Вартість від 7000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Як виглядає контекстна реклама
Кому потрібен контекст?

Приватним підприємцям

Компаніям
малого і середнього бізнесу

Дистриб'юторам, рітейлерам, дилерам

Представникам великого бізнесу

Великим корпораціям

Початківцям стартаперам

Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Кожен день пошукова система Гугл обробляє велику кількість запитів користувачів. Потенційні клієнти регулярно шукають в мережі Інтернет різні товари, продукцію і послуги. Вони порівнюють докладні описи карток, знайомляться з цінами, вибирають і сортують за категоріями.

Для спрощеного пошуку Гугл застосовує певний варіант відображення реклами – товарне оголошення. Налаштування таких публікацій здійснюється в особистому кабінеті Google Ads. Успішний запуск і розміщення повинні виконуватися тільки кваліфікованим персоналом веб-студії WebFox.

Товарна реклама Гугл – що це таке?

Оголошення про продукцію – це публікація, в якій міститься інформація про пропозиції з продажу товарів. Доступ до них знаходиться в боковій або верхній частині пошукової системи, а також може розміщуватися на сайтах партнерів або в медійно-контекстній мережі.

Гугл автоматично демонструє пости під ключові запити потенційних клієнтів. У публікації містяться наступні дані:

 • · назва товару;
 • · вартість;
 • · назва бренду;
 • · фото товарів.

Додатково можна давати інформацію про знижки, технічні характеристики товару і можливі акції.

Рекламні пости – це новий і затребуваний вид реклами в пошукових системах, який з кожним роком стає все популярнішим і актуальнішим.

Налаштування товарної реклами – головні переваги

Основною перевагою публікацій є низька вартість, в порівнянні зі стандартними оголошеннями пошуку. Внаслідок чого залучається вдвічі більша кількість потенційних покупців.

Рекламні публікації по позиціях відрізняються наступними перевагами:

 1. 1. Високий рівень конверсії і релевантний трафік. Користувачі знайомляться з послугами ще до переходу на сайт організації. У пошуковій системі вони бачать пропозиції, які їм необхідні і самостійно вибирають більш вигідний варіант.
 2. 2. Невелика вартість. Ціна такого рекламного оголошення на 50% нижча за звичайну. Дана послуга стане відмінним варіантом як для нових, так і зрілих проектів.
 3. 3. Охоплення великої кількості цільової аудиторії. Пост не вимагає настройки за основними ключовими запитами. Система пошуку автоматично вибирає, як саме потрібно рекламувати продукти. Відмінною особливістю є можливість використання як високочастотних, так і низькочастотних ключів.
  Також додатковою перевагою вважається гнучкість. Позиції можна розподіляти за окремими категоріями.

Замовляючи послугу в веб-студії WebFox, ви зможете за короткий термін часу збільшити матеріальний прибуток свого інтернет-магазину.

Реклама за товарними позиціями – основні етапи

Товарна реклама гугл від веб-студії WebFox здійснюється в кілька етапів:

 • · підготовка файлу з інформацією про продукцію;
 • · оформлення рекомендацій для клієнта;
 • · коригування правок на сайті, для здійснення правильної модерації;
 • · створення особистого кабінету, завантаження бази даних;
 • · настройка Google Ads, допомога в запуску;
 • · комплексний супровід протягом всього проекту.

Рекламування за товарними позиціями стане чудовим варіантом для тих інтернет-магазинів, які мають широкий асортимент продукції. Також воно підійде для сайтів, які на регулярній основі проводять розпродажі і роблять знижки. Так охоплюється велика кількість цільової аудиторії, яка цікавиться акціями. Сезонні інтернет-магазини також можуть скористатися цією послугою.

Рекламування товарів гугл – це чудова можливість збільшити динаміку і матеріальний прибуток кожного сайту.