Портфоліо
Створення та розробка сайту під ключ

Бізнес – це ризик, відповідальність і, звичайно ж, головне джерело успіху. Однак для того щоб ефективно вести свою справу, одного плану, оптимізації та контролю недостатньо. Необхідно ще впроваджувати інноваційні технології. Першим кроком до динамічного просування стартапу стане створення сайту під ключ. Ця послуга дуже популярна на міжнародній ІТ-арені, так як кожен підприємець зацікавлений у розвитку свого магазину або компанії, пошуку нових партнерів і підвищенні рівня продажів.

Онлайн-сторінка: море можливостей для просування бізнесу!

 • · Веб-сайт – це віртуальний офіс, в якому мільйони користувачів здійснюють купівлю товару або послуги, взаємодіють з представниками ПП, переглядають контент і інформаційні дані. По суті, сервіс є візуалізацією бізнесу в інтернеті.
 • · Сучасна розробка сайту під ключ – це підготовка рекламних матеріалів, які представляють загальну інформацію про комерцію: про структуру, переваги співпраці, умови придбання тієї чи іншої товарної одиниці, способах комунікації, асортименті продукції.
 • · Web-сайт – ефективний спосіб підвищити рентабельність, прибуток та імідж підприємства. Адже щодня в інтернеті ми бачимо мільйони людей, які шукають певні відомості, спілкуються в соціальних мережах. За допомогою онлайн-сайту ви можете звернути на себе увагу, обійти конкурентів.
 • · Сайт-магазин – відмінна можливість для самореклами, самореалізації. Завдяки цьому майданчику підприємці-початківці можуть стати успішними бізнесменами зі стабільним і постійно зростаючим доходом.

Де вигідно і недорого замовити сайт під ключ?

Компанія WebFox спеціалізується на побудові веб-сайтів і додатків для інтернет-магазинів, торгових фірм, організацій широкого спектра діяльності. Ми допоможемо вам визначитися з оптимальною будовою онлайн-сервісу, підберемо ефектний стиль і зробимо все для того, щоб юзабіліті (зручність користування) вашого ресурсу була високою! Наші фахівці сконструюють для вас «комфортний» офіс, з чітко структурованою інформаційною базою.

Створення та розробка сайтів під ключ від нашої веб-студії передбачає:

 • · унікальний, цікавий, розбірливий, читабельний, зрозумілий контент;
 • · приємне і грамотне оформлення сторінок;
 • · прогресивне дизайнерське виконання.

Головне в нашій справі – відтворення продуктивної інтернет-платформи на реалізацію запланованих бізнес-проектів. Наш секрет успіху простий: щоденне прокачування скілів. Ми мислимо раціонально, але не банально. Творчо, але не нудно. Наші ідеї сповнені оптимізму, позитивної енергетики та оригінальності.

Професійне створення сайтів під ключ

WebFox розробляє круті веб-ресурси під замовлення. Ви можете купити інфо- та сервісний інтернет-сайт будь-якого типу. Вибирайте на будь-який смак:

 • · Сайт-візитка – електронний аналог стандартної паперової візитки. Хороший невеликий ресурс для малого бізнесу і приватних підприємців, які тільки починають свою активну діяльність в мережі.
 • · Сайт корпоративний – фірмова комерційна платформа для великих компаній, корпорацій і холдингів, які вже встигли заявити про себе. Солідне інтернет-представництво фірми.
 • · Онлайн-магазин – спеціальний багатосторінковий простір для продажу товарів в Інтернеті. Розробка торгового каналу від студії WebFox передбачає запуск сайту з широкими презентаційними можливостями. Під ключ створюється веб-майданчик з багаторівневою ієрархією сторінок.
 • · Сайт-універсал. Підходить як фізичним, так і юридичним особам, які працюють в Україні (Київ та інші міста).
 • · Особистий блог – креативний web-сайт, за допомогою якого можна регулярно постити записи, завантажувати картинки і медіа. Ціни на цей продукт більш, ніж лояльні!
 • · Тематичний веб-сайт – віртуальний ресурс, присвячений одній конкретній темі. Це може бути інфо-сторінка або продаюча мережа. Зробимо в будь-якому форматі!
 • · Landing page – барвиста посадкова сторінка, яка стимулює користувача виконати якусь цільову дію: залишити контакти, купити продукт, підписатися на розсилку, зареєструватися. Створення подібних сайтів – це перш за все творчість. Зазвичай нами під ключ розробляються ефектні графічні ефекти, в дизайні застосовуються насичені відтінки і контрастне структурування.
 • · Промо-сайт – рекламний інструмент для розкрутки певного товару або послуги. Його обсяг не перевищує 5-10 сторінок.

