Вартість від 7000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Як виглядає контекстна реклама
Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Інтернет-рітейл розвивається не по днях, а по годинах: тепер, завдяки такому інструменту як Google Shopping, став доступним новий вид реклами – торгова кампанія Google Adwords. Це відмінний спосіб не тільки зачепити аудиторію, але і швидко продати товар. Унікальне рішення для онлайн-магазинів!
Як це працює?
У пошуковій видачі демонструється не текстова, а товарна публікація з вартістю, назвою і картинкою. Топ-оголошення йде одне за іншим, немов бліц-показ продукції. Такий підхід надає користувачеві можливість моментально ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину і вибрати із запропонованого списку найбільш підходящі пропозиції.

Google Shopping – унікальні торгові кампанії

Деталізовані оголошення раніше були доступні тільки в медійній мережі, але зараз, завдяки інструментарію Гугл Адвордса, це можливо і в гуглівському пошуку. По суті, торгові кампанії Google представляють собою повний аналог ремаркетингу, різниця тільки в місці анонсування: товари з Гугл Шопінг відображаються в результатах пошуку, а ремаркетингові пропозиції, що нагадують користувачеві про покупку / цікаву продукцію, з’являються в стрічках соцмереж і на інших гуглівських майданчиках. Сьогодні ТК в Google Adwords вважаються ексклюзивною інновацією, що дає всі шанси вигідно продати товар і створити гарну репутацію в мережі.

Торгова кампанія Adwords: запуск і настройка з нуля

  1. 1. Адаптація сайту для онлайн-покупок. Для цього треба зробити вебсайт зручним для покупця: щоб працювали всі активні кнопки для здійснення цільових дій, функціонувала без збоїв і помилок опція оплати банківською картою та ін. Тільки в такому випадку товарні кампанії Adwords будуть ефективними.
  2. 2. Реєстрація, налаштування і активація Merchant Center. Це електронний сервіс, який допомагає імпортувати товари з сайту прямо в Google Ads, з подальшою консолідацією і анонсуванням товарних найменувань в маркетплейсе Гугл Шопінг. Природно, самостійно налаштувати роботу цього інструменту досить-таки важко, але, якщо довірити торгові кампанії веб-майстрам WebFox, то все складеться якнайкраще.
  3. 3. Завантаження товаропотоку. Ми завантажимо в систему Merchant Center всі необхідні відомості про вашу компанію, лого та фід дані. Все запрацює, як годинник!
  4. 4. Створення РК. Торгова кампанія Adwords вводиться в дію. З цією метою наші експертні практики і гуру маркетингу проводять цілий комплекс заходів: вибудовують стратегії просування в залежності від характеристик продукції, виділяють конкретні сегменти рекламованих товарів за різними параметрами (наявність, тариф, акція, статус, модельний ряд).

Послуга настройки і запуску ТК здійснюється в мінімальні терміни. Ціни прописуються в угоді.

Динамічна оптимізація торгових кампаній: бути в топі легко!

Після активації реклами має сенс постійно моніторити статистику ефективності прод- або непродтоваров, які просуваються: затребуваність, кліки, покази, конверсії. Чим власне ми і займаємося. Також в рамках процесу розкрутки починаємо покращувати показники виконаної роботи. Поетапна оптимізація торгових кампаній включає:

  • · аудит веб-сайту;
  • · фінансову аналітику;
  • · контекстну і пошук-рекламу;
  • · ремаркетинг.

Посилений показ торгових оголошень призводить до приголомшливих результатів: оптимізуються маркетингові показники продажів, підвищується товарообіг і рентабельність.

Торгові кампанії Adwords – нове слово у розвитку Google реклами, оскільки об’єднує візуальний і пошуковий контент в одній кампанії. Якщо ви хочете налагодити товаротрафік і дістати цільову аудиторію, звертайтеся до наших фахівців!