Наші переваги Найзначніша наша перевага – це індивидуальність.

 • Ми використовуємо власні перевірені методи розкрутки, а не банальні поради з методичок.
 • Реально оцінюємо ситуацію, а не даємо голословні обіцянки за кілька днів зробити з вас акулу бізнесу.
 • Тільки не під копірку, тілько не як у всіх — ось наші пріорітети в роботі.
Всі бажають потрапити до “щасливої десятки”, але місць мало.
Якщо ви готові співпрацювати зі справжніми знавцями своєї справи, які не перший рік в СЕО, то місце під сонцем вам вже забезпечено!
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Терміни щодо виведення проекту в топ Google Ми поважаємо себе і відповідно своїх Клієнтів, тому завжди чесні перед вами. Просування сайту – трудомісткий процес, що вимагає значних витрат ресурсів і часу. Не можна точно спрогнозувати, за який термін сайт потрапить в ТОП-10 позицій пошукової видачі. 3, 5, 12 місяців – конкретну цифру не в силах озвучити навіть співробітники компанії Google. Ми розуміємо, що деякі наші колеги дають гарантії ефективної, а головне швидкої розкрутки, але все це тільки слова. Справжні сео-профі роблять ставку на просунуті технології, а не акцентують увагу Клієнта на дату.

Ви повинні розуміти, що на швидкість просування впливає безліч
факторів, таких як:
 • Вік сайту
 • Бренд
 • Конкурентність в тематиці
 • Технічний стан сайту
 • Якість посилального профілю
 • Регіон просування
 • Бюджет на просування
 • І інші важливі чинники

І всі ці фактори потрібно ретельно вивчити, опрацювати, проаналізувати.
Чим ми власне і займаємося для отримання максимального ефекту.

Додаткові витрати на просування проекту
Бюджет на копірайтинг
Бюджет на переклад якщо на сайті кілька мовних версій
Бюджет на зовнішню оптимізацію
Бюджет на програміста
Бюджет на крауд-маркетинг
Технології, які ми використовуємо

Чи можна самостійно розкрутити сайт у пошукових системах

Наявність сайту не означає, що замовники потечуть рікою. Для ефективного продажу потрібна розкрутка сайту в пошукових системах, щоб просунутися на високі позиції в жорсткій конкуренції. Студія WebFox надає послуги розкручування сайтів будь-яких напрямків діяльності. Знаємо секрети оптимізації під вимоги пошукових систем та зробимо необхідні дії для підняття вашого сайту на ТОПові місця у пошуку.

Чому потрібна розкрутка сайту в пошукових системах від професіоналів?

Просування – це комплекс заходів, які необхідно грамотно розробити та впровадити. Вони призначені для покращення сайту за параметрами пошукових систем. Також важливі для цього процесу – регулярність та дотримання актуальних властивостей просування.

Розкрутка в пошукових системах починається з глибокого вивчення проекту та підбору методик. Над процесом працює ціла команда кваліфікованих спеціалістів:

 • · SMM-щики;
 • · дизайнери;
 • · програмісти;
 • · SEO-оптимізатори;
 • · веб-аналітики;
 • · копірайтери;
 • · контент-стратеги;
 • · верстальники;
 • · редактори.

Самостійно виконати завдання всіх цих майстрів важко. Це величезний обсяг роботи, що базується на спеціалізованих знаннях, ретельному дослідженні ринку, підприємства на цьому ринку та його аудиторії. Досвідчені фахівці готують сайт, якісно його оформляють та підносять, маркетологи підбирають та розробляють стратегії, рекламники просувають.

Розкрутка сайту в пошукових системах буде ефективною лише тоді, коли на кожному з компонентів процесу виконана професійна та послідовна робота. Тільки в такому випадку очікується високих результатів. Такі комплексні послуги з повним зануренням у ваш проект надає веб-студія WebFox.

Як відбувається розкрутка сайту через пошукові системи

Наш сервіс забезпечує ретельне вивчення всіх факторів перед початком кампанії просування. Аналізуємо інформацію, що впливає на розкручування – стан та статистика сайту, конкурентність, впізнаваність бренду, стан ринку по регіону обслуговування.
Далі розкрутка сайту через пошукові системи складається з таких дій:

 1. 1. Визначення технічних помилок та їх усунення в оптимізації контенту на сторінках.
 2. 2. Пошук та виправлення помилок юзабіліті – биті посилання, блоки «подібні матеріали» та «найобговорюваніші», сторінки з помилками та ін.
 3. 3. Повномасштабне створення контент-плану в обумовлений термін просування, а також створення контенту в рамках розроблених ідей. При цьому важливо промоутувати контент у соціальних мережах та розсилках.
 4. 4. Розробка додаткових методів просування – зовнішній маркетинг, маркетингові відеопрезентації, інтерв’ю на інших майданчиках.

На кожному з етапів розкрутки сайту під пошукові системи співробітники студії WebFox відстежують результати та надають їх замовнику.

Розкрутка сайту в пошукових системах: ціни та терміни

Клієнтів цікавить – за який період наш сайт потрапить до ТОП-позиції. На це питання немає однозначної відповіді, оскільки просування – це процес, який залежить від багатьох факторів. Від бюджету, тривалості роботи, ринкових умов.

Наша компанія готова до тривалої співпраці щодо адекватної вартості послуг. На розкручування сайту в пошукових системах ціна у нас залежить від виду сайту та обумовлених послуг, які вибирає під свої потреби замовник. Усі тарифи прописані у прайсі.

Телефонуйте нам, і наші співробітники проконсультують вас, обговорять деталі замовлення та оформлять заявку на складання технічного завдання за вашим проектом.