Ціна від 3000 грн.
Терміни від 30 днів
створення сайту Чернігів
Розробка сайтів у Чернігові
розробка сайтів Чернігів

Замовити сайт у Чернігові

 • Landing page
  до30днів
  від3000грн.
  Деталі
 • Сайт візитка
  до40днів
  від4000грн.
  Деталі
 • Корпоративний сайт
  до45днів
  від8000грн.
  Деталі
 • Інформаційний сайт
  до30днів
  від6000грн.
  Деталі
 • Інтернет - магазин
  до45днів
  від20000грн.
  Деталі
 • Веб портал
  до75днів
  від25000грн.
  Деталі
Наші роботи по розробці сайтів
етапи створення сайту

Створення сайтів у Чернігові від студії WebFox

Кожен власник бізнесу, напевно, задумувався про те, щоб почати просувати свої товари чи послуги онлайн. Важливо пам’ятати, що наявність сторінки чи повноцінного сайту в інтернеті не просто тенденція, а найсправжнісінька необхідність. Це не просто модно й популярно, а справді працює на збільшення клієнтської бази та, як наслідок, продажів.

Сьогодні біля 90% людей здійснюють покупки саме в інтернеті. Вже немає такого ажіотажу в торгових точках, шалених черг у супермаркетах. Що б не цікавило сучасного споживача – товар чи послуга – перше, що він робить, – це прописує в пошукових системах свої запити. І покупець ні в якому разі не віддає данину моді. Просто такий шопінг – це, як мінімум, зручно й дозволяє економити немало часу.

Тому важливим етапом у розвитку бізнесу є створення сайту. Чернігів – це місто, де наша веб-студія пропонує свої професійні послуги. Задумайтеся, адже самі власники бізнесу, навіть якщо шукають нових поставників чи партнерів, навряд чи підуть до першої знайденої фірми, де їх привабила вивіска. А от обнишпорити всю мережу в пошуках відгуків та багато іншого – це робить кожен. Нікого більше не цікавлять маловідомі компанії й магазини без власного сайту.

Поки ви вважаєте, що послуга розробки сайтів дуже дорога, ваші конкуренти активно над цим працюють і вже збільшують прибуток та клієнтську базу. Запорука успіху у своїй справі – завжди бути на декілька кроків попереду всіх компаній-конкурентів, які можуть переманити до себе ваших споживачів. Саме тому студія WebFox працює, засновуючись на актуальних тенденціях, наші спеціалісти використовують нові технології та сучасні знання.

Найважливіше в такому процесі, як створення сайту в Чернігові, – це контент. Студія WebFox у цій сфері – профі!

Контент – це видима основа будь-якого інтернет-ресурсу. Звичайно, велику роль відіграє дизайн сайту, те, яка в нього верстка. Взагалі непомітна робота (якщо вона виконана якісно) – програмування. Коли все працює налагоджено, навіть не задумуєшся, скільки праці вкладено в розробку. Щоб і користувачу було зручно, щоб легко знаходилися потрібні позиції в каталогах, щоб легко будо додавати товар у кошик, оформлювати замовлення й т. д. Усе присутнє на сайті – це певний провідник, який дає користувачеві коректні смислові заклики й, головне, можливість просто отримати бажану інформацію.

Звичайно, важливе і оформлення, і вигляд сайту. Увага – найцінніший ресурс для будь-якого підприємця. Адже на споживача звідусіль діє реклама, на кожному кроці висять білборди, що прагнуть щось продати… Тому в сучасного покупця формується стійкий імунітет до подібного впливу.

Хочете, щоб ваш ресурс був особливим? Тоді його потрібно реалізувати так, щоб він відповідав ряду вимог: зручність, швидкість роботи, доступна інформація, простота інтерфейсу, покращене юзабіліті й т. д. Спеціалісти нашої веб-студії обов’язково враховують всі ці тонкощі, якщо беруться за створення сайтів. Чернігів чи будь-яке інше місто приходить не за гарною картинкою, а за вмістом. Тому, перш ніж почнете формувати технічне завдання для команди, яка працюватиме над вашим інтернет-проектом, враховуйте, що зовнішня презентабельність і краса навіть не півсправи.

Є безліч нюансів, які варто обговорити зі справжнім профі у своїй сфері. За роки активної діяльності ми вже точно знаємо, що працює добре, а що – гірше. Це стосується різних сфер бізнесу та різної цільової аудиторії. Тому, беручись за ваш проект, ми можемо гарантувати якість виконуваної роботи.

Наявність доброго якісного контенту не тільки прискорить розробку сайту в Чернігові, а й спростить багато завдань для дизайнера та суттєво здешевить вам його послуги. Ви повинні розуміти, що саме мають містити ті чи інші сторінки: де буде текст, де зображення й т. д.

Тексти потрібні, і в доволі великій кількості – кажемо одразу. Тому тим, хто вважає, що без підготовленого контенту можна отримати найкращий ресурс для продажів у мережі, важливо знати, що це не так. Якщо у вас немає часу, сил, бажання й можливостей генерувати текстовий контент, обов’язково залучайте таких спеціалістів, як копірайтери. Працюючи в тандемі із SEO-спеціалістами, автори напишуть правильні тексти для кожної сторінки вашого ресурсу, тому ви отримаєте сайт, який уже при запуску буде рости в пошукових системах.

