Ціна від 3000 грн.
Терміни від 30 днів
створення сайтів Житомир
 • Landing page
  до30дней
  от3000грн.
  Детали
 • Сайт визитка
  до40дней
  от4000грн.
  Детали
 • Корпоративный сайт
  до45дней
  от8000грн.
  Детали
 • Информационный сайт
  до30дней
  от6000грн.
  Детали
 • Интернет - магазин
  до45дней
  от20000грн.
  Детали
 • Веб - портал
  до75дней
  от25000грн.
  Детали
Розробка сайтів у Житомирі
розробка сайтів Житомир

Замовити сайт у Житомирі

 • Landing page
  до30днів
  від3000грн.
  Деталі
 • Сайт візитка
  до40днів
  від4000грн.
  Деталі
 • Корпоративний сайт
  до45днів
  від8000грн.
  Деталі
 • Інформаційний сайт
  до30днів
  від6000грн.
  Деталі
 • Інтернет - магазин
  до45днів
  від20000грн.
  Деталі
 • Веб портал
  до75днів
  від25000грн.
  Деталі
Наші роботи по розробці сайтів
етапи створення сайту

Наявність сайту в компанії, наскільки маленькою вона б не була, – необхідність. Це візитна картка, покликана підвищити лояльність вашої цільової аудиторії до товарів і послуг, які ви продаєте. Крім того, сайт працює на більш широке коло потенційних покупців. Будувати бізнес і масштабувати його в сучасних умовах – завдання не з легких.

Але якщо ви налаштовані рішуче й хочете затьмарити всіх своїх конкурентів, неодмінно варто замовити сайт. У Житомирі, як показує практика, не дуже багато магазинів, які працюють онлайн. Частіше за все, місцеві купують в інтернет-ресурсах, у магазинах, що фізично знаходяться в зовсім інших містах. А для вас це ж чудовий шанс.

 

Кому варто задуматися про створення сайтів. Житомир – місто ваших можливостей!

Підприємницька діяльність має на увазі виконання найрізноманітніших завдань, але всі вони прагнуть до однієї мети – розвитку чи масштабування бізнесу. Тому, якщо ви думаєте, потрібен вам сайт чи ні, важливо розуміти, який функціонал на нього накладається.

 • • Потік нових клієнтів. Маючи дійсний бізнес, навіть якщо ви просто надаєте, наприклад, послуги манікюру у власному місті, то можете приваблювати ще більше клієнтів. Для вас сайт слугуватиме додатковим каналом збуту та, що не менш важливо, буде візитною карткою вашої діяльності.
 • • До речі, наявність навіть найпростішого сайту підвищує лояльність як ваших постійних клієнтів, так і тих, хто тільки планує купити у вас щось вперше. Тому навіть підприємцям-початківцям варто задуматися про створення сайтів. Житомир хоч і не відрізняється масштабами, але являє собою доволі непогану платформу для ведення підприємницької діяльності. Ніщо так не зміцнює корпоративного іміджу, як сайт.
 • • Додаткова інформація. Як часто ви помічаєте, що витрачаєте час даремно, просто розмовляючи, наприклад, зі своїми клієнтами по телефону (чи переписуючись у месенджерах), відповідаючи на одні й ті самі запитання? Адже можна було б просто направляти всіх на сайт, де вже прописані всі відповіді, які немає сенсу повторювати. Отже, ви економите свій час і можете витрачати його на щось важливіше.
 • • Розширення користувацького кола. Якщо до недавнього часу ваші товари та послуги купувала вузька аудиторія, то якщо вас зацікавить створення сайтів у Житомирі, число людей, зацікавлених у вашому продукті, суттєво зросте. Це буде пов’язано, як мінімум, з обізнаністю про наявність (чи навіть про існування) вашого продукту.
 • • Наявність сайту дозволяє підвищити якість обслуговування клієнтів і тримати з ними зв’язок. Ви можете повідомляти їм про наявність якихось знижок, акцій, про новини, нові товари й т. д. Як перевага, багато продажів виключатимуть людський фактор, оскільки вони відбуватимуться автоматично, безпосередньо із сайту.
 • • Завдяки наявності сайту ви зможете тестувати нові ніші, визначати зацікавленість користувачів у тих чи інших продуктах, робити максимально точні розрахунки й, у тому разі, якщо визначаєте якісь вигоди, запускати нові пропозиції.
 • • Якщо у вас довгий ланцюг реалізації товару, вам також потрібне створення сайту в Житомирі, оскільки його наявність дозволить оптимізувати на лише свій штат, але й суттєво скоротити шлях «звернення клієнта – продаж» і кількість людей, залучених до цього процесу, який можна максимально звести до автоматики.
 • • З власним сайтом у вас розширюються межі можливостей як мінімум тому, що ви приваблюєте не тільки покупців, а й партнерів, інвесторів до свого бізнесу. Віртуальні торгові зали суттєво скорочують витрати на офлайн-точки.