Правильно оформлений ресурс – запорука успіху!

Розробка і створення сайту під ключ на замовлення передбачає налагодження чіткої системи, в якій конкретний бізнес відіграє ключову роль.
Так, при «виробництві» ми робимо все можливе, щоб веб-майданчик був не просто спроектований сухою програмною мовою, а й розроблений для конкретної цільової аудиторії. Ось яким повинен бути хороший інтернет-сайт:
Сервіс повинен, в першу чергу, виглядати привабливо. Чіткість ліній, контраст, яскравість, шрифт, колір, динаміка колірних рішень – все це впливає на перше враження.

Сайтобудування враховує також і зручність користування. Інтерфейс сервісу повинен бути практичним, тобто структура веб-сторінки не повинна обтяжувати потенційного клієнта. Наприклад, не варто використовувати дуже багато розділів, підрозділів – такий підхід тільки відволікає і розсіює увагу. Якщо портал розроблений на принципах чіткості, строгості, то це повинно зацікавити аудиторію. Грамотна структура потрібна, в першу чергу, для того, щоб користувач міг швидко знаходити потрібну йому інформацію. Таким чином, він зможе швидше придбати товар.

В створення сайтів під ключ входить також і унікальний контент (його можна замовити окремо в Києві). Він повинен бути унікальним, інформаційним і цікавим, щоб зацікавити потенційного покупця. Наприклад, якщо користувач відвідує ваш онлайн-сервіс, він хоче бачити трохи опису про продукцію і компанію. Якщо ж така інформація не надається, то клієнт просто знайде іншу фірму, яка в фарбах розповідає про свої переваги та особливості товарів.
Як бачите, правильно оформлена сторінка або онлайн-магазин – це перша складова успішної бізнес-стратегії. І ми чітко дотримуємося цих принципів, тому що наша кінцева мета – зробити ваш стартап мега ефективним!

Розробка сайту під ключ: основні етапи

 • · Розробити інтернет-сайт – досить-таки трудомістка задача, тому що включає в себе масу нюансів. Над постановкою веб-каналу ми працюємо по повній програмі, адже тільки в цьому випадку ви побачите прибуток і хороші результати.
 • · Запуск сайт-модуля містить в собі не тільки дизайнерську складову і програмінг, а й ретельний аналіз проекту, всебічну і регулярну взаємодію з клієнтом, пошук технічних рішень для досягнення задуманих цілей.

З моменту здійснення замовлення всі майбутні заходи проходять по чітко організованому сценарію. По суті, це конкретне завдання, схема або план, що визначає терміни, складність і тип роботи. Так, професійне створення сайту з нуля під ключ проходить в декілька стадій:

 • · Опрацювання цілей і завдань. Спільно з користувачем ми визначаємо, яка місія покладена на портал: стає онлайн-представництвом, продаючим магазином, яскравою рекламою або унікальним стартапом. Далі виявляється цільова аудиторія, аналізується рекламна кампанія.
 • · Підготовка технічного завдання. Впроваджуються характеристики ресурсу: семантичне ядро, стилістика, функціонал, формат.
 • · Складання дизайн-ескізу. Прототип-моделювання включає: промальовування кнопок, банерів та інших компонентів.
 • · Верстка. Наш розробник за допомогою HTML-розмітки трансформує готовий дизайн-макет в робочий проект. Веб-ресурс стикується з системою управління, завдяки чому «народжуються» сторінки, підрозділи і розділи порталу, приводиться в дію меню.
 • · Програмування. Ви можете замовити створення сайту під насичений функціонал – в такому випадку ключ проекту буде спроектований нашим висококваліфікованим програмістом. Калькулятор, системи оплати, конвертер валюти – все це запрацює, як годинник!
 • · Наповнення контентом. Ми наповнюємо ваш віртуальний офіс графічним та інформаційним контентом, розміщуємо фото і відео.
 • · Тестування. На даному етапі проводиться моніторинг функціональності онлайн-майданчика, усуваємо помилки.
 • · Запуск. Остання стадія – це публікація віртуальної платформи в Інтернеті. Користуйтеся власним веб-порталом, заробляйте, привертайте увагу клієнтів!

