Landing page
Портфоліо
Створення сайтів на замовлення довіряйте виключно професіоналам

Ви хочете ефективний веб сайт для Вашого бізнесу або популяризації компанії в Інтернеті? Тоді, не витрачайте час даремно і обов’язково довіряйте цей важливий аспект тільки професіоналам. Перш за все, при створенні ресурсу, Ви повинні зрозуміти чого саме Ви очікуєте від сайту. Тут не обійтися без обопільної взаємодії. Адже від того, яких цілей необхідно домогтися від сайту, залежить і робота, яку повинен виконати розробник. Це, також, функціонал сайту. Якщо Ви вирішили замовити створення сайту, тоді варто ставити чіткі цілі перед розробниками. Наші фахівці готові втілити ці цілі у віртуальний світ і забезпечити Вам реальний бізнес.

Перш ніж приступати до самого відповідального процесу створення сайту, проводиться вивчення тематики майбутнього сайту. Ми визначаємо можливі групи майбутніх відвідувачів. Такий етап – надзвичайно важливий, так як він впливає на подальший процес розробки. А саме, технічні та деякі графічні аспекти. До технічних можна віднести саму структуру сайту, його основну концепцію. На цьому етапі, наша студія по створенню сайтів приділяє всю увагу саме технічним аспектам, які складають основу сайту. Таким чином, формується “скелет” Вашого майбутнього ресурсу.

Створення web сайту має враховувати потреби клієнтів

Другий етап – це графічне завдання, тобто графічне оформлення всіх посадочних сторінок сайту. Це вплине на зовнішній вигляд сторінок і розташування елементів. Після цього, ми починаємо процес програмування: функціонал сайту, його розділи, сторінки. Створення web сайту вимагає величезних напрацювань і умінь не одного фахівця. Від того, наскільки продумана структура сайту, залежатиме його зручність Вашим відвідувачам. Тут, потрібно мотивувати свою концепцію саме потребами Ваших покупців. Так, якщо проект буде погано реалізований, можуть виникнути проблеми зі зручністю інтерфейсу і, відповідно, відвідуваністю сайту. Для нас, створення web сайтів – це мистецтво, адже всі сайти унікальні і є чиїмось творінням. Тому, до створення сайту ми підходимо особливо захоплююче і самокритично. Наша команда впевнена, що разом з Вами – ми зробимо успішний сайт.

Вартість створення сайту

Ціна залежить, насамперед від поставленого завдання. Наскільки складним буде сайт і який функціонал буде потрібен. Тому, ціна буде відрізнятися і залежати від вимог клієнта. У кожному разі, ми всі їх виконаємо і надамо готовий, зручний, добре функціонуючий сайт.