Статистика свідчить про те, що кожен другий українець робив хоча б раз чи продовжує робити покупки в інтернеті. І якщо ваш товар чи послуга може продаватися в режимі онлайн, то чому б не зробити цього?

Можете думати, що в Житомирі така ідея не спрацює, і, знаєте, ви помиляєтесь. Як мінімум тому, що ваш інтернет-ресурс буде індексуватися по всій Україні, і кількість потенційних покупців, зацікавлених у ваших пропозиціях, тільки зростатиме.

 

Які етапи має на увазі створення сайту. Житомир уже в темі!     

Найголовніший, фундаментальний етап – усвідомлення вами того, що ви хочете створити сайт. З цього, власне, починається пошук веб-студії, яка візьметься за реалізацію проекту. І далі цей процес включає в себе вирішення наступних завдань:

 1. 1. Визначення цілей сайту. Головне, що має робити ваш ресурс – приваблювати нових покупців, утримувати постійних клієнтів і сприяти генерації продажів. Втім, багато чого залежить від того, який саме сайт вам потрібен. Ви можете робити просто сайт-візитку, для підтримання іміджу, і нічого на ньому не продавати. Тому визначення максимально точних цілей – пріоритетне завдання.
 2. 2. Технічне завдання. Ви повинні максимально чітко розуміти, яким бачите свій сайт, яким має бути дизайн, які ефекти вам хотілось би запустити на ньому, як він повинен працювати… Це одразу завдання дизайнерам, верстальникам, програмістам – спеціалістам, що відповідають на цьому етапі за створення сайту. Житомир зараз не може похвалитися великою кількістю інтернет-ресурсів на ту чи іншу тематику, тому у вас є всі шанси бути з власним сайтом серед перших.
 3. 3. Позиціонування сайту (SEO). Такий вид роботи проводиться паралельно з першими двома етапами. Спеціаліст буде визначати ті запити, за якими вас повинні знаходити в пошукових системах. Створюється ядро, на основі якого копірайтери писатимуть правильні SEO-тексти. Цей процес, в ідеалі, потрібно запускати паралельно з процесом створення дизайну, а ще краще – задовго до. Якщо ж сайт у вас уже є і ви просто хочете його «осучаснити», етапи будуть дещо іншими.
 4. 4. Після того як створено дизайн-макети й вони узгоджені з вами, так само як і тексти, верстальники-програмісти роблять свою роботу. Але й на цьому не закінчується створення сайту. У Житомирі, хоч і конкуренція не дуже висока, виконати цю непросту роботу потрібно дуже якісно, щоби не залишити ні єдиного шансу на провал. Тому обов’язково, щоб SEO-спеціаліст провів аудит до запуску. Це ж потрібно буде зробити незадовго після нього. Невід’ємна складова – тестування.
 5. 5. Коли сайт запущений, далі йде вічний процес його розвитку, посилення позицій. Додаються нові сторінки, поповнюється асортимент товарів і, можливо, послуг. Обов’язково робиться їх опис, щоб користувачі все-таки відвідували ваш сайт. І, звичайно, далі буде маркетинг, комплексне просування сайту.

На перший погляд цей процес може здатися дуже простим. Але без участі вузькопрофільних спеціалістів просто неможлива якісна розробка сайту. Житомир приємно дивує безліччю найрізноманітніших пропозицій. Тут взагалі не виникає проблем з тим, щоби щось купити.

