптимізацією також є розміщення згадок про організацію на різних майданчиках певної тематики (форуми, ЗМІ, каталоги, блоги). Також вона полягає в закупівлі посилань на електронних біржах.

Оптимізація сайту в пошукових системах формує і зберігає позитивну репутацію будь-якої організації у всесвітній павутині. Прихована реклама та посилання покращують ранжування. Відповідно Гугл і Яндекс сприймають інтернет-магазин як відому й авторитетну організацію.

Просування сайту в пошукових системах – основні переваги веб-студії

При оптимізації сайту в пошукових системах, фахівці веб-студії проводять аналіз ресурсу і виявляють його головні помилки і недоліки, які не дають правильного сео-просування. В кожному окремому випадку, розробляється оптимальна і індивідуальна стратегія. Обов’язково враховуються вимоги і переваги замовника.

Складання семантичного ядра здійснюється на основі пріоритетних і перспективних ключових запитів.
При виконанні зовнішньої оптимізації, веб-студія проводить заходи, які спрямовані на збільшення відвідуваності і видимості веб-сайту.

Обов’язково в процесі сео-просування, фахівці спостерігають за результатами і при їх неефективності проводять коригування. В кінці кожної проведеної роботи, замовнику видається звіт.

Замовляйте послугу сео-просування веб-сайту в пошукових системах у веб-студії і отримуйте популярний і розкручений інтернет-магазин, який за короткий термін часу буде приносити прибуток. Дана послуга допомагає швидко розкрутити веб-сторінку і залучити саме тих покупців, яким буде цікавий товар або продукт.