Вартість від 7000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Як виглядає контекстна реклама
Кілька фактів про нас
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Результати в цифрах Щомісяця
>80%
додаткового
доходу
100%
впізнаваність
бренду
60%
економії
бюджету
90%
цільових відвідувачів
на сайт
98%
замовників
повертається знову
100%
показник ефективності ROI
2-5%
клікабельності
Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку
Кому потрібен контекст?

Приватним підприємцям

Компаніям
малого і середнього бізнесу

Дистриб'юторам, рітейлерам, дилерам

Представникам великого бізнесу

Великим корпораціям

Початківцям стартаперам

 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Інтернет-рітейл розвивається не по днях, а по годинах: тепер, завдяки такому інструменту як Google Shopping, став доступним новий вид реклами – торгова кампанія Google Adwords. Це відмінний спосіб не тільки зачепити аудиторію, але і швидко продати товар. Унікальне рішення для онлайн-магазинів!
Як це працює?
У пошуковій видачі демонструється не текстова, а товарна публікація з вартістю, назвою і картинкою. Топ-оголошення йде одне за іншим, немов бліц-показ продукції. Такий підхід надає користувачеві можливість моментально ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину і вибрати із запропонованого списку найбільш підходящі пропозиції.

Google Shopping – унікальні торгові кампанії

Деталізовані оголошення раніше були доступні тільки в медійній мережі, але зараз, завдяки інструментарію Гугл Адвордса, це можливо і в гуглівському пошуку. По суті, торгові кампанії Google представляють собою повний аналог ремаркетингу, різниця тільки в місці анонсування: товари з Гугл Шопінг відображаються в результатах пошуку, а ремаркетингові пропозиції, що нагадують користувачеві про покупку / цікаву продукцію, з’являються в стрічках соцмереж і на інших гуглівських майданчиках. Сьогодні ТК в Google Adwords вважаються ексклюзивною інновацією, що дає всі шанси вигідно продати товар і створити гарну репутацію в мережі.

Торгова кампанія Adwords: запуск і настройка з нуля

  1. 1. Адаптація сайту для онлайн-покупок. Для цього треба зробити вебсайт зручним для покупця: щоб працювали всі активні кнопки для здійснення цільових дій, функціонувала без збоїв і помилок опція оплати банківською картою та ін. Тільки в такому випадку товарні кампанії Adwords будуть ефективними.
  2. 2. Реєстрація, налаштування і активація Merchant Center. Це електронний сервіс, який допомагає імпортувати товари з сайту прямо в Google Ads, з подальшою консолідацією і анонсуванням товарних найменувань в маркетплейсе Гугл Шопінг. Природно, самостійно налаштувати роботу цього інструменту досить-таки важко, але, якщо довірити торгові кампанії веб-майстрам WebFox, то все складеться якнайкраще.
  3. 3. Завантаження товаропотоку. Ми завантажимо в систему Merchant Center всі необхідні відомості про вашу компанію, лого та фід дані. Все запрацює, як годинник!
  4. 4. Створення РК. Торгова кампанія Adwords вводиться в дію. З цією метою наші експертні практики і гуру маркетингу проводять цілий комплекс заходів: вибудовують стратегії просування в залежності від характеристик продукції, виділяють конкретні сегменти рекламованих товарів за різними параметрами (наявність, тариф, акція, статус, модельний ряд).

Послуга настройки і запуску ТК здійснюється в мінімальні терміни. Ціни прописуються в угоді.

Динамічна оптимізація торгових кампаній: бути в топі легко!

Після активації реклами має сенс постійно моніторити статистику ефективності прод- або непродтоваров, які просуваються: затребуваність, кліки, покази, конверсії. Чим власне ми і займаємося. Також в рамках процесу розкрутки починаємо покращувати показники виконаної роботи. Поетапна оптимізація торгових кампаній включає:

  • · аудит веб-сайту;
  • · фінансову аналітику;
  • · контекстну і пошук-рекламу;
  • · ремаркетинг.

Посилений показ торгових оголошень призводить до приголомшливих результатів: оптимізуються маркетингові показники продажів, підвищується товарообіг і рентабельність.

Торгові кампанії Adwords – нове слово у розвитку Google реклами, оскільки об’єднує візуальний і пошуковий контент в одній кампанії. Якщо ви хочете налагодити товаротрафік і дістати цільову аудиторію, звертайтеся до наших фахівців!