Ціна від 3000 грн.
Терміни від 30 днів
створення сайтів Запоріжжя
Портфоліо
Розробка сайтів у Запоріжжі
розробка сайтів Запоріжжя

Замовити сайт у Запоріжжі

 • Landing page
  до30днів
  від3000грн.
  Деталі
 • Сайт візитка
  до40днів
  від4000грн.
  Деталі
 • Корпоративний сайт
  до45днів
  від8000грн.
  Деталі
 • Інформаційний сайт
  до30днів
  від6000грн.
  Деталі
 • Інтернет - магазин
  до45днів
  від20000грн.
  Деталі
 • Веб портал
  до75днів
  від25000грн.
  Деталі
Наші роботи по розробці сайтів
етапи створення сайту

Не знаєте, як перевести свій бізнес на новий рівень? Студія WebFox створить для вас сайт у Запоріжжі

У наш час, у будь-якій незрозумілій ситуації, багато людей перш за все звертається до всесвітньої павутини для вирішення тих чи інших питань. Будь-яку інформацію, товар або ж просто послугу починають шукати саме в інтернеті. Тому підприємцям, що реалізують свій продукт, доцільно розвивати власний сайт. Адже в кожного є шанс, щоб при пошуку товару чи послуги користувачі перш за все потрапляли саме на його ресурс.

І тут такий нюанс: поки ви в роздумах, варто чи ні, якийсь ваш конкурент уже активно розроблює свій сайт і робить це з урахуванням всіх вимог. Можливо, час би й вам зайнятися цим питанням впритул і стати справжнім лідером у своїй сфері? Тим більше, що все це більше, ніж реально.

Наша веб-студія WebFox будує свої концепції просування з урахуванням великої кількості нюансів, внаслідок чого ми маємо чітку стратегію. Ми оперативно реагуємо на будь-які зміни, на нові тренди, на динаміку розвитку ринку, на перетворення портрету покупця й т. д. Усі наші проекти унікальні, вони розробляються індивідуально для кожного замовника.

Скажемо без скромності: ми створюємо найкращі сайти в Запоріжжі й не тільки, а процес роботи в нас такий:

 • Перший етап співпраці з нами – це спілкування зі спеціалістом нашої команди. Ми вислухаємо всі ваші бажання й цілі, яких ви хочете досягти за допомогою сайту. Підкажемо вам найбільш оптимальні й дієві варіанти. Ніяких шаблонів ми не вітаємо, тому працюємо над створенням проекту з нуля. Існують різні способи приваблювання клієнтів до вашого бізнесу, і ми розглядаємо їх у розрізі бюджету, який ви маєте, термінів і кінцевої мети. Адже є велика різниця навіть у тому, чи створюєте ви сайт чисто для іміджу, чи ж він має виконувати функцію продажів. Всі ці моменти ми уточнюємо на першому етапі, щоб у подальшому, маючи на руках заповнений вами бриф, працювати максимально ефективно.
 • Під ваш проект нами виділяються спеціалісти, серед яких буде менеджер проекту (який координуватиме й контролюватиме весь процес роботи), а також ті спеціалісти, котрі потрібні для розробки сайту: SEO-оптимізатори, копірайтери, програмісти, верстальники, дизайнери. Кожен відповідає за свою ділянку роботи й виконує її точно в строк. Ми починаємо працювати лише після того, як попередньо обговоримо прийнятну для вас стратегію, сформовану в комерційній пропозиції, та підпишемо офіційний договір про співпрацю.
 • Далі йде безпосередньо реалізація роботи з нашого боку. Терміни суворо регламентовані договором, і ми неодмінно вкладемося в обіцяний період. Щомісячно ми надаватимемо детальний звіт про виконану роботу, але ви також зможете контролювати нашу діяльність на різних етапах, зв’язуючись з відповідним спеціалістом.

Ми відповідально та серйозно підходимо до всіх деталей при створенні сайту в Запоріжжі. Нам неважливо, який товар ви просуваєте – унікальний (наприклад, hand-made) чи з великою конкуренцією: ваша платформа буде неповторною й оригінальною.

Перш ніж почати працювати над макетами вашого сайту, ми обов’язково проводимо аналіз сайтів конкурентів на різні показники. І ми не хочемо когось перевершити чи зробити краще. Основне завдання, яке ми ставимо перед собою, – зробити інакше. Грамотно розроблені сторінки в інтернеті – запорука успіху вашого бізнесу. Саме тому нам дуже важливо надавати свої послуги якісно.

