Ціна від 105 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна

  Послуги перекладу з української на англійську. Бездоганна якість

  Переклад відіграє важливу роль у всіх сферах життя. У найбільш загальному розумінні означає збереження змісту повідомлення при зміні його мовної форми.

  Потрібен професійний підхід? Вам просто необхідно замовити переклад з української на англійську від Webfox

  Роль перекладача є величезною і до нього ставляться високі вимоги. Він повинен вільно володіти декількома мовами, бути високоосвіченою людиною з широкими та багатосторонніми знаннями. Перекладач повинен, крім цього, добре розбиратися в предметі.

  Якщо, наприклад, йдеться про перекладача соціально-політичного тексту, то він повинен:

  • · бути в курсі міжнародних подій;
  • · знати політичну систему;
  • · знати економіку, географію, адміністративний устрій і т.д.

  Наші фахівці універсальні. Володіють великим набором знань в різних областях і постійно підвищують свій професійний рівень. Ви завжди можете замовити переклад з української на англійську або з англійської на українську в нашій компанії і отримати стовідсотково якісний результат!

  Вартість перекладу з англійської на українську невелика, а якість дуже висока

  Замовляючи переклад з англійської на українську, ціна вас приємно здивує, а результат неодмінно порадує!

  Терміновість завдання впливає на ціну. Термінове виконання означає здачу замовлення в стислі терміни без шкоди для якості виконаної роботи. У нашій компанії працюють відповідальні та професійні перекладачі, які гарантують найвищу якість.
  Такі замовлення виконуються поза робочим графіком, а також можуть мати на увазі роботу на вихідних. У такому випадку ціна буде трохи відрізнятися від послуг, наданих в звичайному ритмі, в робочий час.

  З приводу передоплати і розрахунку вартості

  Передоплата становить 50% від вартості замовлення. При замовленні перекладу вартістю нижче 1000 грн. вноситься 100% передоплата.

  Вартість перекладу з англійської на українську буде визначена в залежності від кількості знаків з пробілами. Важливо пам’ятати про мінімальне замовлення. Це 3 перекладацькі сторінки (1800 ЗСП).

  Звертайтеся в Webfox! Про свій вибір ніколи не пошкодуєте.