Ціна від 250 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна
Перелік послуг перекладу
 • Технічний переклад

  Технічні тексти сповнені профессіоналізмів і термінів. Для їх правильного перекладу потрібні додаткові знання перекладача в конкретній сфері діяльності. Тоді текст буде перекладений безпомилково.

 • Медичний переклад

  Це специфічний вид перекладу, який вимагає делікатного підходу і підготовки. Потрібні знання в сфері медицини та будови тіла людини. Ми перекладаємо медичні тексти різної складності, так як наші перекладачі володіють достатніми знаннями для висококласного перекладу.

 • Переклад сайтів

  Щоб по всьому світу клієнти розуміли про що Ваш сайт, необхідно забезпечити якісний переклад всіх його складових. Такий переклад забезпечить приплив нових цільових клієнтів і розширить межі діяльності Вашої компанії.

 • Юридичний переклад (переклад документів)

  Для перекладу текстів досить складної юридичної тематики потрібне володіння знаннями усталених юридичних формулювань і термінів. При роботі використовується дослівний переклад, щоб уникнути неточностей. Ми надаємо переклад, який має відношення до різних видів права.

 • Художній переклад (переклад книг)

  Для роботи з художніми текстами, перекладач повинен володіти величезною нішею знань, навичок і прийомів перекладу. Але найголовніше, він повинен бути ще й письменником. Перекладач має право адаптувати текст, щоб його розуміли читачі іншої культури. Але почерк письменника і структура, ритм і темп повинні бути збережені.

 • Верстання (макетування) перекладеної документації

  Даний вид роботи дозволяє перенести необхідні графічні зображення в перекладений текст. Це дозволяє зробити макет оригіналу і макет реципієнта ідентичними.

  Види професійних перекладів на мову іврит

  Студія WebFox пропонує професійні послуги перекладу з івриту на російську або в зворотній послідовності. Виконуємо всі види робіт – документи, веб-сайти або тексти профільної тематики. У нас можна замовити переклад з російської на іврит на обумовлених умовах.

  Який можна замовити переклад з російської на іврит: різновиди напрямків

  Наша компанія спеціалізується на адаптації російськомовних текстів на іврит або навпаки іврит-російський зі спрямованістю всіх видів. Переводимо літературні та технічні теми. Серед наших послуг можна замовити переклад на іврит мову:

  1. 1. Технічні напрямки. Будь-яка тематика з технічною термінологією і лексикою буде переводитися під наглядом фахівців сфери. Сюди входить документація на експлуатацію, обладнання, будівництво.
  2. 2. Медичні напрямки. Довідки, науково-медичні статті або література, діагнози і підсумки обстежень, документи – можна оформити все, що має значення для лікування або розвитку медицини.
  3. 3. Адаптація сайтів. Допомагаємо також зробити дубльовану версію сторінок сайту на іврит. Тематика ресурсу не має значення – підберемо фахівця, який буде обізнаний у вашій сфері та професійно адаптує інформацію.
  4. 4. Юридичні напрямки. Також працюємо з юридичними текстами – володіємо формулюваннями судових процесів, розглядів, законів і іншими термінами цієї діяльності. Це також можуть бути бізнес-документи – контракти, договори, угоди.
  5. 5. Художні роботи. У нас також можна замовити роботу з книгами, розповідями, статтями або рекламними матеріалами. Допомагаємо адаптувати твір під культуру країни, для якої змінюємо текст, уточнити всі нюанси і зробити зрозумілим для читачів. При цьому витримуємо характер змісту та авторський стиль.

  Наші співробітники забезпечують якісну зміну на потрібну мову і працюють з документами або текстами будь-якої складності. Також виконуємо верстку перекладеної документації – переносимо графічні зображення і візуальні елементи, щоб підсумок був ідентичний оригіналу.

  Особливості замовлення перекладу з івриту на російську

  Переклад з івриту – послуги нашого сервісу, за які відповідають компетентні лінгвісти. В нашій команді кваліфіковані перекладачі зі знаннями термінології різних сфер.
  Наші послуги відповідать такими параметрами:

  • · відповідальний переклад інформації;
  • · ретельне вичитування робіт;
  • · виконання замовлень в обумовлені терміни;
  • · оптимальні ціни на послуги.

  Замовник самостійно формулює умови, в які терміни потрібно зробити переклад і яких нюансів дотримуватися. Наші співробітники дотримуються обумовлених норм і виконують все без затримок.
  Основний критерій для замовлення від студії WebFox – текстовий файл повинен складатися мінімум з 3-х сторінок. Максимальний ліміт не встановлений – залежить від потреб клієнтів. Команда готова працювати з будь-якими обсягами і здійснювати замовлення в стислі терміни.

  Ціни на професійний переклад з російської на іврит

  У нас на переклад з івриту на російську ціна оптимальна і залежить від таких показників:

  1. 1. Кількість сторінок. Вартість визначається за символами, за 1800 знаків з пробілами тариф від 250 грн.
  2. 2. Терміни виконання. Для стислих лімітів в часі вартість буде вище, ніж в оптимальному варіанті.

  Також у нас можна оформити перевірку перекладу, який виконували інші виконавці. Підсумкова вартість перекладу з івриту на російську повідомляється після обговорення всіх додаткових деталей роботи.
  Замовляйте на WebFox якісні переклади з мови іврит та отримуйте повноцінні адаптовані документи і тексти.