Ціна від 150 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна
Перелік послуг перекладу:
 • Технічний переклад

  Завдання технічного перекладача - це не просто добре володіти навичками перекладу, а ще й розуміти технічні моменти тексту. Спеціаліст повинен бути експертом в цій галузі і знати точний переклад термінів.

 • Переклад медичної літератури

  Для перекладу медичної літератури, перекладач просто зобов'язаний володіти хорошими знаннями анатомії і базовими знаннями в області медицини. Тоді професіоналізми і медичні терміни будуть використані коректно.

 • Переклад сайтів

  Переклад сайтів - вид технічного перекладу. Він потрібен для сайтів міжнародних і великих
  компаній, клієнти яких по всьому світу звертаються за їх послугами.

 • Юридичний переклад, переклад документів

  Для юридичного перекладу доречний точний, дослівний переклад. Тут немає місця фантазії і фразеологізмам. Тільки точний переклад термінів і кліше.

 • Художній переклад (переклад книг)

  Це безумовно одна з найскладніших сфер, з якими доводиться працювати перекладачеві. Для художнього перекладу вимагається не тільки докладні знання і великий словниковий запас, а й вроджене почуття тексту.

 • Верстка (макетування) перекладеної документації

  При наявності графічних елементів в джерелі, вони переносяться в текст реципієнта. Таким чином зберігаються точні пропорції в макеті.

Кваліфікований, двічі перевірений переклад в найкоротші терміни
 • В нашій команді вправні і досвідчені перекладачі
 • Надаємо роботу вчасно
 • Доступні ціни
 • Наші перекладачі володіють знаннями в галузі медицини, техніки і т.д

Послуги перекладу на німецьку мову

Великий досвід і вміння знаходити точні відповідності, які найкраще підійдуть в контекст речення, дозволяє використовувати знання іноземної мови нашими перекладачами якнайкраще. У нас кваліфікована команда перекладачів німецької мови, які добре обізнані щодо всіх аспектів і тонкощів їх професійної діяльності.

 

Уміння знайти саме той, потрібний переклад слова і помістити його в пропозицію так, щоб воно виглядало природно і відображало весь сенс, задуманий автором, зможуть лише дійсно талановиті. Штат “WebFox” – саме такі перекладачі. Переклад німецькою – це мистецтво і вміння, яке стосується не тільки перекладу, але і навичок письменника. Так як далеко не у всіх текстах можна просто перекласти слово в слово (крім медичної та юридичної літератури) і отримати хороший результат. Необхідно проявити елемент творчості і задатки таланту письменника, щоб переклад вийшов гарним.

Якісний переклад сайту на німецьку

Крім стандартних послуг перекладу, ми займаємося і перекладом Вашого сайту. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваш сайт був зрозумілий і грамотно перекладений, тоді важливо звернутися до професіоналів. Такий переклад відрізняється тим, що потрібно бути обізнаним у багатьох сферах. Щоб добре здійснити переклад сайту, потрібно пройтися по спеціалізованим сайтам і переглянути велику кількість подібних порталів. Тому, ми довіряємо таку роботу тільки найкращим фахівцям, здатним це здійснити якісно.