Портфоліо
Створення і розробка оригінальних продаючих сайтів в Києві

Майбутнє настало! Інтернет упевнено зайняв важливе місце в житті мільйонів людей, надавши безліч дивовижних можливостей. Тепер немає необхідності ходити в магазин, щоб вибрати одяг і стояти в черзі, щоб замовити їжу. Тепер все це, а також більше, можна зробити через мережу інтернету. Приватні підприємці, а також великі компанії зацікавлені в збільшенні кількості клієнтів і покупців. Як зробити це швидко і максимально якісно? Правильно!
Замовити створення і розробку продаючих сайтів у професіоналів – webfox.ua.

Заходьте до нас, ми допоможемо вашому бізнесу заробляти більше!

Що ж це таке «продаючий сайт»?

Це модуль, який наповнений рекламою. Він спрямований на ознайомлення відвідувачів і потенційних клієнтів з пропозицією товару або послуги, щоб їх максимально легко і зручно можна було побачити, замовити, купити. Інші ресурси розповідають або навчають. Продаючі – продають. Їх виділяють кілька видів: автономні (односторінкові з власним доменним ім’ям), мікро-лендінги (для підкаталогу або піддомену основного), продаючі сторінки (створюються в найбільш привабливому стилі).

За допомогою створення продаючих сайтів від наших фахівців ви можете збільшити клієнтську базу, отримаєте можливість пропонувати інформацію, софт і що завгодно, якщо це буде вигідно вам і вашій компанії. Наші професіонали розробляють продаючі сайти, не забуваючи про особливості цільової аудиторії. Наші лендінги мають зручну навігацію, простий інтерфейс для будь-якого рівня володіння комп’ютером. Найяскравіші дизайни залучають користувачів, стимулюючи їх на вигідні замовникові дії.

Які завдання вирішує створення продаючих сайтів

Створення продаючих сайтів вирішує такі питання замовника:

 • · Підвищення інтересу до компанії;
 • · Утримання лояльності покупців;
 • · Збільшення продажів;
 • · Настроювання покупця на дзвінок, купівлю або заявку.
 • Особливості розробки продаючих сайтів

  Розробка продаючих сайтів під ключ чітко дотримується принципів конверсії – перетворення цільової аудиторії в реальних клієнтів. Це процентне співвідношення кількості користувачів, які роблять корисну дію, до загальної кількості осіб, що зайшли на сайт, за конкретний період часу. Наприклад, за добу сайт відвідало 500 людей. Покупок скоєно 7. У цьому випадку відсоток конверсії розраховується так: (7/500) х 100% = 1,4%. Для сайтів, які підштовхують до дій на форумі (наприклад, телефонним дзвінком), підрахунок конверсії стає більш важким, тому що не простежуються походи в магазин.
  Тоді на допомогу прийдуть відстеження дзвінків, опитування абонентів або використання промокодів, пов’язані з сесією кожного відвідувача.
  Замовник може переслідувати різні цілі: оформлення замовлення, розсилку або реєстрацію, лайк або репост – ми знаємо, як зробити цікавий, наповнений, яскравий і запам’ятовуваний контент!

  Наші сайти допомагають клієнтам довіряти замовнику. Довіра будується на відгуках, сертифікатах, гарантіях, підтверджень безпеки, сторінках з фотографіями співробітників, тобто, після повного вивчення питання нашими розробниками та грамотної подачі інформації на сторінках в інтернеті. Враховуємо транзакційні запити, геотаргетінг, акції, розпродажі, знижки. Широко просуваються сторінки з кнопками-посиланнями на компанії в Facebook, Instagram, Twitter, Google+.

  Під час створення продаючих сайтів в Києві фахівці вивчають кілька шляхів потрапляння клієнта: з пошуку, реклами на ТБ і в пресі, інтернет-реклами з використанням банера або контексту, соціальних мереж, місць для розміщення відеофайлів та ін. Адже навіть найвища конверсія буде марна, якщо на сайті немає відвідувачів. Тому часто наші проекти супроводжуються досвідченими маркетологами, дизайнерами, програмістами і верстальниками.

  Крім онлайн-факторів важливо не забути і офлайн-процеси. Це відповіді співробітників на телефонні дзвінки, організація служби підтримки клієнтів, швидкість доставки. Це все враховується при оформленні замовлення на розробку продаючих сайтів під ключ.

  Чому розробка продаючого сайту від webfox.ua така гарна?

  Наша компанія має ряд переваг, серед яких:

  • · Ми використовуємо індивідуальний підхід до замовника;
  • · Працюємо професійно і з повною віддачею;
  • · Короткі терміни виконання;
  • · Можливість зручного способу оплати і багато іншого.

  Фактори, які ми враховуємо при створенні продаючого сайту в Києві

  Для якісного виконання роботи ми враховуємо такі нюанси:

  • · Навігацію;
  • · Меню;
  • · Елементи, що привертають увагу;
  • · Колірну гамму;
  • · Особливість прокрутки сторінок;
  • · Верстку;
  • · Розміщення на екранах з різною роздільною здатністю.

  Не будемо сперечатися, багато хто вважає, що зробити лендінг можна власноруч. Але такий продукт навряд чи буде виробляти конвертацію в клієнтів.

  Продаючі лендінги від наших розробників завжди швидко завантажуються, адаптовані під мобільні пристрої, мають повний комплект працюючих посилань. Інформація, яку бачить гість, корисна, конкретна, переконлива. Ми не забуваємо про способи зв’язку продавець-покупець. Розробка сайту, що продає, від нашої компанії – це вигідні ціни і безкомпромісна якість. А також можливість заявити про себе в світі віртуальної комерції.