Розробку сайтів у Запоріжжі довірте саме нашій веб-студії WebFox

Ми працюємо чисто й відкрито. Крім того, що ви зможете контролювати всю нашу роботу, ми надамо вам консультації з приводу кожного етапу й приватного процесу розробки. Ми чітко озвучуємо терміни без перебільшення, не кажемо, що впораємося швидко, якщо розуміємо, що це з тих чи інших причин неможливо. Ми дивимося на речі реально, орієнтуємося на бюджет клієнта та говоримо тільки правду, щоб у вас, як у підприємця, було чітке уявлення про те, що й коли буде готове. Загалом, процес розробки виглядає таким чином:

 1. Починаємо проект з формування команди, яка для вас працюватиме. На цьому етапі ми чітко розподіляємо узгоджені вами раніше завдання, оцінюємо масштаби роботи, розраховуємо бюджет, остаточно визначаємося з термінами розробки.
 2. Створення структури вашої майбутньої платформи – другий етап нашої роботи. Визначаємо найбільш підхожі варіанти для розробки сайту в Запоріжжі, при цьому враховуємо всі ваші бажання. Після виконання цієї роботи ви зможете наочно побачити зовнішній вигляд майбутнього ресурсу, з урахуванням усіх особливостей юзабіліті та інших технічно важливих аспектів.
 3. Робота над дизайном – дуже важливий процес. Все повинно бути продумано грамотно, після затвердження вами прототипів ми займаємося розробкою макета дизайну внутрішніх і головної сторінок.
 4. Верстка всіх наявних макетів – гарне, правильне, а головне, комфортне для погляду користувача розташування всіх складових елементів на сторінці.
 5. Програмування – це складний процес, що поєднує функціональність і веб-графіку. Тут теж є безліч моментів, і правильність роботи вашого сайту за заданими сценаріями ніщо інше, як результат роботи девелоперів.
 6. Наповнюємо вже майже готову платформу. Зміст і правильні тексти дуже важливі для ефективної роботи. На перших етапах, створюючи структуру, ми обов’язково залучаємо SEO-спеціаліста, котрий розробляє ядро, позначає, якій сторінці і які ключові слова потрібно присвоїти, щоб у подальшому кожну сторінку вашого сайту знаходили за потрібними запитами. Далі формується технічне завдання для авторів-копірайтерів. Написані тексти розташовуються на відповідних сторінках. Тут є момент: ви можете самостійно написати ці тексти та завантажити їх через адмінку. Але краще довірити ці процеси професіоналам, які готові нести відповідальність за виконану роботу. Це всі етапи, які включає в себе правильне та якісне створення сайту в Запоріжжі, але також є останній, важливий для нас.
 7. Перевірка виконаної роботи. Ми тестуємо платформу на предмет тих чи інших помилок (їхня поява в процесі роботи неминуча й залежить від багатьох факторів). Важливо об’єктивно оцінити зручність використання й функціонування платформи. І якщо немає ніяких збоїв, все чудово працює, ми здаємо проект власникові. Далі продовжити роботу з нами можна, довіривши безпосередньо просування ресурсу.

Кожний з вищеперерахованих етапів дуже важливий для чудової безперебійної роботи сайту.

Погодьтесь, успішний бізнес – це завжди продажі, високий середній чек і абсолютна лояльність покупців. І щоб усього цього досягти, часом досить просто замовити сайт. У Запоріжжі веб-студія WebFox надає свої послуги з просування й розробки платформ будь-якого рівня складності.

Кожна деталь інтернет-сайту ні в якому разі не повинна відлякувати надмірною яскравістю або чимось ще. Все має бути гармонійно й комфортно для того, щоб на вашому сайті хотілося затриматися довше. І ми готові запропонувати безліч варіантів, а обраний дасть вам можливість реалізовувати свої цілі, як ви спочатку це задумували.

Веб-студія WebFox виготовить сайт у Запоріжжі для вас

Пропозицій зі створення платформ сьогодні дуже багато. Одні пропонують замовникам за короткий термін за мінімальною ціною створити щось особливе, а в результаті виходить не більше, ніж стандартний шаблон. Деякі надають свої унікальні послуги за захмарними цінами.

