Портфоліо

Адаптивний сайт: зручний перегляд з будь-якого пристрою

Адаптивний сайт – це веб-майданчик, який можна без проблем переглядати з різних гаджетів: комп’ютерів, планшетів або телефонів. Дизайн автоматично адаптується під будь-який тип і формат екрану, що робить користування ресурсом набагато комфортнішим і продуктивнішим. Це збільшує ступінь конверсії для власника, підвищує відвідуваність сторінки і оптимізує індексацію в пошукових системах.

Професійне створення адаптивних сайтів, інтернет-магазинів, порталів, візиток, корпоративних і інформаційних ресурсів – спеціалізація агентства WebFox. Наші фахівці з програмування ретельно розробляють кожну деталь функціоналу, а досвідчені дизайнери оформляють все це в ефектну, стильну оболонку.

Розробка адаптивних сайтів: для чого це потрібно?

 • · Зручність. Користувач може користуватися вашим сервісом з будь-якого пристрою, будь-то комп’ютер, ноутбук або нетбук. Це максимізує відсоток продажів, та й кількість потенційних покупців помітно зростає.
 • · Збереження контенту. Проводиться спрощення і перебудова блоків без будь-яких інформаційних втрат. Тобто, в момент запуску сайту, наприклад, з мобільного, дані не спотворюються, а навпаки – відображаються в початковій, як цей і потрібно, версії.
 • · Підвищення рейтингу web-сайту в пошуковій видачі. Більше шансів, що ваш майданчик з’явиться одним з перших при відповідному запиті в Google і не загубиться на другий або третій сторінці. В результаті портал стане більш відомим!
 • · Покращене просування. Розробка адаптивних сайтів – важлива частина оптимізаційного процесу. Адаптовані веб-сайти успішніше працюють з SEO-маркетингом, що сприяє нарощуванню аудиторії.
 • · Лояльність користувачів. Веб-ресурси, виготовлені нашими профі, працюють швидко і безпроблемно, що підвищує симпатію і інтерес гостей, не готових до довгих завантажень кожної сторінки.

Створення адаптивних сайтів під ключ: способи оформлення

Це питання багато в чому залежить від того, яка мета і тип проекту. Є кілька форматів адаптації:

 • · Гумовий макет. Найбільш поширений варіант з перевстановлення блоків. Саме цей принцип використовується в більшості випадків.
 • · Перенесення елементів. Ми розбудовуємо макет таким чином, щоб допоміжні блоки розташовувалися внизу і переключалися перегортанням. Метод прекрасно підходить для оптимізації багатоколоночних сайтів.
  Масштабування. Проста зміна розмірів окремих сегментів, які містять текст і зображення. Хороший і легкий спосіб.
 • · Формування панелі. Додатковий функціонал стає доступний користувачеві гаджету після свайпа в сторону або вниз / вгору.

Всі ці варіанти побудови ми детально обговорюємо з замовниками.

Етапи «адаптації» від компанії WebFox

 1. 1. Планування проекту. Створення адаптивних сайтів під ключ починається зі збору інформації, аналізу ринкових аспектів і виявлення цільової аудиторії.
 2. 2. Моделювання прототипу. Наші експерти формують ключовий концепт для кожного пристрою.
 3. 3. Планування сітки для продуманого розташування конкретних сегментів.
 4. 4. Робота над візуалом. Ми зробимо дизайн вашого веб-сайту естетичним привабливим, динамічним, контрастним, що запам’ятовується.
 5. 5. Верстка. Цей етап передбачає комплекс заходів з текстом і HTML-основою.
 6. 6.Тестування. Отриманий сайт тестується нами на всіляких пристроях для встановлення його працездатності. Ми звертаємо увагу на все – від роботи скриптів і переходів до розміщення текстових рядків.

Команда WebFox готова допомогти вам в модернізації бізнес-проекту. Багатий досвід і креативний підхід до вирішення найскладніших завдань – гарантія нашого успіху!