Оформити послугу сайтобудування можна на нашому порталі. Ми працюємо з замовниками з усіх міст України. Кожен етап «виробництва» детально обговорюємо, опрацьовуємо всі процеси до найдрібніших деталей!

Скільки коштує створення сайту під ключ в Україні?

Вартість побудови веб-платформи залежить від двох найважливіших факторів:

 • · Рівень складності проекту. Складність визначається, як правило, необхідною структурою сайту, його функціоналом і наповненістю. Наприклад, до переліку робіт може входити продукування необмеженої кількості сторінок, блогу, новинної стрічки, товарного каталогу, форумів, календарів подій, коментарів, категорій і т.п. Чим більше функцій, тим вище тарифи на сайт під ключ.
 • · Терміни. Ціна також залежить від швидкості виконання проекту. Природно, якщо необхідний сервіс для величезної компанії, що працює в Україні, то виробництво ресурсу буде багаторівневим, в деякій мірі і складним. Тому такі канали розробляються протягом тривалого часу. Однак ми намагаємося не затягувати процес, завдяки чому створення сайту не перевищує 15-20 днів. Якщо говорити про сайт-візитівку, який не вимагає розробки величезної кількості сторінок, переходів, підкатегорій, то можна сказати, що подібна платформа створюється приблизно за пару днів. WebFox в цьому плані працює за індивідуальною схемою: деякі проекти ми можемо завершити у стислі терміни, а ось для інших знадобиться більше часу.

Ціна на створення сайтів під ключ також формується з урахуванням таких нюансів, як: доменне ім’я та хостинг, тип CMS, дизайн. Всі ці питання ми обговорюємо з замовником, і тільки тоді визначаємо кінцеву вартість.

WebFox – надійний партнер!

Інноваційні технології

Наші експерти застосовують революційні робочі інструменти і технології, за допомогою яких сайт починає працювати. Саме працювати і активізуватися, а не існувати і простоювати. WebFox допоможе вам реалізувати себе, зайняти вигідні позиції в ринковому сегменті.

Комплексний підхід

Більшість наших клієнтів хочуть замовити не тільки сайт під ключ, а й додаткові послуги: оптимізація сторінок для пошукових систем Києва і всієї України (SEO); підтримка (періодичне наповнення і просування інтернет-моделі); аналіз юзабіліті; хостинг на серверах і щоденне резервне копіювання; створення і управління поштовими e-mail; консультації, супровід і навчання.

Індивідуальні рішення

Ми дотримуємося концепції індивідуального підходу до клієнта, адже кожен замовник і партнер для нас особливий. Наші рішення генеруються з урахуванням специфіки бізнесу замовника і сприяють його розвитку.

Творчий початок

WebFox – це веб-студія, яку можна назвати творчим об’єднанням. Ми на професійному рівні виконуємо створення сайтів під ключ за доступною ціною (реально недорого!). Наш персонал – це креативні співробітники, які в роботі на повну потужність використовують свій талант, ентузіазм і професійні якості. Кожна нова ідея народжується спільно: досвід, знання, оригінальність, підприємливість, якість, нестандартність зливаються в єдиний проект. В результаті ви отримуєте те, що навіть перевершує ваші очікування!

Чому ми?

 • · Гарантія якісно виконаної роботи.
 • · Повний спектр послуг по формуванню, розкрутці, підтримці та просуванню онлайн-сайту.
 • · Гарне обслуговування, яке залишає тільки позитивні емоції.
 • · Великий досвід ведення найскладніших проектів.
 • · Дотримання умов договору на всіх етапах.
 • · Є свої секрети, як зробити ваш сайт відвідуваним, успішним і продаючим.
 • · Під ключ взаємодіємо з будь-якими представниками бізнесу: онлайн-магазинами, приватними підприємцями, власниками корпорацій, початківцям-гравцями ринку.
 • · Ціни на наші послуги більш, ніж демократичні, і вони не змінюються в процесі співпраці: всі цифри фіксуються в договорі.
 • · Маємо необхідні дозвільні документи для ведення діяльності.
 • · Кожен день отримуємо позитивні відгуки від замовників.
 • · Портфоліо говорить саме за себе: в нашому арсеналі яскраві, динамічні, потужні проекти, які надихають!
 • · Приділяємо максимум часу і уваги клієнтам, враховуємо всі вимоги та побажання.

Вже хочете замовити сайт під ключ? Звертайтеся до фахівців WebFox – ми знаємо, як зробити ваш бізнес рентабельним і процвітаючим!