Вартість від 8000/місяць
Термін настройки до 10 днів
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Кому потрібен контекст?

Приватним підприємцям

Компаніям
малого і середнього бізнесу

Дистриб'юторам, рітейлерам, дилерам

Представникам великого бізнесу

Великим корпораціям

Початківцям стартаперам

 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Контекстна реклама – це різновид рекламних оголошень, які показуються у відповідь на пошуковий запит користувача в системі Google. Рекламні публікації про товари і продукцію стануть відмінним варіантом для організацій, які бажають швидко збільшити продажі і перевершити своїх конкурентів. Якщо ви хочете замовити контекстну рекламу Гугл, то можете бути впевнені в тому, що результат перевершить всі ваші очікування.

Основною її перевагою є швидка і якісна оптимізація. Налаштування рекламних постів займає від 3 днів до 2 тижнів. Час надання послуги залежить від виду інтернет-магазину, асортименту продукції і завдань технічного проекту. За пошуковим запитом, публікації з’являються в топ-видачі Google, відповідно збільшується кількість цільової аудиторії.

Замовити контекстну рекламу Google – основні види

Контекстна реклама підрозділяється на кілька видів:

 • · пошукова;
 • · медійна;
 • · тематична;
 • · пости про продукцію;
 • · ремаркетинг.

Рекламний пошук полягає в показі сповіщень під або над результатами пошуку. Головним фактором вважається релевантність ключів пошуковому запиту потенційного клієнта.

Кваліфіковані фахівці веб-студії допоможуть правильно налаштувати показ постів, щоб їх бачили тільки ті люди, які дійсно зацікавлені в покупці продукції.

За допомогою медійних повідомлень здійснюється рекламування відеороликів про товари в Гугл. Даний вид допомагає показати цільовій аудиторії нову послугу, збільшити впізнаваність компанії. Плата стягується тільки в тому випадку, якщо користувач перейшов на сайт або клікнув за постом.

Тематичні публікації допомагають підібрати сайти відповідно до необхідної тематики. Потенційні клієнти залучаються в той момент, коли вони знаходяться в інтернет-магазині зі схожою продукцією. Оповіщення вискакує з більш вигідною пропозицією, відповідно потенційний клієнт переходить на ваш сайт.

Пости про товари показуються на сайтах-партнерах. Наприклад, Ютуб, Гугл картинки. Це зображення продукції, на якому вказана ціна і назва компанії. Рекламні публікації привертають увагу велику кількість цільової аудиторії, оскільки споживач відразу бачить зображення товару.

Ремаркетінг – це конверсійний різновид сповіщень, який працює з аудиторією, яка вже користувалася послугами вашого сайту. З його допомогою можливо мотивувати користувача оформити замовлення і придбати продукт.

Замовити рекламу в гугл – які проблеми вона вирішує?

Контекстна реклама від професійної веб-студії WebFox допомагає вирішити такі проблеми:

 • · збільшення конверсійного трафіку інтернет-магазину;
 • · підвищення впізнаваності бренду серед потенційних покупців;
 • · підвищення лояльності до організації.

Правильно розміщений пост допомагає завжди повертати покупців, які вже замовляли продукт в вашому інтернет-магазині.

Замовити рекламу в Google Adwords – що пропонує веб-студія WebFox?

Веб-студія WebFox надає наступні види послуг:

 1. 1. Аналіз конкурентних сайтів, докладне вивчення їх переваг і недоліків.
 2. 2. Склад семантичного ядра, за допомогою якого залучаються нові потенційні клієнти в інтернет-магазин.
 3. 3. Розробка технічного проекту.
 4. 4. Оформлення медійного плану.
 5. 5. Оформлення правильних публікацій, які будуть привертати увагу цільової аудиторії.
 6. 6. Постійний моніторинг, зміна актуальних ключових слів і фраз.
 7. 7. Надання повного звіту про виконану роботу.

Веб-студія WebFox допоможе просунути інтернет-магазин в топ-видачу Google. Команда фахівців реалізує будь-який бізнес-проект.