Ціна від 250 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна
Перелік послуг перекладу
 • Технічний переклад

  Технічні тексти сповнені профессіоналізмів і термінів. Для їх правильного перекладу потрібні додаткові знання перекладача в конкретній сфері діяльності. Тоді текст буде перекладений безпомилково.

 • Медичний переклад

  Це специфічний вид перекладу, який вимагає делікатного підходу і підготовки. Потрібні знання в сфері медицини та будови тіла людини. Ми перекладаємо медичні тексти різної складності, так як наші перекладачі володіють достатніми знаннями для висококласного перекладу.

 • Переклад сайтів

  Щоб по всьому світу клієнти розуміли про що Ваш сайт, необхідно забезпечити якісний переклад всіх його складових. Такий переклад забезпечить приплив нових цільових клієнтів і розширить межі діяльності Вашої компанії.

 • Юридичний переклад (переклад документів)

  Для перекладу текстів досить складної юридичної тематики потрібне володіння знаннями усталених юридичних формулювань і термінів. При роботі використовується дослівний переклад, щоб уникнути неточностей. Ми надаємо переклад, який має відношення до різних видів права.

 • Художній переклад (переклад книг)

  Для роботи з художніми текстами, перекладач повинен володіти величезною нішею знань, навичок і прийомів перекладу. Але найголовніше, він повинен бути ще й письменником. Перекладач має право адаптувати текст, щоб його розуміли читачі іншої культури. Але почерк письменника і структура, ритм і темп повинні бути збережені.

 • Верстання (макетування) перекладеної документації

  Даний вид роботи дозволяє перенести необхідні графічні зображення в перекладений текст. Це дозволяє зробити макет оригіналу і макет реципієнта ідентичними.

  Особливості перекладу на арабську мову: вартість і терміни виконання

  Студія WebFox здійснює професійний переклад на арабську мову документів всіх видів. Виконуємо роботу в різних напрямках і тематиках за оптимальними цінами за перекладацьку сторінку. Лінгвісти якісно перекладуть інформацію на мову арабів, або, навпаки, з арабського на російську.

  Який можна замовити переклад на арабську мову

  Арабська належить до найскладніших і старовинних мов. Вона унікальна, не наповнена лексикою з інших говірок, а також в ній широко поширена багатозначність і синонімія. Це ускладнює розуміння, і з точним перекладом можуть впоратися лише професійні перекладачі. При цьому мова дуже популярня і часто необхідна для життєдіяльності або роботи.
  Якщо вам потрібно адаптувати текст і точно його перкласти, рекомендуємо наші послуги перекладу з російської на арабську або арабсько-російського. Наш сервіс включає роботу з такими напрямками:

  1. 1. Технічна документація на обладнання, будівництво або довідкові файли.
  2. 2. Медична тематика – інструкції лікарських препаратів і експлуатації приладів, література, дослідження і висновки.
  3. 3. Юридичні матеріали – договори, постанови, угоди між бізнес партнерами і багато іншого.
  4. 4. Художня література.
  5. 5. Адаптація сайтів під носіїв мови.

  У нас можна замовити переклад на арабську мову різних матеріалів будь-яких обсягів – документи, книги, статті. Також здійснюємо перевірку перекладених текстів, з якими працювали не наші фахівці.

  Як виконують професійний переклад на арабську

  Наша команда відповідально підходить до завдань і реалізує проєкти у відповідності до вказівок:

  • · точне дотримання зазначених замовником термінів;
  • · робота в офіційному форматі або переклад діалектів;
  • · верстка перекладених документів під вихідний зразок з наявністю всіх таблиць і малюнків.

  Лінгвісти здійснять завдання якісно, ​​в оперативному режимі і за хорошою ціною. Мінімальний обсяг матеріалів до замовлення – 3 сторінки, вартість 250 грн.

  Чому варто замовити переклад з арабської на російську на WebFox

  Співпраця з нашою студією – це можливість отримати переклад:

  • · інформації будь-якого формату і теми;
  • · з дотриманням всіх лінгвістичних норм;
  • · за доступною ціною на ринку перекладів.

  У нас оптимальна вартість перекладу з російської на арабську мову, яка визначається обсягом інформації і терміновістю замовлення. Залиште свою заявку на переклад із зазначенням всіх параметрів, наші співробітники зв’яжуться для обговорення деталей і без зволікання приступлять до виконання завдання.