Наша команда студії WebFox знайшла більш актуальний і прийнятний варіант, ми робимо свою роботу якісно, вітаючи оригінальний підхід до справи й повністю адаптовані під проект контенту методики просування. При цьому ціни в нас доступні.

Ми відрізняємося від інших особливостями, якими варто керуватися при виборі студії:

 • Професійність кожного працівника нашої команди дозволяє нам творити найсправжнісінькі чудеса. Ми завжди працюємо над своїм розвитком і вдосконалюємо свої навички. Нам важливо бути в курсі усіх нових подій. Для цього ми постійно навчаємося й безперестанку моніторимо все, що відбувається в нашій сфері. Тому наші проекти відрізняються абсолютною свіжістю.
 • Якість виконання роботи – запорука нашого успіху. Ми не обіцяємо вам зробити все за добу чи навіть за місяць (якщо це неможливо), адже прекрасно знаємо, що для розробки сайту в Запоріжжі чи іншому місті потрібно докласти зусиль, а це час, і його кількість залежить як від складності проекту, так і ряду інших факторів. Наше завдання реалізувати не просто оригінальний і продуманий до дрібниць проект, а зробити сайт, який дозволить вам досягти своєї мети й, головне, заробляти.
 • Унікальність – це те, що визначає не лише наш професійний підхід, а й впливає на лояльність до вас клієнтів. Навряд чи вам захочеться, щоб ваш сайт асоціювався із сайтом ваших конкурентів, наприклад, чи ж із платформою якоїсь більш популярної компанії. Або ж щоби про вас казали, що ви просто плагіатите чужий успішний проект. Загалом, тут потрібно бути дуже уважним.
 • Компетентні ввічливі працівники завжди прийдуть вам на допомогу, якщо ви чогось не розумієте. Ми пояснимо вам стільки разів, скільки це буде потрібно. Ми зацікавлені в тому, щоб ви самі розуміли, за що платите та що отримаєте в результаті. Тому навіть найскладніші технічні моменти ми пояснюємо доступно.
 • Пунктуальність – це якість спеціалістів нашої компанії, яка дозволяє клієнтові планувати свої справи. Ми цінуємо ваш час, і тому завжди обговорюємо точні строки отримання вами розробленого сайту в Запоріжжі й не тільки.

У такому процесі, як створення платформи для бізнесу в мережі, немає етапів, які можна відкинути на задній план. Кожна «дрібниця» й нюанс дуже важливі, і тільки така робота, такий підхід до справи буде ефективним для клієнта та для його бізнесу.

Крім усього перерахованого, ми завжди будемо вашою технічною підтримкою: ви можете звертатися до нас за консультацією, зворотній зв’язок завжди працює. Тим більше, що безпосередньо створенням сайту його доля не закінчується: далі його потрібно просувати, приваблювати трафік, цільову аудиторію.

Важливо формувати лояльність клієнтів, розвивати бренд і підвищувати його впізнаваність. Цими процесами займаються наші спеціалісти, які в процесі розробки сайту беруть мінімум участі.

Якщо ви нарешті дійшли до того, що вам потрібен якісно створений сайт у Запоріжжі, то можете зараз же залишити заявку на нашому сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами дуже швидко й надасть компетентну консультацію з цікавого вам питання. Втім, якщо питань у вас багато, ми можемо організувати особисту зустріч, щоб ви отримали вичерпні відповіді з кожного.

Існує багато причин, з яких варто почати займатися створенням власного сайту. І одна з них полягає в тому, що, якщо ви хочете бути у своїй торговій ніші першими, починати потрібно було вже давно. Виняток – коли ви створили щось унікальне, чого ще немає на ринку, і поки не боїтеся конкуренції. Для вас тоді взагалі відкриті всі дороги, адже ви можете бути першими та, як наслідок, найбільш конкурентними.

Замовити сайт у Запоріжжі недорого – це ніякий не міф, а дуже навіть приємна реальність. Наша команда знає, як ефективно розподіляти бюджет і як можна мінімізувати витрати нашого клієнта. У результаті ви отримуєте не лише висококласні послуги, що відповідають сучасним і навіть найсуворішим стандартам, а ще й дуже лояльну ціну за виконану нами роботу.