Наші переваги Найбільша наше перевага – це індивідуальність.

 • Ми використовуємо власні перевірені методи розкрутки, а не банальні поради з методичок.
 • Реально оцінюємо ситуацію, а не даємо голослівні обіцянки за пару днів зробити з вас акулу бізнесу.
 • Тільки не під копірку, тільки не як у всіх – ось наші пріоритети в роботі.
Всі хочуть потрапити в “щасливу десятку”, але місць то мало.
Якщо ви готові співпрацювати зі справжніми знавцями своєї справи, які не перший рік в СЕО, то місце під сонцем вам вже забезпечено!
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Терміни щодо виведення проекту в топ Google Ми поважаємо себе і відповідно своїх Клієнтів, тому завжди чесні перед вами. Просування сайту – трудомісткий процес, що вимагає значних витрат ресурсів і часу. Не можна точно спрогнозувати, за який термін сайт потрапить в ТОП-10 позицій пошукової видачі. 3, 5, 12 місяців – конкретну цифру не в силах озвучити навіть співробітники компанії Google. Ми розуміємо, що деякі наші колеги дають гарантії ефективної, а головне швидкої розкрутки, але все це тільки слова. Справжні сео-профі роблять ставку на просунуті технології, а не акцентують увагу Клієнта на даті.

Ви повинні розуміти, що на швидкість просування впливає безліч
факторів, таких як:
 • Вік сайту
 • Бренд
 • Конкурентність в тематиці
 • Технічний стан сайту
 • Якість посилального профілю
 • Регіон просування
 • Бюджет на просування
 • І інші важливі чинники

І всі ці фактори потрібно ретельно вивчити, опрацювати, проаналізувати.
Чим ми власне і займаємося для отримання максимального ефекту.

Додаткові витрати на просування проекту
Бюджет на копірайтинг
Бюджет на переклад якщо на сайті кілька мовних версій
Бюджет на зовнішню оптимізацію
Бюджет на програміста
Бюджет на крауд-маркетинг
Технології, які ми використовуємо

Просування сайтів в ТОП 5 – зростання відвідуваності і прибутку

Багатьом з нас Інтернет сильно полегшує життя, адже заглянувши у всесвітню мережу, можна швидко і просто замовити абсолютно будь-який товар і навіть послугу, заощадивши при цьому багато часу і сил. Сьогодні Інтернет активно розвивається, а кількість його користувачів з кожним днем ​​невпинно збільшується. Саме тому багато власників сайтів мріють, щоб їх ресурс був відвідуваним і топовим. Якщо вас цікавить послуга просування сайтів в ТОП 5, тоді наша веб-студія вам зможе допомогти!
Просування сайту в ТОП 5 – це запорука того, що ваш сайт буде залишатися на лідируючих позиціях пошукових систем, а це значить, що вас без зусиль знайде потенційний клієнт, а отже – замовить товар або послугу.

Щоб сайт виявився у ТОП 5, фахівцям потрібно проробити величезну роботу по його внутрішньої і зовнішньої оптимізації. Тут дуже важливо провести чіткий аналіз конкурентів, виявити особливості ринку, а також переваги пропонованих товарів і послуг.

Просування сайту в ТОП 5 від професіоналів

Просування сайту в ТОП 5 необхідно, якщо ви хочете, щоб:

 • · ваш бренд, компанія або інтернет-магазин став впізнаваним;
 • · підвищилося довіру до бренду;
 • · збільшилася кількість клієнтів, зросли продажі в кілька разів;
 • · збільшився трафік.

Наша веб-студія зробить все можливе, щоб ваш бізнес став успішним і прибутковим. Ви можете розраховувати на швидку окупність і максимальну віддачу від вкладених в онлайн-просування витрат. У нас працюють досвідчені фахівці, які використовують кращі технології і інструменти для ефективного просування сайтів в ТОП пошукових систем. Вони знають, як працюють пошукові алгоритми і зможуть вивести будь-який сайт в ТОП, а це значить, що ваш веб-ресурс можна буде легко знайти на безмежних просторах глобальної павутини.

Замовляйте послугу просування сайту в ТОП 5 у нас і ви будете приємно здивовані результатом. Ми гарантуємо дотримання всіх вимог популярних пошукових систем.