Портфоліо

Можливо ви хочете реорганізувати свій бізнес? Підвищити рентабельність? Запустити стартап? У такому випадку без веб-сайту не обійтися. Але так уже повелося, що розробка веб сайту завжди виходить з ідеї.

Можна створити величезний корпоративний майданчик, якщо у вас компанія-гігант з великим асортиментом, або ж зробити ставку на звичайну візитку з вашими контактами і зверненням до цільової аудиторії. Тут все індивідуально. Але навіть ідея повинна враховувати такі фактори, як сфера роботи, цінності та місія підприємства, масштаби діяльності, бюджет, можливості до модернізації.

Перш ніж веб розробка сайту увійде в активну фазу і сервіс побачить вся Україна, слід визначитися з його метою. Це дуже важливо на початковому етапі! Подумайте, для чого вам потрібен цей портал? Які функції він буде виконувати в своєму життєвому циклі? Що за товар наповнить онлайн-вітрину? На яких відвідувачів розрахований, кого в першу чергу повинен зацікавити? Коли всі пункти враховані, можна приступати до створення ресурсу.

Створення веб сайту з нуля: до кого звернутися?

Отже, у вас виникла ідея створити свій онлайн-магазин, блог, лендінг або будь-яку іншу платформу. Ви вже чітко уявляєте, як повинен виглядати ваш майбутній проект, які кольори і шрифти присутні в ньому, наскільки зручний інтерфейс, який контент привертає увагу користувачів або покупців.
Залишилася дрібничка – знайти веб-студію, яка допоможе вам впровадити ідею в реальність. Вітаємо, ви знайшли таку компанію! Спеціалізація WebFox – це професійне створення веб сайтів і їх просування:

 1. 1. Ми робимо онлайн-майданчик відповідно до ваших вимог і запитами.
 2. 2. Враховуємо особливості компанії, її місію та принципи діяльності, щоб наповнити сайт здоровим глуздом і донести правильний посил до користувача.
 3. 3. Гарантуємо оперативне виконання навіть найскладніших проектів, якість вищої категорії і доброзичливе обслуговування на всіх етапах співробітництва.

Розробка веб сайту: як це відбувається?

Сайтостворення – делікатна справа, яку можна доручити тільки досвідченим майстрам. Дизайн-студією WebFox здійснюється розробка веб сайту з нуля і під ключ. Ціни залежать від обраного типу майданчика, бажаних термінів, використовуваних технологій. Бюджет планується заздалегідь і обговорюється в індивідуальному порядку.

Ось алгоритм, яким ми керуємося в роботі:

 • · Спочатку ваші ідеї трансформуються в бриф, далі опрацьовуються нашими дизайнерами і програмістами. Складається приблизний ескіз майбутнього сайту.
 • · Наступний етап починається з затвердження проекту. Ви ділитеся з нами своїми побажаннями, а якщо є правки, ми одразу ж їх виправляємо.
 • · Потім відбувається розробка структури веб сайтів (розташування кнопок, блоків, розділів).
 • · Створення дизайну – четвертий етап проектування. Тут важливо визначитися зі шрифтами, колірними рішеннями і тональністю, оформленням сайту і його окремих елементів.
 • · Далі проводиться програмування і кодування. Роботи виконуються висококваліфікованими ІТ-фахівцями.
 • · Потім проводиться тестування сайту з метою виявлення помилок і швидкого їх усунення. Активний ресурс запускається і працює в мережі Інтернет.

Сео-просування, розкрутку, технічну підтримку і оновлення онлайн-майданчику можна замовити додатково. У деяких випадках створення веб сайту передбачає повний пакет послуг: і рекламу, і комплексну оптимізацію, і техобслуговування. Це дуже вигідна пропозиція, яка відкриє перед вами море можливостей:

 • · більше шансів стати першим в пошуковій видачі;
 • · позитивна репутація;
 • · інтерес цільової аудиторії до вашої продукції;
 • · потужне впровадження в ринкову нішу.

Комплексний метод – він найдієвіший!

WEB розробка сайту під ключ: надійно, швидко, ефективно

WebFox – згуртована команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи. Ми постійно розвиваємося і вивчаємо нові фішки в галузі сайтобудування і просування.

Послуги надаються у встановлені терміни, без прострочень. Якщо ми взялися робити інтернет-магазин за 30 днів, то неодмінно вкладемося в терміни.
Якість нашої роботи видно неозброєним оком: ви отримуєте стильний і зручний веб-сайт. Юзабіліті – на висоті!

Сайти, зроблені нами, приносять визнання і успіх своїм власникам. Ваш бізнес підніметься на новий рівень. Так, WEB розробка сайту дає свої плоди!
Ціна на створення онлайн-сервісів більш ніж демократична. Тарифи набагато нижче в порівнянні з іншими компаніями. Та й постійним замовникам надаються солідні знижки.

Ми застосовуємо нестандартний підхід в проектуванні. Кожен наш продукт унікальний, персоналізований, ексклюзивний.

WebFox – це

 • · надійність
 • · інновація
 • · професіоналізм
 • · відкритість

Високотехнологічне створення веб сайту доступне для жителів міста Київ і інших мегаполісів і населених пунктів. Для замовлення послуги зв’яжіться з нами по телефону. Ми разом обговоримо всі питання.
Ваш майбутній сайт – в надійних руках!