Вартість від 3000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Як виглядає контекстна реклама
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку

Розміщення контекстної реклами: навіщо це потрібно?

Контекстна реклама – це один з найбільш ефективних та дієвих текстових рекламних оголошень в інтернеті. Вона буде відображатися в той момент, коли користувач зацікавлений в конкретному товарі / послузі. Контекстна реклама спонукає користувачів перейти на сайт, де вони зможуть оформити замовлення.

Як розмістити контекстну рекламу?

У вас є товар або послуга, але продажів немає або їх дуже мало? В цьому випадку вам не обійтися без послуги контекстної реклами “під ключ”, адже завдяки їй вам не потрібно буде кожен день відслідковувати ваші розміщення, проводити аналіз у пошуку точок зростання, тестувати оголошення, аудиторію і т.п. Все це виконають професіонали.

Правильно створена і налаштована контекстна реклама здатна за короткий термін збільшити прибуток вашого бізнесу, адже вона працює відразу з моменту запуску. Важливо довірити розміщення контекстної реклами професіоналам веб-студії.

Найчастіше звертаються в “WebFox”, тому що тут працюють фахівці, за плечима яких великий досвід в налаштуванні і розміщенні контекстної реклами. Вони знають, як зробити так, щоб контекстна реклама працювала на швидкий результат і приносила реальний прибуток.

Не намагайтеся налаштувати контекстну рекламу самостійно, вирішивши заощадити на послузі професіоналів. В іншому випадку, ви не зможете окупити свої часові та фінансові витрати. Адже тільки професійне розміщення рекламного оголошення про товар або послугу допоможе швидко залучити нову аудиторію і збільшити прибуток в рази.

Запустити контекстну рекламу швидко і легко

Все ще сумніваєтеся в необхідності розміщення контекстної реклами? Ось кілька причин відкинути всі сумніви:

  • · швидкий запуск рекламної кампанії;
  • · залучення нових клієнтів через інтернет;
  • · зростання замовлень;
  • · економія і прогноз рекламного бюджету.

Контекстна реклама гарантує бажаний ефект і економію вашого бюджету. Після настройки контекстних рекламних оголошень потрібно регулярно відслідковувати їх роботу і при можливості оптимізувати. Так вони будуть приносити набагато більше прибутку, а отже ви отримаєте багато переходів на сайт.