Портфоліо
Переваги та особливості розробки сайтів з нуля на WordPress

Велика кількість безкоштовних CMS здатна привести користувача в деяке замішання. Ми ж пропонуємо створення сайтів на WordPress в силу ряду її вагомих переваг:

 1. 1. Гнучкість. Завдяки відкритому коду у програміста є можливість прописувати необхідні завдання і доповнювати сайт, грунтуючись на бажанні замовника.
 2. 2. Об’ємне ком’юніті – навіть якщо Ви недостатньо добре зрозуміли, як в подальшому працювати з сайтом, величезна кількість російськомовних форумів і сайтів допоможуть знайти вихід з будь-якої, досить нестандартної ситуації.
 3. 3. Зрозумілий на інтуїтивному рівні інтерфейс. Відсутність спеціалізованих навичок не завадить клієнтам самостійно адмініструвати сайт.
 4. 4. Шаблони поновлення. Постійне вдосконалення CMS дає програмістам більше можливостей для точного втілення вимог замовника.

Що стосується інших особливостей, то варто виділити такі моменти:

 • · доступність – на створення сайтів на WordPress ціна невисока, адже діяльність здійснюється на підставі ліцензії GNU / GPL, яка має на увазі безкоштовне поширення платформи;
 • · відмінна оптимізація під SEO, що гарантує досить високі позиції в пошуковій видачі;
 • · швидкість завантаження не викликає незручностей і нарікань з боку клієнта, за умови належного підходу і обслуговування.

Розробка сайтів на WordPress: види і особливості

Всього пару років назад, створюючи сайт на WordPress, замовити можна було тільки блог або невеликий інтернет-ресурс, що відрізняється досить мізерним оформленням і обмеженим функціоналом. Сьогодні, після кількох років кропіткої і вельми успішної роботи, платформа була виведена на якісно новий уровень.Теперь розробка сайтів на WordPress може здійснюватися за такими напрямами:

 • · мініатюрні сайти-візитівки;
 • · форуми і блоги;
 • · новинні портали;
 • · дошки для оголошень;
 • · landing page.

Створення сайтів на WordPress під ключ: етапи роботи

Щоб Ваш проект був виконаний максимально швидко і повністю відповідав висунутим вимогам, вирішуючи поставлені раніше завдання, ми докладемо всіх зусиль. Для цього виконуються такі етапи:

 • · Обговорення майбутнього проекту, складання технічного завдання і підписання договору.
 • · Вивчення особливостей Вашого бізнесу, основних конкурентів, складання докладного плану дій.
 • · Розробка і подальше узгодження прототипів.
 • · Створення унікального преміум-дизайну майбутнього сайту.
 • · Валідна, кросбраузерна і адаптивна верстка відповідно до створених раніше макетів.
 • · Підключення CMS WordPress, розробка теми, тестування продукту.

При цьому на розробку сайту на WordPress ціна досить демократична і доступна кожному користувачеві, який вирішив створити власний інтернет-ресурс.

Чому вигідно замовити сайт на WordPress в WebFox

Співпраця з WebFox – правильний вибір, коли необхідно замовити сайт на WordPress, адже ми:

 1. 1. Ніколи не порушуємо встановлені в момент підписання договору терміни.
 2. 2. Ретельно продумана система управління проектом, адекватна оцінка власних сил і установка реальних термінів дозволяє виконувати весь необхідний обсяг робіт якісно та швидко.
 3. 3. Обов’язково тестуємо проект.
  Ми впевнені в тому, що робимо все правильно з першого разу, але не перестаємо проводити тестування кожного проекту перед здачею клієнтові на невідповідність поставленому раніше технічному завданню або наявність програмних помилок.
 4. 4. Не просто “створюємо сайт”, а якісно вирішуємо завдання.
  Кожне наше творіння – це не просто черговий безликий інтернет-ресурс. Це Ваш інструмент для якісного розвитку бізнесу. Тому перед нами першочергово стоїть завдання не створити сайт, а вирішити Вашу задачу.
  Завжди пропонуємо унікальний продаючий дизайн.
 5. 5. Робота за шаблоном не для нас. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, розробка і промальовування дизайну, відповідного тематиці бізнесу, аналіз конкурентів – ось, що робить проекти унікальними. Крім того, наша мета – домогтися відмінної конверсії, а для цього сайт повинен подобатися не замовнику, а його клієнтам.
 6. 6. Практикуємо поетапну оплату своїх послуг.
  Довіра і відмінна репутація – ось ключові моменти роботи. Тому ми не вимагаємо вносити 100% оплату послуг на першому етапі співпраці. Основна сума надходить на наш рахунок тільки після того, як проект повністю готовий до здачі клієнту.
 7. 7. Маємо значний досвід розробки, створення і просування інтернет-продуктів.
  Маючи у своїй команді тільки кваліфікованих IT-майстрів з великим практичним і теоретичним досвідом, ми пропонуємо якісне рішення Вашої задачі.

Поспішайте замовити сайт на WordPress, ціна на створення і розробку якого в WebFox більш, ніж доступна.