Ціна від 15000 грн.
Термін до 30 днів

Наша студія веб дизайну пропонує якісну зміну вигляду вашого сайту. Така процедура називається редизайном і ставить кілька цілей і завдань. Якщо ви зацікавлені в зміні продуктивності, практичності і зручності користування своїм ресурсом – ви можете замовити в нашій студії редизайн сайту недорого і з гарантіями бездоганної якості.

Навіщо робити сайту редизайн?

Редизайном називається зміна морально застарілих атрибутів оформлення сторінок сайту. Причому – це робиться комплексно, для всіх розділів і категорій.

Цілі проведення редизайну для будь-якого сайту:

  • · зміна напрямку діяльності;
  • · підвищення ефективності маркетингової концепції;
  • · підвищення продуктивності самого сайту;
  • · усунення технічної невідповідності;
  • · перенесення сайту на інший майданчик.

Чого ж слід очікувати від таких дій і за що доводиться платити власнику сайту? По-перше, оновлений сайт стане більш продуктивним, його стилістика буде відповідати концептуальним ідеям компанії або особистого бренду. А привабливий новий дизайн збільшить конверсію і обсяги корисних лідів. Хіба не цього бажають всі без винятку сайтовласники?

Як зробити редизайн старого сайту недорого

В нашій студії розроблені ефективні програми з редизайну сайтів недорого і з мінімальними термінами виконання завдання.
Ми використовуємо всі сучасні технологічні інновації, дизайнерські розробки, унікальні шаблони та інші засоби і технології для повної оптимізації процесу редизайну сайту.

На виході ви отримуєте абсолютно новий вигляд свого ресурсу, економію коштів і часу, збільшення відвідуваності сторінок і обсягів продажів послуг або товарів.