Вартість від 3000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Як виглядає контекстна реклама
Кілька фактів про нас
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Результати в цифрах Щомісяця
>80%
додаткового
доходу
100%
впізнаваність
бренду
60%
економії
бюджету
90%
цільових відвідувачів
на сайт
98%
замовників
повертається знову
100%
показник ефективності ROI
2-5%
клікабельності
Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку
Кому потрібен контекст?

Приватним підприємцям

Компаніям
малого і середнього бізнесу

Дистриб'юторам, рітейлерам, дилерам

Представникам великого бізнесу

Великим корпораціям

Початківцям стартаперам

 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Створення контекстної реклами – ефективно

Контекстна реклама від веб-студії WebFox – це широке охоплення і швидкі продажі. Сьогодні контекстна реклама вважається одним з ефективних способів розкручування веб-сайтів. Це невеликі текстові оголошення, які можна зустріти на сторінках видачі результатів пошукових систем (Яндекс, Google) у відповідь на запити користувача. Іншими слова, цей тип інтернет-реклами орієнтований на запити конкретного користувача.

Правильним рішенням стане замовити контекстну рекламу у професіоналів веб-студії. Вони знають всі нюанси і особливості її налаштування і гарантують вам бажаний результат.

Де зробити контекстну рекламу?

Грамотно створена контекстна реклама допоможе реалізувати практично будь-яку маркетингову стратегію. Наша веб-студія зможе швидко і якісно створити і налаштувати контекстну рекламу. Для правильного налаштування такого типу реклами потрібно: збір семантичного ядра, аналіз цільової аудиторії, настройка облікового запису і створення рекламних оголошень. Висока ефективність контекстної реклами досягається завдяки широкому обхвату, спрямованості на цільову аудиторію і швидкість запуску.

Грамотна контекстна реклама потрібна, щоб:

  • · підняти сайт по SEO видачі;
  • · залучити нових відвідувачів на ваш сайт;
  • · підвищити впізнаваність бренду;
  • · збільшити кількість замовлень та звернень з сайту.

Ми створимо контекстну рекламу так, щоб вона змогла швидко залучити нових клієнтів до вашого бізнесу, вже налаштованих на те, щоб купити товар або замовити послугу. Такий тип реклами допоможе швидко розкрутити новий бренд, про який дізнається безліч інтернет-користувачів.

Створення контекстної реклами: ціна

Замовити створення контекстної реклами особливо рекомендується новим веб-ресурсам, лендінам і неоптимізованими сайтам з низьким обсягом трафіку з пошукових систем.

Вартість контекстної реклами залежить від складності проекту. Однак наша веб-студія пропонує розумні ціни за свою роботу.

Ось кілька вагомих причин замовити у нас контекстну рекламу:

  1. 1. Вигідні умови співпраці.
  2. 2.Професіоналізм і досвід.
  3. 3.Відповідальність за результат.

Ми знаємо як залучити цільовий трафік на Ваш сайт. Саме зараз ви можете замовити у нас створення контекстної реклами з якісним налаштуванням.