Ціна від 5000 грн.
Термін до 5 днів
Що дає SEO аудит сайту?
 • Можливість перевірити відповідність його технічних параметрів вимогам пошукової системи
 • Розуміння причин виникнення в роботі сайту труднощів
 • Розуміння причин падіння конверсії
 • Отримання переліку можливих підстав падіння трафіку
 • Можливість кваліфікованої оцінки ефекту від оптимізації ресурсу
 • Можливість вивчення потреб аудиторії, їх формування та розширення
 • Можливість приймати мотивовані рішення щодо подальших дій із вдосконалення сайту
 • Стабільне збільшення органічного трафіку
 • Заняття кращої позиції в рейтингу пошукової системи

  Ми заслужили і виправдали довіру

  Компанії різних масштабів і сфер діяльності звертаються до нас за допомогою в розкручуванні бізнесу.
  Дякуємо за ваш вибір і увагу!

  Аудит сайту Київ: економимо гроші і збільшуємо продажі

  Створення веб-сайту – тільки перша сходинка на шляху просування товару або послуги. І сама по собі наявність такого ресурсу аж ніяк не гарантує успіх бізнесу. Більш того, значна частина сайтів обходиться своїм власникам дорожче, ніж прибуток, який вони в підсумку приносять. Для того, щоб розібратися, чому так відбувається і що потрібно зробити для поліпшення ситуації, необхідний комплексний аудит сайту. Київ – місто, в якому вам можуть запропонувати як окремо технічний, пошуковий або маркетинговий аудит, так і весь комплекс аналітичних заходів, покликаних виявити проблеми, які заважають вам отримувати максимальну кількість відвідувачів або покупців.

  Аудит сайту в Києві дозволяє поліпшити його привабливість для користувачів мережі, підвищити довіру до ресурсу, а значить продати більше товарів або послуг, і відповідно збільшити прибуток. Причому, як зазвичай виявляється, для цього не доводиться витрачати більше грошей, ніж до проведення аналітичних робіт. Іноді суми витрат навіть значно зменшуються, а віддача при цьому багаторазово зростає.

  SEO аудит в Києві: вчимося “дружити” з пошукачем

  Чим більше у вашій ніші конкурентів, тим складніше вам боротися за таке жадане “місце під сонцем” в пошуковій системі, що гарантує увагу користувачів мережі, зацікавлених у вашому товарі. Тому SEO аудит в Києві замовляють як ті, хто тільки починає свою діяльність в інтернеті або працює в такому форматі відносно недавно, так і ті, хто хоче втриматися на перших рядках пошукової системи.

  Звертатися до фахівців з пошукового аудиту сайту в Києві рекомендується в наступних випадках:

  • · на фінальній стадії розробки сайту;
  • · перед тим, як приступити до просування ресурсу;
  • · в процесі його розкрутки.

  І кожен раз, вчасно вдавшись до допомоги фахівців, ви можете отримати максимальний результат, витративши при цьому мінімально можливу суму грошей.

  Де замовити пошуковий аудит сайту в Києві?

  Прийняли рішення замовити сео аудит сайту? Київ пропонує велику кількість варіантів, і ви не знаєте який з них вибрати? Не забувайте, що швидко і якісно впоратися з поставленим завданням можуть тільки справжні професіонали. Такі, як команда студії WebFox.

  Індивідуальний підхід до вирішення кожного завдання, глибокі знання бізнес-процесів і комплексна аналітика всіх показників – це наш, а після початку нашої співпраці і ваш, рецепт успіху в просуванні інтернет-ресурсу незалежно від ступеня його складності. Повний звіт по кожному пункту і працюючі рекомендації щодо поліпшення ситуації дозволять вам виправити ситуацію з просуванням ресурсу в максимально короткі терміни. А значить і кошти, вкладені в розвиток сайту, принесуть вам запланований прибуток, який ви зможете інвестувати в подальше вдосконалення своїх товарів і послуг, постійно збільшуючи кількість нових клієнтів.