ВАРТІСТЬ
15 000 грн місяць
Наші клієнти
Терміни виведення
в топ Google
Додаткові
витрати
Наші
переваги
Вони вже лідери в своїх тематиках

Якщо хочеш теж зайняти топові позиції у видачі google і прорватися вперед, тоді тобі до нас!

Технології, які ми використовуємо

Запорукою успіху будь-якої організації, яка займається наданням послуг через Всесвітню павутину, є видимість веб-сайту в системах пошуку – Google, Yandex. З цієї причини без використання SEO-просування обійтися досить проблематично. Оптимізації інтернет-магазину відрізняються від сайту-візитки, оскільки великий ресурс містить безліч додаткових сторінок, товарів та інформаційних даних. Для того, щоб домогтися ефективності від оптимізації і гарних результатів, необхідно враховувати різні нюанси.

Якщо ви хочете правильно просунути веб-ресурс, то компанія допоможе за невелику кількість часу потрапити в Топ Гугл, Яндекс, підвищити не тільки кількість продажів, але і цільовий трафік.

У чому полягає якісне просування інтернет магазину?

Веб-студія вже протягом довгого часу займається високоякісною рекламою інтернет-магазинів і СЕО просуванням сайтів. Популярними і актуальними послугами є:

 • контекстна реклама інтернет-ресурсів;
 • SEO-оптимізація з використанням трафіку;
 • підняття веб-сайту на перші позиції Google, Yandex.

Якщо ви хочете правильно просунути веб-ресурс, то компанія допоможе за невелику кількість годин потрапити в Топ Гугл, Яндекс, підвищити не тільки кількість продажів, але й цільовий трафік.
SEO-оптимізація в пошуковій видачі – це комплексні дії, які допомагають поліпшити видимість ресурсу за тематичними і цільовими запитами. Вони спрямовані на те, щоб збільшити цільовий трафік. Даною послугою займаються тільки кваліфіковані фахівці, тому реклама веб-ресурсу надається на найвищому рівні. Оформляйте заявку на сайті і насолоджуйтеся ефективною роботою своєї організації. Доступна і прийнятна ціна приємно здивує кожного клієнта.

Що входить в СЕО просування інтернет магазину?

На сьогодні неможливо знайти онлайн-сайт, що не застосовує SEO-оптимізацію. Це унікальний маркетинговий хід, що допомагає швидко і ефективно досягти результату в будь-якому виді бізнесу.
Просування веб-ресурсу України грунтується на проведенні:

 1. 1. Аудит – перший етап розкрутки. Тут здійснюється докладне вивчення веб-сайту, на наявність будь-яких помилок і його відповідність правилам і вимогам Гугл, Яндекс.
 2. 2. Створення семантики і аналіз конкурентних організацій. Тут фахівці аналізують дані з ресурсів конкурентів і обробляють їх. Далі створюється стратегічний план дій. Паралельно цій роботі, сео-фахівці створюють ключові запити по товарах, які будуть надаватися.
 3. 3. Оформлення високоякісного контенту. Інформація грає основну роль в СЕО-оптимізації. Ресурс наповнюється тільки якісним, потрібним і унікальним текстом. Обов’язково усуваються можливі технічні помилки, для того, щоб поліпшити онлайн-ресурс і допомогти потрапити йому в ТОП систем пошуку.
 4. 4. Зовнішня оптимізація. Полягає в рекламі на інших ресурсах: форуми, блоги, інтернет-майданчики, сайти тематики.

Комплексний процес SEO оптимізації допомагає збільшити кількість аудиторії і зайняти перші місця на ринку продажу товарів.

Переваги розкрутки інтернет-магазину

Веб-студія СЕО-просування інтернет-магазину має такі переваги:

 • · розкрутка білими методами;
 • · прозорість – ви завжди знаєте, на якому етапі знаходиться оптимізація;
 • · надання звітів щомісяця.

Замовляйте СЕО-розкрутку інтернет-магазину і збільшуйте кількість продажів.

Замовити розкрутку інтернет-магазину – які гарантії надає компанія?

Якщо ви хочете розкрутити інтернет-магазин, то наша компанія надає гарантії:

 1. 1. Проект здається тільки після досягнення ефективного результату.
 2. 2. Обов’язки обох сторін прописуються в договорі.
 3. 3. Фіксована вартість протягом усього співробітництва.
 4. 4. Гарантія від попадання інтернет-ресурсу під фільтр.

SEO розкрутка від веб-студії буде виконана точно в зазначені строки.

Якісне і комплексне пошукове просування інтернет-магазину

Різні великі організації мають онлайн-ресурси («обличчя» організації) і отримують великий дохід від кількості залучених клієнтів. Їх правильне функціонування повністю залежить від ефективного СЕО-просування. З цієї причини розкручуванням веб-ресурсу повинні займатися тільки професійні та кваліфіковані фахівці. Студія має великий досвід роботи в СЕО-розкрутці. Відвідувачі можуть замовити безліч унікальних послуг, які допомагають вивести веб-сайт на перші позиції в Google, Yandex і підвищити популярність бренду.
Для веб-студії кожен розроблений проект – це можливість практикувати свої навички та вміння для досягнення стійкого результату. Замовляйте якісні послуги, фахівці в будь-який час готові до співпраці.