Ціна від 3000 грн.
Терміни від 30 днів
створення сайтів Кривий Ріг
Портфоліо

Замовити сайт у Кривому Розі

 • Landing page
  до30днів
  від3000грн.
  Деталі
 • Сайт візитка
  до40днів
  від4000грн.
  Деталі
 • Корпоративний сайт
  до45днів
  від8000грн.
  Деталі
 • Інформаційний сайт
  до30днів
  від6000грн.
  Деталі
 • Інтернет - магазин
  до45днів
  від20000грн.
  Деталі
 • Веб портал
  до75днів
  від25000грн.
  Деталі
Розробка сайтів у Кривому Розі
розробка сайтів Кривий Ріг
створення сайту етапи
Створення сайтів у кривому Розі

Цікавить створення сайтів у Кривому Розі? Ви на правильному шляху!

У світі сучасних технологій важко уявити успішний бізнес без підключення до всесвітньої павутини. Погодьтесь, що набагато зручніше не просто крихтами збирати інформацію про цікавий вам магазин чи компанію по наданню будь-яких послуг, а зайти на їхню сторінку в інтернеті і отримати відповідь на всі необхідні запитання.

З цією метою більшість компаній прагне створити власний сайт. Це – чудова можливість розповсюдити всю необхідну інформацію, прорекламувати свої товари та послуги, охопити цільову аудиторію і, звичайно, поповнити список своїх клієнтів.

Вирішили вийти на новий рівень і вас цікавить створення сайтів? Кривий Ріг, Київ, Харків та інші міста давно оцінили професіоналізм веб-студії WebFox. Команда висококваліфікованих співробітників втілить у життя будь-який ваш задум.

Сайт – це обличчя вашої фірми чи компанії. І, як відомо, воно повинно приваблювати. Та й посудіть самі: листівки з інформацією, що роздають на вулицях, стають менш ефективними, і це не дивно. У світі, де без інтернету людині вже важко уявити своє життя, є більш дієві способи інформування.

Якщо ви хочете, щоб вашу компанію впізнавали, навіть якщо це невеликий салон краси чи інтернет-магазин, вам необхідне створення сайту. Кривий Ріг, інші міста України – ми працюємо з однаковою віддачею для всіх клієнтів.

Звертаючись до студії WebFox, ви отримуєте:

 • Команду професіоналів, котра знає, як «потрапити в ціль»;
 • Індивідуальний підхід і ретельне вивчення побажань клієнта;
 • Якісно виконану роботу, яка буде відповідати вашим вимогам;
 • Готовий проект, виконаний у домовлений термін.

Наша веб-студія запропонує вам найкреативніші та найцікавіші ідеї. Наша мета – створення сайтів у Кривому Розі та інших містах України, які допоможуть вам у просуванні бізнесу. На перший погляд може здатися, що це не така вже складна справа. Але це не так.

Для того щоб сайт зацікавив потенційного клієнта, все повинно бути продумане до дрібниць: логотип, дизайн кожної сторінки, всілякі розділи та багато іншого. Тому створення веб-сайтів займає аж ніяк не один місяць (хоча, звичайно, все залежить від рівня складності). Необхідний деякий час для узгодження всіх деталей із замовником, внесення різних поправок чи доповнень. Однак наша команда намагається завжди виконати поставлене завдання, не відволікаючи клієнта і не дошкуляючи йому по дрібницях. Ми зекономимо ваш час і реалізуємо ваші найкреативніші ідеї.

Грамотна розробка сайтів: Кривий Ріг і вся Україна

Будь-яке створення сайту має декілька етапів. Це не просто «сів, намалював і все готове». Перше, що потрібно – це вислухати клієнта, врахувати всі його побажання. Далі настає найбільш трудомісткий та відповідальний етап в такій роботі – розробка майбутнього сайту.

Для того щоб не перероблювати роботу знову і знову, і в кінці кінців не отримати бажане, необхідно вибрати компанію, котра вже має досвід роботи в цій сфері. WebFox – це веб-студія, яка знає, що таке грамотна розробка сайтів. Кривий Ріг, як і інші міста України, вже оцінили професіоналізм нашої команди, чому б і вам не скористатися нашими послугами?

Давайте детально розглянемо, що включає в себе поняття «розробка сайту»:

 1. Аналітичний аналіз. Перш ніж взятися за створення сайту, просто необхідно вивчити те, про що він буде. Чи це сайт будматеріалів, чи косметологічного центру – кожна деталь має принципове значення.
 2. Далі необхідно визначити задачі проекту. Тільки так можна привернути аудиторію, досягти бажаного результату і досягнути мети. Визначення чітких задач дозволить не перевантажувати сайт непотрібними речами.
 3. Наступний не менш важливий момент – креативна концепція. Тільки так ваш сайт буде пізнаваним, цікавим та індивідуальним. Саме тому в WebFox працюють люди, які мають багато нових та цікавих ідей.
 4. Після цього йде створення унікального дизайну, котрий буде повністю відповідати затвердженій концепції. Це не менш важливий момент, адже перший погляд на сторінку повинен викликати асоціації саме з тим товаром чи послугою, про які розповідає сайт. Погодьтесь, навряд чи хтось адекватно оцінить квіткову фантазію в яскравих кольорах на сайті ритуальних послуг.
 5. Після всього цього починається створення елементів, верстка сторінок, програмування, інтеграція із системою CMS, тестування і відкриття вашого унікального проекту.

Це лиш короткий опис того, що включає в себе розробка сайту.

Кривий Ріг – велике місто, в якому можна і навіть потрібно мати свій бізнес. Ваш сусід тільки нещодавно збирався відкрити свій магазин для продажу рибальського спорядження, а вже сьогодні купив собі нову іномарку? Це все тому, що він зробив правильне рішення і створив власний сайт, який привернув увагу всіх реальних клієнтів, котрі стали постійними.

Досить уже розклеювати оголошення на стовпах, роздавати листівки на зупинках! Час іти в ногу з часом. Створення і розробка сайтів в Кривому Розі від веб-студії WebFox – це ваш шанс підкорити нові вершини і досягнути успіху. Ми не тільки вислухаємо всі ваші побажання, а й запропонуємо багато цікавих ідей, корті забезпечать вам успіх вашого проекту.

Думаєте, де замовити сайт у Кривому Розі? Рішення перед вашими очима – WebFox!

Вас цікавить унікальний, пізнаваний і привабливий сайт? Якщо ви хочете створити сайт для себе, а не для конкурента, який буде залучати клієнтів, тоді вам необхідно звернутися до професіоналів – спеціалістів веб-студії WebFox. Ми не створюємо проекти «аби скоріше», для нас головне – інтереси замовника.

Саме тому ми стараємося максимально враховувати всі вимоги клієнта. І неважливо, в якому місті ви живете, вам не буде важко замовити сайт. Кривий Ріг, Вінниця чи Львів – ми працюємо по всій Україні і створюємо сайти для великого та малого бізнесу.

Від масажних кабінетів до великих будівельних підприємств, від весільного салону до магазину дитячих іграшок – у наших співробітників креативних ідей вистачить на всіх!

Для того, щоб замовити сайт в Кривому Розі, вам необхідно подзвонити за телефоном чи залишити заявку на сайті. Наш менеджер зателефонує в зручний для вас час. Ми створюємо веб-портали, корпоративні сайти, інтернет-магазини, сайти-візитки і багато чого іншого. Якщо ви хочете бути на крок попереду від конкурента, тоді ми для ваших послуг!