Як працює веб-студія WebFox: що потрібно для створення сайту в Чернігові

Якщо ви колись цікавилися темою digital і намагалися зрозуміти, як виглядає процес розробки, то вже, напевно, знаєте, що ця робота важка й швидко виконати її доволі складно. Але наша студія об’єднала досвідчених профі, які в курсі всіх сучасних тенденцій і точно знають, як мінімізувати час на розробку. Вся робота зі створення сайту ділиться на декілька базових етапів:

 1. Аналіз ринку й конкурентів. Ми повністю вивчаємо потреби ваших клієнтів, проводимо дослідження, щоб зрозуміти, хто ваша цільова аудиторія. Ми також приділяємо увагу вивченню сайтів компаній-конкурентів, оцінюємо сильні й слабкі сторони. Все для того, щоб ваш ресурс був найкращим і продуктивним. Ефективність ми можемо гарантувати тільки тому, що використовуємо винятково найкращі рішення, що працюють, і впроваджуємо їх у ваш проект.
 2. Створення концепції дизайну. Перш за все ми слухаємо ваші бажання й додаємо до всього цього своє професійне бачення, радимо, як ефективніше. Для кожного нашого клієнта ми робимо індивідуальні макети, враховуючи безліч факторів, серед яких тематика ресурсу, специфіка бізнес-ніші. Тому розробка сайту в Чернігові від WebFox являє собою цілу сукупність методичних дій, підкріплених не тільки теоретичними знаннями, а й практичним досвідом.
 3. Технічна робота. Власне, від створення дизайну сайту та внутрішнього контенту до скрупульозного налаштування функціональності. Ми керуємося такою логікою: сайт повинен гарно виглядати на будь-яких пристроях, а користувачеві має бути комфортно працювати з ресурсом. Наше ключове завдання – створити інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що відповідає потребам сучасних користувачів.
 4. Тестування – це процес перевірки на предмет усіх можливих неминучих помилок. І, у разі знайдення, усуваємо їх, вносимо останні правки, готуючи ваш проект до повноцінного запуску. Ми прагнемо, щоб ви отримали готовий ресурс і з перших хвилин розуміли, як усе влаштовано та як це працює.

Ми точно знаємо, що розробити сайт у Чернігові та інших містах України може хто завгодно. Так уже повелося, що спеціалістів немало. Але перевагу потрібно віддавати компанії, яка несе відповідальність за свою роботу. Ми не хочемо створювати просто «гарну картинку», сайт, який не продаватиме й не виконуватиме своїх завдань. Наша команда ставить перед собою чіткі цілі й досягає їх.

Але навіть найкращий сайт – тільки половина успіху, адже немале значення має те, як ви користуватиметеся створеними можливостями в майбутньому. Якщо думаєте, що не відповідати на дзвінки клієнтів – норма, то в результаті можете втратити зацікавлених відвідувачів. Якщо будете довго обробляти замовлення, ситуація буде аналогічна. Тому сайт, що функціонує онлайн – це чудово, але й ваша компетентна коректна робота, а також досконало налагоджені бізнес-процеси допоможуть збільшити ваш прибуток.

Розвивати власний бізнес – це величезна праця, існують моменти, від яких ви не залежите, але ключовим фактором у визначенні прибутковості буде саме той сервіс, який ви пропонуєте своїм клієнтам. Адже, погодьтеся, ніхто не хоче купувати товар навіть на найкрасивішому сайті у світі, якщо менеджер по телефону нагрубіянив чи не був компетентний у питаннях, що стосуються продукції, яку ви пропонуєте. Отже, якісний сайт – тільки половина успіху.

Найкращий варіант замовити сайт у Чернігові – у компанії WebFox

Студія WebFox – це команда досвідчених спеціалістів з вузьким профілем, які знають свою справу. Наша перевага полягає в тому, що ми об’єднали людей, які працюють у різних бізнес-сферах. Ми здатні допомогти вашому бізнесові стати лідером на ринку, обійти всіх конкурентів. До роботи будуть залучені найкращі дизайнери та програмісти, вони поєднають свої зусилля та створять для вас нереальне. Отже, продукт, створений нашою веб-студією, працюватиме на вас. Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на:

 • Прийнятні й доступні ціни. Ми не обіцяємо безкоштовної роботи, але з нами вигідно, адже ми компетентно оцінюємо зроблене. Можете бути впевнені в тому, що в нас справедлива цінова політика на ринку.
 • Індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, до всіх, хто звернувся до нас за допомогою. Ми цінуємо своїх клієнтів і вникаємо в проект, не відволікаючись ні на що інше. Тому замовити сайт у Чернігові в нас вам буде просто й комфортно.
 • Оригінальність усіх проектів ми гарантуємо всім. Ніяких шаблонів, всі розробки ми починаємо з нуля.
 • Моніторинг нових технологій. Ми завжди дізнаємося всі новинки в цій сфері, шукаємо варіанти, як краще, швидше та надійніше створити ресурс.
 • Контроль клієнтом на всіх етапах. Ви завжди в курсі того, над чим ми працюємо в цей момент, тому можете попросити звіт про роботу, і ми його надамо без усіляких проблем.

Крім усього цього, можете бути впевнені в тому, що отримаєте проект у домовлений термін, без усіляких затримок. Ми працюємо добросовісно, і якщо вам хтось пообіцяв, що процес створення сайту в Чернігові займе два дні, не вірте. У кращому разі це може бути шаблонний ресурс, а в гіршому – використання спеціалістами якихось незаконних методів, і ви заплатите за термінове виконання роботи, швидко отримаєте бажане, але в результаті можете потрапити до чорного списку в мережі Інтернет.

Нам такий підхід чужий, ми працюємо чисто й прозоро, нам важливий позитивний результат, перш за все ваш. Ми команда, яка любить свою роботу й постійно розвивається в цій сфері. Нові ідеї та амбіції – це те, що дозволяє нам реалізувати проекти навіть із найскладнішими завданнями. Ми прихильники нетривіального підходу до роботи, тому керуємося винятково актуальними знаннями й тенденціями у сфері інтернет-просування.