Портфоліо

Чому потрібно замовити унікальний дизайн сайтів в веб-студії WebFox

Унікальний дизайн сайту допомагає з перших хвилин залучити клієнта. Це перше, що він бачить, заходячи на портал. Моментально відбувається оцінка переваг компанії в порівнянні з конкурентами.

Унікальний дизайн сайтів від WebFox вирішує конкретні завдання

Створення порталу з адаптивним оформленням – трудомістке, але важливе завдання. У мережі багато однотипних веб-ресурсів, які не притягують увагу потенційних клієнтів. Після прочитання інформації не з’являється бажання скористатися сайтом.

Це відбувається, тому, що не розкриті переваги, не сказано, чим вони кращі за конкурентів. Таким чином, одноразова економія знижує загальний заробіток.

Переваги замовлення в нашій компанії WebFox:

 • · моментальна консультація;
 • · зрозумілий бриф;
 • · створення унікального дизайну і логотипу всього за 7 днів;
 • · редизайн сайту в короткі терміни (до 30 днів);
 • · безкоштовний SEO-аналіз порталів конкурентів;
 • · безкоштовний якісний хостинг;
 • · при замовленні дизайну в подарунок надається підтримка веб-ресурсу.

Комплекс послуг від WebFox включає в себе візуальне оформлення та наповнення контентом. Додатково можна замовити переклад тексту і друк паперових візиток. Ще одна можливість – розкрутка в соціальних мережах.

Разом з яскравим і незабутнім оформленням можна скористатися послугою медійної і контекстної реклами. Вона істотно збільшує статистику і приваблює потенційних клієнтів

Навіщо необхідно замовити унікальний дизайн сайту

Замовити унікальний дизайн сайту в нашій веб-студії WebFox необхідно ще й для швидкої індексації даних. Найбільш нестандартне, індивідуальне оформлення допомагає підняти ресурс в ТОП пошукових видач. При шаблонній побудові сторінок відбувається тіньове блокування. Це означає, що потенційні замовники спочатку побачать пропозиції від інших компаній.

Оригінальне оформлення надає унікальний валідний код, необхідний для гарного ранжирування. В цілому просування послуг відбувається швидше.

Що включає унікальний дизайн для сайту

При зверненні в WebFox кожен клієнт отримує повний аналіз цільової аудиторії і індивідуальну систему подачі контенту. Кожен розділ оформляється з урахуванням особливостей послуг.

Унікальний дизайн сайтів – не тільки графічне оформлення в нього входить наступне:

 1. 1. Система управління порталом. Вона необхідна, щоб користувач швидко знайшов всю необхідну інформацію.
 2. 2. Інформаційний контент. Всі розділи веб-ресурсу наповнюються корисною інформацією з урахуванням SEO-параметрів.
 3. 3. Кросбраузерність. Параметр дозволяє коректно відображати дані у всіх браузерах.
 4. 4. Тестування. В кінці унікальний дизайн для сайту завжди перевіряється. Потрібно перевірити валідність і технічні параметри.

Також послуга включає інтеграцію соціальних мереж і автоматичне резервне копіювання сайтів. WebFox гарантує надійну систему захисту від вірусних атак. Наприклад, від спаму і скриптів. Вся додаткова консультація надається: на сайті, в месенджерах і через замовлення дзвінка.