Ціна від 3000 грн.
Терміни від 30 днів
створення сайтів Полтава
Портфоліо

Замовити сайт у Полтаві

 • Landing page
  до30днів
  від3000грн.
  Деталі
 • Сайт візитка
  до40днів
  від4000грн.
  Деталі
 • Корпоративний сайт
  до45днів
  від8000грн.
  Деталі
 • Інформаційний сайт
  до30днів
  від6000грн.
  Деталі
 • Інтернет - магазин
  до45днів
  від20000грн.
  Деталі
 • Веб портал
  до75днів
  від25000грн.
  Деталі
Розробка сайтів у Полтаві
розробка сайтів Полтава
етапи створення сайту
Створення сайтів у Полтаві

Необхідне створення сайтів? Полтаво, скоріше записуй наші контакти!

Сучасність – час, в якому все більше й більше процвітають комп’ютерні технології. Без Інтернету сьогодні немислиме практично нічого. Соціальні мережі, зв’язок з іншими містами й країнами, покупки, вибір відпочинку та подорожей – все це можна зробити за допомогою всесвітньої павутини. Тепер це – один із способів успішного просування бізнесу. Адже якщо життя людини протікає в тісному зв’язку з новими технологіям, то й увага його також тут. Отже, щоб привернути увагу таких клієнтів, потрібно їх чимось зацікавити. Для цього багато компаній, фірм та підприємців прагнуть створити власний сайт. Це одна з можливостей розповсюдити необхідну інформацію, створити рекламу своїх товарів та послуг і, звичайно, завоювати визнання нових споживачів.

Ви вирішили йти в ногу з часом, і вас зацікавило створення сайту? Полтаво, вам допоможе веб-студія WebFox. Ми, згуртована команда професіональних спеціалістів, креативно підійдемо до втілення будь-якої вашої ідеї. Сайт – не тільки обличчя вашої фірми. Це додаткове «вікно» для отримання інформації. Адже не тільки ваші клієнти отримують про вас інформацію. Погодьтесь, відгуки споживачів не менш важливі – за ними можна простежити весь процес діяльності вашої компанії. Це ж надалі дозволить детально аналізувати бізнес-діяльність, розвивати плюси й виправляти мінуси.

Створення сайтів у Полтаві – один з напрямків нашої веб-студії. Ми відповідально підходимо до виконання поставлених вами завдань. Звернувшись до WebFox, ви неодмінно отримаєте:

 1. Команду найкращих спеціалістів – освічених, з великим досвідом роботи;
 2. Висококласне та відповідальне виконання завдань – це принцип нашої діяльності;
 3. Креативний, індивідуальний, ні на який не схожий сайт;
 4. Своєчасне й професійне виконання замовлення.

Ми гарантуємо надійність та якість своєї роботи. Ваша ідея – наша розробка. Кожна деталь сайту дуже важлива. Будь-яке слово, вставка, графічний малюнок повинні бути ретельно зважені й підібрані відповідно до заданої тематики.

Створення сайту – значне рішення в розвитку вашого бізнесу, кропітка та відповідальна праця. Тому таку справу потрібно довіряти лише професіоналам. Звичайно, це справа не одного дня, варто запастись терпінням. Ми обіцяємо втілити у реальність будь-які ваші ідеї та бажання, допомогти сформулювати концепції та мислити в правильному руслі. Ваше задоволення – наша нагорода. Кожен клієнт важливий та дорогий, тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб ви залишились задоволені нашої спільною працею.

Якісна розробка сайтів. Полтаво, все для вас

Якщо вас немає в Інтернеті, то вас немає в бізнесі.
Білл Гейтс

Сьогодні більшість людей просто не можуть жити без всесвітньої павутини. Новини, спілкування, і навіть покупки – все це можливо через інтернет. І якщо у вас немає власного сайту, то ви втрачаєте значну кількість клієнтів, що потім може мати негативні наслідки в бізнесі. Тому важливо не упустити момент, і розвинути свій бізнес ще ширше.
Створення сайту – це вклад в успішне майбутнє вашого підприємства. Сам процес створення сайту складається з декількох етапів.
Початкова дія – це спілкування із замовником, з’ясування найдрібніших деталей та подробиць, яким він хоче бачити свій сайт. Далі настає найскладніший етап – розробка сайту. Полтава – обласне місто, в якому досить широкий вибір розробників. Але перевага веб-студії WebFox – це створення конкурентоспроможних сайтів не тільки в одному місті, а й по всій країні (і далеко за її межами). Якщо ви хочете отримати креативний та прибутковий сайт, вам просто необхідно звернутись до нашої веб-студії.

Отже, для того щоб зрозуміти, як проходить розробка сайту в нашій компанії, потрібно показати, з яких кроків складається цей складний та серйозний процес.

 • Перший важливий крок – планування сайту. Це процес визначення всіх характеристик, властивостей, потреб. Це – структура сайту, його цільове призначення та інші аспекти, які пізніше дозволять при розробці максимально наблизитись до ваших потреб.
 • Далі йде розробка унікальної ідеї, щоб ваш ресурс не був схожий на інші і міг максимально привернути увагу споживачів. Дизайн, створений нашими спеціалістами – це не просто красива картинка, але й бездоганна верстка. Ми знаємо всі тонкощі функціонального юзабіліті.
 • Створення дизайнерського рішення, макетів, верстка сторінок та шаблонів – важливі складові багаторівневого процесу – дозволять зробити картину вашого веб-ресурсу більш повною та злагодженою.
 • Передостанній етап – програмування, правильна концентрація та розміщення інформації на сайті, тестування і, при необхідності, внесення коректувань. Будьте готові до того, що «правки» – це нормальне явище і вони обов’язково будуть.
 • І заключна стадія – успішний запуск вашого проекту – результат нашої з вами спільної праці, яка допоможе вашому бізнесу рости і розвиватись. Проте цього недостатньо, адже сайтів в Інтернеті мільйони, і щоб вас помітили, його потрібно просувати. Але це – тема для іншого тексту.

Ваш бізнес зупинився на місці і не розвивається? Досить сумувати, час звернутись до WebFox. Наша робота – розробка сайтів у Полтаві, Кривому Розі, Харкові та інших містах України. Ми хочемо і можемо принести користь вам і вашому бізнесу. А високопрофесійна команда, з морем креативних ідей, неодмінно принесе успіх вашому проекту.

Постало питання, де замовити сайт? Полтаво, WebFox – найкращий варіант!

Ви прийняли правильне рішення – вирішили створити сайт для розвитку вашого бізнесу. Ви уже вирішили, яким він повинен бути і шукаєте, де замовити сайт в Полтаві? Ми підкажемо, що найкращий варіант – це WebFox.
Пріоритетним для нас є результат. Причому не наш – створення сайту, а ваш – задоволення клієнта і володіння таким сайтом, який точно допоможе в розвитку вашої комерційної діяльності.
Ми намагаємось створити максимально унікальні сайти, щоб ваш не повторювався з ніяким іншим. Ми уважно вислуховуємо всі побажання клієнта і втілюємо в життя ваші найсміливіші побажання. Будьте на крок попереду від конкурентів – замовте розробку сайту у WebFox, і результат не змусить себе чекати. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять. Вам всього лиш потрібно залишити заявку на нашому сайті, і ми вийдемо на зв’язок з вами найближчим часом.