Ціна від 105 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна
Перелік послуг перекладу
 • Технічний переклад

  Технічні тексти сповнені профессіоналізмів і термінів. Для їх правильного перекладу потрібні додаткові знання перекладача в конкретній сфері діяльності. Тоді текст буде перекладений безпомилково.

 • Медичний переклад

  Це специфічний вид перекладу, який вимагає делікатного підходу і підготовки. Потрібні знання в сфері медицини та будови тіла людини. Ми перекладаємо медичні тексти різної складності, так як наші перекладачі володіють достатніми знаннями для висококласного перекладу.

 • Переклад сайтів

  Щоб по всьому світу клієнти розуміли про що Ваш сайт, необхідно забезпечити якісний переклад всіх його складових. Такий переклад забезпечить приплив нових цільових клієнтів і розширить межі діяльності Вашої компанії.

 • Юридичний переклад (переклад документів)

  Для перекладу текстів досить складної юридичної тематики потрібне володіння знаннями усталених юридичних формулювань і термінів. При роботі використовується дослівний переклад, щоб уникнути неточностей. Ми надаємо переклад, який має відношення до різних видів права.

 • Художній переклад (переклад книг)

  Для роботи з художніми текстами, перекладач повинен володіти величезною нішею знань, навичок і прийомів перекладу. Але найголовніше, він повинен бути ще й письменником. Перекладач має право адаптувати текст, щоб його розуміли читачі іншої культури. Але почерк письменника і структура, ритм і темп повинні бути збережені.

 • Верстання (макетування) перекладеної документації

  Даний вид роботи дозволяє перенести необхідні графічні зображення в перекладений текст. Це дозволяє зробити макет оригіналу і макет реципієнта ідентичними.

Чому варто замовити переклад саме у нас?
 • Завжди майстерно перекладені тексти
 • Дипломовані фахівці з перекладу
 • У нас група перекладачів, що спеціалізуються на різних видах перекладу
 • Переводимо оперативно і здаємо вчасно
 • Система бонусних знижок
 • Офіс, який Ви можете відвідати
Доступні послуги перекладу на англійську мову

Веб студія “WebFox” надає тільки високопрофесійні переклади, залучаючи цільових перекладачів. Всі перекладачі мають досвід перекладу юридичної, медичної, технічної та іншої літератури. Тільки таким чином можна забезпечити найдостовірніший переклад, що не викличе підозр після прочитання навіть у професіонала в даній сфері діяльності.

Наша команда перекладачів здійснює переклад на англійську, звертаючи увагу на терміни та фразеологізми. Маючи вже опрацьовану базу термінів, перекладач зможе легко підібрати необхідне словосполучення або слово. Також, всі перекладачі займаються конкретно своєю сферою перекладу, в якій вони – найкращі. Це дозволяє охопити кожну з сфер перекладу якомога ширше і розкрити весь потенціал при перекладі.

Переклад сайту на англійську

До перекладів сайтів ми задіємо тільки тих перекладачів, які мають досвід такої роботи. Тоді, результат буде найкращим, таким як Ви очікуєте. Окрім стандартної бази знань, наші перекладачі постійно навчаються і розширюють свої пізнання. Вони приступають до роботи після ознайомлення зі сферою діяльності, до якої належить Ваш сайт. Тоді, якщо знань недостатньо, вивчають додаткову інформацію та розбирають специфіку. Таким чином, Ваш ресурс буде добре перекладений, зрозумілий і зручний для носіїв даної мови. Ціна на переклад – оптимальна, а якість і оперативність наших перекладачів знаходяться на високому рівні для створення хорошого перекладу.