Ціна від 5000 грн.
Термін до 5 днів
Навіщо необхідно замовляти SEO-аудит сайтів?
 • для виявлення помилок на сайті;
 • для оцінки потенціалу сайту;
 • для поліпшення позицій сайту в пошукових системах;
 • для усунення помилок і вдосконалення функцій сайту;
 • для зростання продажів;
 • для збільшення конверсії;
 • для залучення великої кількості відвідувачів;
 • для поліпшення поведінкових факторів користувачів;
 • для просування бренду, товарів або послуг.

  SEO аудит сайтів – завжди результативно!

  Якщо у вас вже є або ви тільки плануєте створювати власний сайт, то будьте готові до того, що в інтернеті зустрінете чимало конкурентів. Сьогодні в інтернеті величезна кількість сайтів, які можуть бути тієї ж тематики, що і ваш. Вони активно конкурують між собою. Більшість з них просуваються досвідченими веб-майстрами і нерідко буває так, що за ними складно угнатися, якщо не виконувати аудит сайту. Конкуренція в мережі дуже велика і вона заважає багатьом, особливо молодим, веб-ресурсам залишатися “на плаву”. Ось навіщо потрібен аудит сайту!

  Падають позиції вашого веб-ресурсу? Не знаєте, як знайти всі недоліки на сайті, які заважають йому рости в пошукових системах і приводити нових клієнтів? Швидше замовляйте СЕО аудит сайту і ми вирішимо проблему в короткі терміни!

  Комплексний СЕО аудит сайту

  SEO аудит веб-ресурсу є ретельною перевіркою сайту на наявність технічних помилок і відповідності сучасним вимогам пошукових систем. Такий аналіз допоможе швидко і ефективно усунути безліч серйозних помилок сайту, які заважають йому залишатися в ТОПі.

  SEO-аудит – важливий етап, яким не можна нехтувати. Він необхідний перед запуском комплексної розкрутки веб-ресурсу. СЕО аудит потрібен всім тим сайтам, які хочуть потрапити в ТОП популярних пошукових систем (Google, Яндекс та ін.). Тому якщо потрібно підвищити конверсію і трафік на сайті – знадобиться СЕО аудит.

  Для недавно створених веб-ресурсів SEO-аудит потрібен, щоб точно визначити його технічні недоліки, допущені дизайнерами і розробниками при його створенні. Часто буває так, що недобросовісні фахівці деяких веб-студій в першу чергу думають в основному про привабливий зовнішній вигляд сайту. Але ж, щоб він потрапив до ТОП, потрібно, щоб він мав не тільки гарний дизайн, але і правильну структуру.

  Більшість молодих інтернет-ресурсів характеризуються наявністю технічних, пошукових, комерційних помилок. Сайт, який має помилки в коді, повільно завантажується і некоректно відображається на мобільних пристроях, не зможе займати лідируючі позиції, а значить, його буде непросто знайти в інтернеті і завоювати довіру користувачів.

  Для просуваються веб-ресурсів, СЕО аудит необхідний для виявлення проблеми, які перешкоджають його розвитку і просуванню в цілому. Для них, як правило, фахівці роблять більш глибокий і розгорнутий аналіз сайту.

  Деякі початківці веб-майстри думають, що провести ретельний СЕО аудит сайту їм буде під силу і вони все зроблять правильно з першого разу. Але тут є великі ризики. Саме тому важливо довірити цю задачу професіоналам, які знають з чого почати SEO аудит веб-ресурсу і як зробити так, щоб він дав високі результати. Фахівці зможуть все зробити правильно, знайдуть нові кроки у розвитку вашого сайту, в результаті чого сформують довіру пошукових систем до нього.

  Пошуковий SEO аудит сайту

  Пошуковий (зовнішній) СЕО аудит сайту – один з найпопулярніших. Він передбачає оптимізацію сайту під вимоги пошукових систем. Пошуковий СЕО аудит особливо потрібен власникам сайтів, які ведуть бізнес в інтернеті, адже сьогодні пошуковики – свята святих для інтернет-продажів. І для того, щоб ваша компанія мала хорошу репутацію і про неї дізналося чимало користувачів всесвітньої мережі, потрібен пошуковий СЕО аудит. Це дуже ефективний спосіб для просування сайту в пошукових системах.

  Професійний пошуковий SEO аудит сайту вимагає розуміння принципу роботи пошукових систем. В результаті такого аудиту можна зробити веб-ресурс максимально зручним для користувачів і привабливим для пошукових систем.

  Безумовно, якісний СЕО аудит швидко збільшить обсяги трафіку і конверсію. Після аудиту сайт буде працювати на повну міру і зможе приносити своєму власникові стабільний прибуток, а отже, велика кількість заявок і клієнтів, які захочуть стати постійними.

  Коли потрібно замовити SEO аудит сайту?

  Ви не знаєте чи потрібен вашому сайту СЕО аудит і сумніваєтеся звертатися з цим питанням до професіоналів веб-студій? Ось кілька ознак того, що вашому сайту точно необхідний якісний SEO-аудит:

  • · низький трафік;
  • · потрапляння під фільтр;
  • · низька відвідуваність;
  • · відсутність заявок, дзвінків і продажів;
  • · низькі позиції в пошукових системах.

  Наша веб-студія зробить ефективний SEO аудит сайту, за допомогою якого зможе виявити наявні недоліки вашого інтернет-ресурсу і прийняти правильні рішення, спрямовані на їх усунення. Все це призведе до збільшення конверсії і зростання доходу.

  Замовити у нас комплексний СЕО аудит сайту – означає отримати довгостроковий результат без ризиків потрапляння під фільтр. Ми проведемо пошук і аналіз конкурентів, технічний аудит, аудит внутрішньої і зовнішньої оптимізації, а також аналіз контенту.

  Ось 5 головних причин довірити SEO-аудит сайту веб-студії WebFox:

  1. 1. Багаторічний досвід роботи – зможемо вирішити навіть найскладніші і нестандартні проблеми, пов’язані зі створенням і просуванням будь-якого веб-ресурсу.
  2. 2. Краща команда – у нас висококласні фахівці, які підходять до кожного проекту з великою відповідальністю.
  3. 3. Чесні ціни – ми запропонуємо вам адекватну вартість за якісну і професійну роботу.
  4. 4. Гарантія результату – завжди гарантуємо результат, незалежно від ступеня складності виконуваної роботи.
  5. 5. Працюємо без шаблонів і штампів – ми працюємо над кожним проектом до тих пір, поки не буде досягнутий результат, якого очікує клієнт.

  Пам’ятайте, що будь-який, навіть найбільш цікавий, корисний і привабливий контент з часом застаріває, змінюються алгоритми ранжирування, стрімко розвиваються технології. Результат цього – падіння трафіку, втрата клієнтів, низький дохід або навіть повна його відсутність. Проведення комплексного СЕО аудиту допоможе вирішити всі ці проблеми швидко і на вищому рівні. Ми проводимо комплексні СЕО аудити сайтів, створюємо web-ресурси, якими можна пишатися, а результатом стає довгострокове співробітництво.