Ціна від 350 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна
Перелік послуг перекладу
 • Технічний переклад

  Технічні тексти сповнені профессіоналізмів і термінів. Для їх правильного перекладу потрібні додаткові знання перекладача в конкретній сфері діяльності. Тоді текст буде перекладений безпомилково.

 • Медичний переклад

  Це специфічний вид перекладу, який вимагає делікатного підходу і підготовки. Потрібні знання в сфері медицини та будови тіла людини. Ми перекладаємо медичні тексти різної складності, так як наші перекладачі володіють достатніми знаннями для висококласного перекладу.

 • Переклад сайтів

  Щоб по всьому світу клієнти розуміли про що Ваш сайт, необхідно забезпечити якісний переклад всіх його складових. Такий переклад забезпечить приплив нових цільових клієнтів і розширить межі діяльності Вашої компанії.

 • Юридичний переклад (переклад документів)

  Для перекладу текстів досить складної юридичної тематики потрібне володіння знаннями усталених юридичних формулювань і термінів. При роботі використовується дослівний переклад, щоб уникнути неточностей. Ми надаємо переклад, який має відношення до різних видів права.

 • Художній переклад (переклад книг)

  Для роботи з художніми текстами, перекладач повинен володіти величезною нішею знань, навичок і прийомів перекладу. Але найголовніше, він повинен бути ще й письменником. Перекладач має право адаптувати текст, щоб його розуміли читачі іншої культури. Але почерк письменника і структура, ритм і темп повинні бути збережені.

 • Верстання (макетування) перекладеної документації

  Даний вид роботи дозволяє перенести необхідні графічні зображення в перекладений текст. Це дозволяє зробити макет оригіналу і макет реципієнта ідентичними.

  Професійний переклад з японської: де замовити в Києві?

  Виконати переклад з японської мови на російську якісно і грамотно – завдання не з легких і краще відразу довірити її професійним перекладачам. Тільки висококваліфікованим перекладачам під силу перекласти текст будь-якої тематики з японської мови. Вони знають всі культурні особливості усного та письмового перекладу з / на японську мову, а значить виконають роботу на високому рівні і без найменших помилок і неточностей.

  Переклад продуктів і послуг компанії, а також веб-контенту на японську мову необхідний для деяких компаній. Найчастіше пошуки грамотних перекладачів затягуються і забирають багато часу і сил. Тому, якщо вам знадобився професійний і якісний переклад з японської мови, – швидше звертайтеся до веб-студії “WebFox”.

  У веб-студії “WebFox” працюють кращі перекладачі, які завжди відповідально і сумлінно підходять до кожного замовлення. Тому на нашому рахунку безліч вдячних клієнтів, багато з яких стали постійними.

  Переклад з японської – вигідна вартість

  Вартість перекладу з японської мови багато в чому залежить від термінів, обсягу і складності тексту. Ви заздалегідь можете дізнатися ціну при оформленні замовлення. Ніяких зайвих витрат, ми заздалегідь позначимо вартість послуги. Прямо зараз ви можете замовити професійний переклад на японську мову офіційних документів і текстів. Ми гарантуємо швидкий і точний переклад з ефективною термінологією і правильним тлумаченням документів. Наші лінгвісти виконають переклад з японської мови корпоративних і особистих документів, вузькоспеціалізованої документації і т.п.

  “WebFox” пропонує переклад з японської мови за прийнятними цінами, які вас приємно здивують. Ми цінуємо кожного клієнта, зацікавлені в довгостроковому співробітництві та довірі.

  З’явилися питання – швидше зв’яжіться з нами і ми з радістю на них відповімо!