Портфоліо

Якщо перше знайомство клієнтів з вашою компанією починається з сайту, то від його стильності, наповненості необхідною інформацією та зручності користування залежить перше враження про вашу фірму. Доручіть створення привабливого образу вашого бізнесу в інтернеті професіоналам – компанії «WebFox»!

Складові професійного дизайну сайту

Будь-який веб-ресурс, який запам’ятався клієнту, відрізняється наступними характеристиками:

  • · Оригінальна назва і логотип компанії. Найменування і лого – «прапор», з яким фірма виходить в бурхливий і жорсткий «океан» бізнесу. Зароблена роками репутація буде, в першу чергу, асоціюватися саме з назвою і фірмовим знаком компанії.
  • · Нестандартне, стильне оформлення. Шаблонний дизайн сайту найчастіше знеособлює компанію, роблять її однією з. Навіть невелике оригінальне рішення запам’ятовується клієнтові і виділяє вашу фірму.
  • · Короткий, ємний зрозумілий зміст вкладок. Сучасний клієнт «серфить» простори інтернету з величезною швидкістю. Важливо «зловити» увагу потенційного покупця чіпкою фразою, вдалим заголовком і цікавим змістом.
  • · Зручний інтерфейс і висока швидкість завантаження сторінок. Найцінніший ресурс – час. Якщо відвідувачеві комфортно перебувати на сторінці компанії, то він – ваш.
  • · Наявність мобільної версії сайту. За статистикою, переважна кількість відвідувань комерційних сайтів припадає саме на смартфони. Без адаптації свого веб-ресурсу під мобільні пристрої компанія випускає величезну кількість потенційних клієнтів.

Дизайн сайту – сучасне «обличчя» успішного бізнесу

Професійний дизайн сайту – це кропітка праця досвідчених художників, дизайнерів, копірайтерів, IT-фахівців і маркетологів. Без спеціальних знань створити якісний веб-ресурс неможливо.

Працюйте з професіоналами WebFox і отримуйте беззаперечну перевагу вашого бізнесу над конкурентами!