Ціна від 150 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна
Перелік послуг перекладу
 • Технічний переклад

  Технічні тексти сповнені профессіоналізмів і термінів. Для їх правильного перекладу потрібні додаткові знання перекладача в конкретній сфері діяльності. Тоді текст буде перекладений безпомилково.

 • Медичний переклад

  Це специфічний вид перекладу, який вимагає делікатного підходу і підготовки. Потрібні знання в сфері медицини та будови тіла людини. Ми перекладаємо медичні тексти різної складності, так як наші перекладачі володіють достатніми знаннями для висококласного перекладу.

 • Переклад сайтів

  Щоб по всьому світу клієнти розуміли про що Ваш сайт, необхідно забезпечити якісний переклад всіх його складових. Такий переклад забезпечить приплив нових цільових клієнтів і розширить межі діяльності Вашої компанії.

 • Юридичний переклад (переклад документів)

  Для перекладу текстів досить складної юридичної тематики потрібне володіння знаннями усталених юридичних формулювань і термінів. При роботі використовується дослівний переклад, щоб уникнути неточностей. Ми надаємо переклад, який має відношення до різних видів права.

 • Художній переклад (переклад книг)

  Для роботи з художніми текстами, перекладач повинен володіти величезною нішею знань, навичок і прийомів перекладу. Але найголовніше, він повинен бути ще й письменником. Перекладач має право адаптувати текст, щоб його розуміли читачі іншої культури. Але почерк письменника і структура, ритм і темп повинні бути збережені.

 • Верстання (макетування) перекладеної документації

  Даний вид роботи дозволяє перенести необхідні графічні зображення в перекладений текст. Це дозволяє зробити макет оригіналу і макет реципієнта ідентичними.

  Послуги перекладу з польської мови – 100% грамотність

  Польська мова дуже схожа на українську в силу спільності давньої історії. Однак для українців читання польської мови викликає великі труднощі, тому що польський алфавіт незвичайний і сильно відрізняється від українського. Часто буває так, що потрібно перекласти текст з польської мови або навпаки. В цьому випадку краще відразу довіритися професійним перекладачам, які зможуть виконати коректний переклад без жодних помилок.В цій справі дуже важливий досвід перекладу текстів будь-якої складності.

  Знадобився переклад з польської мови? Хочете замовити терміновий переклад, але не знаєте, кому його краще довірити? Звертайтеся до нас – польська мова ніколи ще не була такою близькою і зрозумілою, як з перекладачами веб-студії WebFox!

  Де замовити переклад на польську мову?

  Переклад на польську мову – це дуже затребувана послуга. Наші перекладачі – професіонали своєї справи, які точно не підведуть і виконають переклад будь-якого тексту. Вони виключать смислові, стилістичні та лексичні помилки, а значить виконають роботу на високому рівні.

  Точні переклади з польської мови – це одна з спеціалізацій веб-студії WebFox. Свою роботу ми завжди виконуємо грамотно, швидко і за прийнятною ціною. При цьому наші фахівці-лінгвісти зможуть переклпсти не тільки будь-який текст, але і цілий сайт. Будь-який переклад ми виконаємо на високому професійному рівні. Ми працюємо з усіма тематиками та зможемо без проблем перекласти бізнес тексти, журналістські матеріали, інформаційні блоги, наукові статті тощо.

  Переклад на польську мову за вигідними цінами

  Ви можете довірити нам переклад з польської мови і ми порадуємо вас:

  • · чітким дотриманням строків;
  • · першокласним обслуговуванням;
  • · доступними цінами.

  Замовити переклад з польської мови у нас – це дуже легко і просто! У нас працюють найкращі перекладачі, тому гарантуємо бездоганну якість і мінімальні терміни виконання замовлення. Їм під силу перекласти текст будь-яких обсягів і складнощів. При цьому якість буде незмінно на висоті. Нашим професійним лінгвістам абсолютно немає різниці, який текст потрібно перекласти: інформаційний, юридичний або художній. Їх спеціалізація і багаторічний досвід дозволяє працювати з будь-якими стилями.

  Звернувшись до нас, ви можете заздалегідь дізнатися вартість перекладу з польської мови, проконсультуватися з нашими фахівцями з приводу термінів виконання замовлення і дізнатися будь-яку іншу інформацію щодо подальшої співпраці. Саме зараз ви можете залишити заявку на нашому сайті і ми зв’яжемося з вами в найближчий час.