Але ви тільки вдумайтесь у той факт, що можете легко збільшити продажі. Навіть якщо ви перепродуєте прославлені на весь світ житомирські шкарпетки, ваш бізнес має шанс на прибуток, але тільки за умови, що ви правильно, професійно підійдете до створення сайту, до вибору веб-студії, якій довірите цей непростий, але дуже важливий процес.

 

WebFox: якісна розробка сайтів. Житомире, ми чекаємо на твоє звернення!

Знаєте, якої найбільшої помилки припускаються підприємці, що тільки починають шукати веб-студію? Вони думають, що весь процес створення сайту – це просто, і що прибуток у найближчий час у рази збільшиться. Багато хто покладає надто великі надії на ті інструменти, які, наприклад, вже перестали бути актуальними. А деякі, на жаль, довіряють свою роботу не зовсім компетентним спеціалістам, внаслідок чого взагалі розчаровуються в інтернет-бізнесі. І це найжахливіше. Адже можна побачити портфоліо з якимись світовими брендами, подумати щось на кшталт «Вау! Які класні спеціалісти!» і, не перевіривши інформацію, замовити. А написати ж можна що завгодно.

Тому до вибору виконавців потрібно підходити дуже відповідально. Можливо, вже сьогодні вам знадобиться просто розробка сайтів у Житомирі, а завтра ви захочете, щоби ваш бізнес працював, приносив прибуток, показував результати. Тому й варто звернутися до нас у WebFox. Адже наша веб-студія:

 • • Об’єднала висококласних профі. Наша команда сформувалася вже давно, і ми віддали перевагу вузькопрофільним експертам. Кожен з нас досить глибоко знає всі тонкощі розробки сайтів, але спеціалісти відповідають виключно за свою частину роботи.
 • • Ми постійно розвиваємося, у курсі нових тенденцій. Нам не страшно експериментувати й відкривати у світі діджитал щось нове. Нам потрібно, щоб ви отримали те, за чим до нас звернулися, і ми обов’язково доводимо свою роботу до кінця.
 • • Віддаємо перевагу комплексному підходові. Тому, звернувшись до нас, на вас чекатиме не тільки розробка сайтів. Житомир також побачить вашу рекламу. Ваші потенційні покупці матимуть можливість комунікувати з вами, і це, у свою чергу, підвищуватиме лояльність до вашої компанії.
 • • Вписуємося в усі дедлайни. Нам не просто важливо встигнути виконати свою роботу точно в строк. Ми робимо її навіть раніше, щоби, на випадок чого, у нас завжди був запас часу на виправлення можливих помилок. Ми дорожимо власною репутацією, а це означає, що точно вас не підведемо.
 • • Індивідуальний підхід і професійна думка. Ми завжди прислуховуємося до бажань наших клієнтів і прагнемо врахувати всі до єдиного. Але, погодьтесь, кожен спеціаліст повинен бути експертом у своїй сфері. Тому ми уважно слухаємо те, що кажуть нам наші клієнти, які в них очікування, і обов’язково вносимо свої корективи, щоб все зробити правильно.
 • • Вписуємось у будь-який бюджет. От, наприклад, ви вирішили замовити сайт. Житомир приваблює своєю лояльною ціновою політикою. Тому можете бути впевнені в тому, що студія WebFox візьметься за розробку у різних бюджетних рамках. Звернувшись до наших менеджерів, ви дізнаєтеся, які можливості будуть вам доступні в тому чи іншому бюджеті, якими можуть бути очікувані результати. Але ми впевнені, що зможемо знайти спільні точки дотику та вийти на взаємовигідні умови співпраці.

Ви можете дуже довго обирати собі студію, з якою хочете співпрацювати, у якої замовлятимете розробку сайтів. Можете витрачати на це час і, внаслідок, вибрати не тих. Людей, які недостатньо компетентні, чи тих, чиї послуги коштуватимуть невиправдано дорого. А можете одразу зв’язатися зі спеціалістами WebFox, де вартість послуг відповідає заявленій якості. Ви неодмінно залишитесь задоволені співпрацею з нами, адже головна мета, яку ми ставимо перед собою, – чудовий результат.