Ціна від 250 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна
Перелік послуг перекладу
 • Технічний переклад

  Технічні тексти сповнені профессіоналізмів і термінів. Для їх правильного перекладу потрібні додаткові знання перекладача в конкретній сфері діяльності. Тоді текст буде перекладений безпомилково.

 • Медичний переклад

  Це специфічний вид перекладу, який вимагає делікатного підходу і підготовки. Потрібні знання в сфері медицини та будови тіла людини. Ми перекладаємо медичні тексти різної складності, так як наші перекладачі володіють достатніми знаннями для висококласного перекладу.

 • Переклад сайтів

  Щоб по всьому світу клієнти розуміли про що Ваш сайт, необхідно забезпечити якісний переклад всіх його складових. Такий переклад забезпечить приплив нових цільових клієнтів і розширить межі діяльності Вашої компанії.

 • Юридичний переклад (переклад документів)

  Для перекладу текстів досить складної юридичної тематики потрібне володіння знаннями усталених юридичних формулювань і термінів. При роботі використовується дослівний переклад, щоб уникнути неточностей. Ми надаємо переклад, який має відношення до різних видів права.

 • Художній переклад (переклад книг)

  Для роботи з художніми текстами, перекладач повинен володіти величезною нішею знань, навичок і прийомів перекладу. Але найголовніше, він повинен бути ще й письменником. Перекладач має право адаптувати текст, щоб його розуміли читачі іншої культури. Але почерк письменника і структура, ритм і темп повинні бути збережені.

 • Верстання (макетування) перекладеної документації

  Даний вид роботи дозволяє перенести необхідні графічні зображення в перекладений текст. Це дозволяє зробити макет оригіналу і макет реципієнта ідентичними.

  Послуги професійного перекладу на казахську

  Казахська мова формувався протягом 4 століть з 14 по 17 ст. Це державна мова республіки Казахстан. Загальне число людей, які розмовляють нею (включаючи носіїв і неносіїв) перевищує 15 млн. чоловік. Ми надаємо послуги перекладу на казахську абсолютно будь-яких текстів.
  Працюємо в різних стилях, тому ви можете у нас замовити переклад на казахську як технічної документації, так і сайтів, книг, медичних робіт і тд. Що ми пропонуємо:

  • · кваліфіковані працівники, вільні носії мови;
  • · розуміння особливостей різних мовних стилів і вміння працювати з ними;
  • · роботу з дотриманням дедлайнів;
  • · доступні ціни на послуги.

  Також ви завжди можете проконсультуватися у наших фахівців. Підкажемо оптимальний варіант перекладу на казахську мову (без гугл-перекладача і недоречних відмінків).

  Швидко і зручно: послуги перекладу тексту на казахську

  Переваги роботи з нами незаперечні. По-перше, ми працюємо в різних напрямках. По-друге, «послуга переклад на казахську» досить рідкісна. Знайти професіоналів, які зроблять все швидко і якісно дуже мало. Найчастіше вони завантажені на місяці вперед. Ми ж сучасна компанія, з оптимізованою роботою. Ми розуміємо цінність часу і актуальність послуги. Тому завжди працюємо в інтересах клієнтів. У нас ви можете замовити переклад на казахську:

  • · вебсайтів для інтеграції на новий ринок і залучення нових клієнтів;
  • · текстів і документів юридичної тематики;
  • · медичних документів (інструкції до медикаментів, обстеження і тд);
  • · художніх текстів (вірші, романи і тд.);
  • · технічних текстів (різні напрямки: будівництво, металургія, хімічна промисловість та ін.)

  Як бачите, у нас універсальний штат, в якому є перекладачі на всі випадки. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами. Допоможемо правильно скласти і заповнити документи, зробимо якісний сео або художній переклад.

  Замовлення перекладу текстів будь-якої складності на казахську

  Щоб замовити переклад, зв’яжіться з нами за контактами (є на сайті) або просто залиште заявку «онлайн». Ви можете замовити переклад під ключ або перевірку чужої роботи. Працюємо за передоплатою 50% при великих обсягах. Обсяг мінімального замовлення – 1800 знаків з пробілами (орієнтовно три сторінки перекладацького тексту).

  До речі, дуже часто, виконуючи перевірку чужих перекладів, замовники стикаються з тим, що їм надали сирий текст з грубими помилками або неунікальний контент. А цей текст уже розміщений на сайті. Такі ситуації негативно впливають на імідж компанії. Тому рекомендуємо відразу звертатися до фахівців.

  Скільки коштує якісний переклад на казахську мову

  Ціна перекладу – мінімальне замовлення коштує від 250 грн. Варто враховувати специфіку перекладу на казахську. Ціна плаваюча і завжди може змінюватися. Форм-фактори, що визначають вартість:

  • · специфіка перекладу;
  • · терміновість;
  • · обсяги.

  У будь-якому випадку, спочатку наші фахівці оцінять весь фронт робіт і запропонують реальну ринкову ціну.
  Кожен замовник індивідуальний, при постійній співпраці можливі знижки. Тому звертайтеся до нас, будемо раді виконати ваше замовлення.