Ціна від 2000 грн.
Термін до 7 днів
Портфоліо

  Ваш бренд еволюціонував? Фірма вийшла на новий рівень розвитку? Пора замовити редизайн логотипу. Цей процес передбачає візуальне оновлення кольору, шрифтів, символіки, фірмової атрибутики, назви організації, але без глобальних змін в політиці та філософії компанії. Основна місія – зробити образ класним, лаконічним, презентабельним!

  Що ви отримаєте, довіривши редизайн логотипу Webfox?

  • · Сучасного вигляду фірмову символіку. Старі, нудні, немодні емблеми перетворюються в «соковиті» лого, на які хочеться дивитися і захоплюватися. Оновлений бренд сприймається яскравіше, зі свіжими емоціями. Вау-ефект гарантований!
  • · Підвищення конкурентоспроможності. Запам’ятовується логотип, який виділяється серед загальної маси, ефектніше виглядає в рекламі. На тлі конкурентів «оновлений» знак виглядає більш оригінально, елегантно і динамічно.
  • · Підвищення продажів. Редизайн логотипу дозволяє розширити аудиторію в нових напрямках. А чим більше ЦА, тим більше покупців. В результаті збільшується товарообіг і, отже, прибуток.
  • · Лояльність потенційного замовника. Люди вірять тому, що бачать, або, як то кажуть, «зустрічають по одягу». А нововинайдений лого на інтуїтивному рівні викликає довіру у користувачів: навіть у тих, які вперше звернулися до вас.

  Послуги під ключ

  • · Редизайн логотипу з нуля. Ціна залежить від обсягів і складності передбачуваних робіт, кількості створених дизайн-макетів. Іноді це відбувається в рамках ребрендингу.
  • · З урахуванням попереднього логотипу. Звичний вигляд компанії ми трохи трансформуємо, адаптуємо його під ультрасучасні стильові тренди. Суть залишаємо незмінною, але додаємо новий компонент або спрощуємо концепцію.

  Редизайн логотипів від професіоналів

  Наші креативні веб-розробники і дизайнери готові допомогти в оновленні та вдосконаленні вашого корпоративного іміджу. Грунтуючись на багаторічному досвіді і використовуючи передові дизайнерські інструменти, ми аналізуємо ринок, діяльність конкурентів і цільову аудиторію.

  Замовивши у нас редизайн логотипів, ви вибираєте якість і елегантність, інновації та стабільність, ексклюзив і традиційні цінності. Гарантуємо комплексний нетривіальний підхід у виконанні поставлених завдань!