Ціна від 150 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна
Перелік послуг перекладу
 • Технічний переклад

  Технічні тексти сповнені профессіоналізмів і термінів. Для їх правильного перекладу потрібні додаткові знання перекладача в конкретній сфері діяльності. Тоді текст буде перекладений безпомилково.

 • Медичний переклад

  Це специфічний вид перекладу, який вимагає делікатного підходу і підготовки. Потрібні знання в сфері медицини та будови тіла людини. Ми перекладаємо медичні тексти різної складності, так як наші перекладачі володіють достатніми знаннями для висококласного перекладу.

 • Переклад сайтів

  Щоб по всьому світу клієнти розуміли про що Ваш сайт, необхідно забезпечити якісний переклад всіх його складових. Такий переклад забезпечить приплив нових цільових клієнтів і розширить межі діяльності Вашої компанії.

 • Юридичний переклад (переклад документів)

  Для перекладу текстів досить складної юридичної тематики потрібне володіння знаннями усталених юридичних формулювань і термінів. При роботі використовується дослівний переклад, щоб уникнути неточностей. Ми надаємо переклад, який має відношення до різних видів права.

 • Художній переклад (переклад книг)

  Для роботи з художніми текстами, перекладач повинен володіти величезною нішею знань, навичок і прийомів перекладу. Але найголовніше, він повинен бути ще й письменником. Перекладач має право адаптувати текст, щоб його розуміли читачі іншої культури. Але почерк письменника і структура, ритм і темп повинні бути збережені.

 • Верстання (макетування) перекладеної документації

  Даний вид роботи дозволяє перенести необхідні графічні зображення в перекладений текст. Це дозволяє зробити макет оригіналу і макет реципієнта ідентичними.

  Послуги перекладу на французьку. Якість перш за все

  Кілька століть тому письменником і богословом Ієронімом Стридонським було сказано: «я передаю не словом словом, а думку думкою». Даний вислів є основоположним принципом перекладу. Тобто перекладач зобов’язаний передати сенс всього тексту, а не окремі слова.

  Послуги перекладу з французької та на французьку від Webfox

  Універсальна завдання перекладу полягає в максимально повній передачі інформації, закладеної в оригіналі. Замовити переклад на французьку в нашій фірмі означає стовідсоткову віддачу наших фахівців при виконанні завдання і отримання якісного результату.

  Ми виконуємо наступні види переказів:

  • · технічний;
  • · медичний;
  • · юридичний;
  • · художній.

  До кожного виду перекладу повинен бути свій підхід, оскільки в тексті містяться різні типи інформації.

  Основними типами інформації є:

  1. 1. Пізнавальна (когнітивна, фактична) інформація. Домінує в офіційних документах і науковій літературі.
  2. 2. Емоційна (експресивна) інформація. Є невід’ємною частиною в художніх творах (особливо в поетичних).
  3. 3. Оперативна інформація. Наказує певні дії або спонукає до них, тобто виконує спонукальну функцію.

  Як замовити переклад на французьку на Webfox

  Замовити переклад тексту на французьку дуже просто. Зайдіть на наш сайт і натисніть на «Залишити заявку». Введіть свої дані у відповідні поля, а потім натисніть на “Відправити заявку».

  Також можна скористатися кнопкою зв’язку, вказати свій номер телефону і трохи почекати. Вам зателефонують наші фахівці, з якими можна узгодити всі умови роботи.

  Доручаючи нам переклад на французьку, ціна вас приємно здивує

  Ціна залежить від терміновості замовлення. Якщо є великий обсяг тексту і стислі терміни, то нашим перекладачам доводиться працювати не тільки в робочий час і часто навіть вночі. Тому такий переклад на французьку вартість буде збільшувати.

  При звичайному ритмі роботи ціна буде досить прийнятною і деяким клієнтам може здатися навіть заниженою. Але це ніяким чином не впливає на якість! Все буде зроблено на найвищому рівні.

  А як щодо передоплати?

  У загальному випадку передоплата становить 50% від вартості замовлення. При замовленні перекладу вартістю нижче 1000 грн. вноситься 100% передоплата.
  Все чесно, ясно, відкрито.