Ціна від 350 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна
Перелік послуг перекладу
 • Технічний переклад

  Технічні тексти сповнені профессіоналізмів і термінів. Для їх правильного перекладу потрібні додаткові знання перекладача в конкретній сфері діяльності. Тоді текст буде перекладений безпомилково.

 • Медичний переклад

  Це специфічний вид перекладу, який вимагає делікатного підходу і підготовки. Потрібні знання в сфері медицини та будови тіла людини. Ми перекладаємо медичні тексти різної складності, так як наші перекладачі володіють достатніми знаннями для висококласного перекладу.

 • Переклад сайтів

  Щоб по всьому світу клієнти розуміли про що Ваш сайт, необхідно забезпечити якісний переклад всіх його складових. Такий переклад забезпечить приплив нових цільових клієнтів і розширить межі діяльності Вашої компанії.

 • Юридичний переклад (переклад документів)

  Для перекладу текстів досить складної юридичної тематики потрібне володіння знаннями усталених юридичних формулювань і термінів. При роботі використовується дослівний переклад, щоб уникнути неточностей. Ми надаємо переклад, який має відношення до різних видів права.

 • Художній переклад (переклад книг)

  Для роботи з художніми текстами, перекладач повинен володіти величезною нішею знань, навичок і прийомів перекладу. Але найголовніше, він повинен бути ще й письменником. Перекладач має право адаптувати текст, щоб його розуміли читачі іншої культури. Але почерк письменника і структура, ритм і темп повинні бути збережені.

 • Верстання (макетування) перекладеної документації

  Даний вид роботи дозволяє перенести необхідні графічні зображення в перекладений текст. Це дозволяє зробити макет оригіналу і макет реципієнта ідентичними.

  Професійні послуги перекладу на китайську від Webfox

  Основним завданням перекладацької діяльності є відтворення змісту і форми оригіналу засобами іншої мови. Даний вид послуг передбачає наявність у фахівців цієї галузі широкої загальнокультурної ерудиції, необхідних психологічних якостей і літературних здібностей.

  Наші співробітники – це люди, які постійно займаються самоосвітою і стежать за цікавими і загальними подіями в світі. Наші фахівці надають послуги перекладу на китайську, володіючи такими навичками:

  • · великою енциклопедичною ерудицією;
  • · високою культурою;
  • · комунікабельністю;
  • · тактом;
  • · постійним поповненням навичок;
  • · різноманітністю інтересів.

  Замовити переклад на китайську зручно і з гарантією якості на Webfox

  Ми працюємо з наступними типами текстів:

  • · технічними;
  • · медичними;
  • · юридичними;
  • · художніми.

  З огляду на те, що в тексті містяться різні типи інформації, до кожного з перерахованих видів є свій підхід. Ви можете не сумніватися в якості і замовити письмовий переклад на китайську, вартість якого буде вельми прийнятна.

  Ми володіємо такими професійними компетенціями:

  1. 1. Семантична – метод застосувати ресурси (системні навички), потрібні для вилучення і передачі змісту.
  2. 2. Інтерпретаційна – вміння використовувати знання, потрібні для визначення контекстного значення мовних методів і їх трансформації.
  3. 3. Текстова – навички застосувати ресурси, потрібні для текстової діяльності: відтворити текст, а також розрізняти вид, жанр і стиль тексту.

  Переклад з китайської – ціна на Webfox вас приємно здивує

  Якістю ви, безсумнівно, будете задоволені! Ми працюємо на совість і цінуємо кожного нашого клієнта! Вартість перекладу на китайську залежить від терміновості замовлення. При замовленні термінового тексту великого обсягу ціна буде трохи вище стандартної, оскільки нашим перекладачам в даному випадку доводиться працювати не тільки в робочий час.

  Вартість перекладу на китайську невисока, а якість відмінна

  При звичайному ритмі роботи ціна може здатися навіть заниженою, але це ні в якій мірі не впливає на якість роботи! Бездоганна якість буде забезпечена.

  Передоплата в загальному випадку становить 50% від вартості замовлення. При замовленні вартістю нижче 1000 грн вноситься 100% передоплата.

  Умови досить прості, ціна прийнятна, а якість чудова!