Ціна від 350 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна

  Китайська – досить-таки складна мова, проте нею розмовляє близько 1,3 мільярда чоловік. Вона входить в топ-6 міжнародних і є офіційною в Китаї, Тайвані та Сінгапурі.

  Перекладати з китайського – завдання не з легких

  Перекладачам Піднебесної доводиться несолодко, та й куди складніше, ніж лінгвістам європейського профілю. Справа в тому, що тут все залежить від інтонації: кожен окремий склад можна вимовити 4-ма різними способами. Тому мова вважається тоновою і навіть музичною.

  Переклад з китайськї на російську – справа не 1 хвилини. Ціна на такі послуги в більшості бюро немала, і це пов’язано з трудомісткістю і складністю процесу. Особливо, якщо мова йде про письмову конвертацію інформації. Тут треба бути уважним і зосередженим, щоб не втратити основну нитку і правильно передати зміст, не втративши при цьому стильове забарвлення вмісту (технічна, художня або будь-яка інша концепція).

  Скільки коштує переклад з китайської на російську та до кого звернутися?

  Тарифи на перекладацькі послуги можуть вас приємно здивувати, але тільки в тому випадку, якщо ви звернулися в компанію WebFox. Наша веб-студія не боїться складних викликів, навіть якщо потрібно перекласти текст з мови сино-тибетської сім’ї. Ми справжні професіонали – поліглоти з багаторічним досвідом, які гарантують:

  • · першокласну якість перекладеного матеріалу;
  • · низьку вартість письмового перекладу з китайської на російську;
  • · стислі терміни виконання будь-якого замовлення;
  • · багатозадачність (ми здатні працювати з декількома заявками одночасно);
  • · надійність, порядність і відповідальність;
  • · конфіденційність.

  Наші лінгвісти вміло розвіюють міфи про те, що ієрогліфи нереально освоїти. Так, завдання непросте, але цілком здійсненне для сильних гравців. Тому письмовий переклад з китайської на російську можете замовляти вже сьогодні. Вартість такої послуги в порівнянні з ринковими пропозиціями більш ніж демократична. У цьому ви переконаєтеся відразу, як тільки відкриєте прайс.

  WebFox – кращі в лінгвістиці!

  Ми робимо легкі для сприйняття проекти-переклади, орієнтовані як на дорослих, так і на дітей. Залежно від стилістики і смислового навантаження, перекладені нами тексти зацікавлюють цільову аудиторію, роз’яснюють окремі питання або виконують інформаційну функцію. У будь-якому випадку, вони зрозумілі і лаконічні, оригінальні і цікаві, а найголовніше – адаптовані до сучасних мовних вимог, реаліям і нормам.

  Письмовий переклад з російської на китайську, вартість якого можна переглянути на сайті, проводиться за участю кращих коректорів, редакторів та, звичайно ж, носіїв мови. Професіоналізм, відповідальний підхід до роботи і лінгвістична ерудиція забезпечують нам топові місця в профільному сегменті.

  Працюємо з проектами будь-якої складності

  Мета нашої організації – вирішувати найважчі завдання, пов’язані з мовознавством. Тому ми не обмежуємо сферу діяльності такими топовими послугами, як переклад договорів і паспортів з російської на китайську (ціна даних робіт невелика, а значить і попит високий). Перекладаємо тексти будь-якої тематики та спрямованості, наприклад:

  • · художню літературу;
  • · публіцистичну інформацію;
  • · юридичні, торгово-економічні, аналітичні, юридичні, медичні, технічні, наукові, ІТ- та бізнес-документи.

  Ви можете замовити переклад з китайської на російську регламенти та керівництва, претензії і клопотання, паспорти та ідентифікаційні номери, автобіографії, довіреності та листи, службові розпорядження і закони, довідки, відгуки та зведення.
  Таким чином, ми здатні перекласти будь-який матеріал і трансформувати його в різноманітному форматі – ідентичному з оригіналом або близькому до джерела (з версткою або без).

  Професійний переклад з китайської на російську: ціна і терміни

  Перекласти коносамент, звіт, довіреність або будь-який інший документ не варто всіх грошей світу, особливо якщо справа стосується нашої компанії. Ми дотримуємося стабільної цінової політики, гарантуємо середньоринкові розцінки на всі види послуг і максимальну оперативність.

  Багато клієнтів приємно дивуються, дізнавшись, скільки коштує переклад з китайської на російську від WebFox, і це при тому, що якість преміум класу, а терміни обчислюються не цілодобово, а годинами. Тільки уявіть собі: за три перекладацьких сторінки ви заплатите зовсім небагато (дивіться тарифи на нашому сайті), а чекати доведеться мінімум часу!

  Потрібно перекласти документ? Звертайтеся до нас!
  Ми працюємо з непростими і ексклюзивними проектами, вичитуємо, редагуємо, вносимо правки в уже перекладені дані. Нам можна довірити все, починаючи від студентської наукової роботи та звичайної заяви і закінчуючи міжнародними постановами і діловими паперами. Готові обговорити вартість письмового перекладу з російської на китайську? Телефонуйте!