Ціна від 250 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна
Перелік послуг перекладу
 • Технічний переклад

  Технічні тексти сповнені профессіоналізмів і термінів. Для їх правильного перекладу потрібні додаткові знання перекладача в конкретній сфері діяльності. Тоді текст буде перекладений безпомилково.

 • Медичний переклад

  Це специфічний вид перекладу, який вимагає делікатного підходу і підготовки. Потрібні знання в сфері медицини та будови тіла людини. Ми перекладаємо медичні тексти різної складності, так як наші перекладачі володіють достатніми знаннями для висококласного перекладу.

 • Переклад сайтів

  Щоб по всьому світу клієнти розуміли про що Ваш сайт, необхідно забезпечити якісний переклад всіх його складових. Такий переклад забезпечить приплив нових цільових клієнтів і розширить межі діяльності Вашої компанії.

 • Юридичний переклад (переклад документів)

  Для перекладу текстів досить складної юридичної тематики потрібне володіння знаннями усталених юридичних формулювань і термінів. При роботі використовується дослівний переклад, щоб уникнути неточностей. Ми надаємо переклад, який має відношення до різних видів права.

 • Художній переклад (переклад книг)

  Для роботи з художніми текстами, перекладач повинен володіти величезною нішею знань, навичок і прийомів перекладу. Але найголовніше, він повинен бути ще й письменником. Перекладач має право адаптувати текст, щоб його розуміли читачі іншої культури. Але почерк письменника і структура, ритм і темп повинні бути збережені.

 • Верстання (макетування) перекладеної документації

  Даний вид роботи дозволяє перенести необхідні графічні зображення в перекладений текст. Це дозволяє зробити макет оригіналу і макет реципієнта ідентичними.

  Професійні переклади на угорську мову: що можна перекласти

  Переклад на угорську мову або з угорської на російську – це затребувана послуга. Найчастіше вона необхідна для адаптації особистих документів, медичних довідок або для документації в сфері бізнесу. У студії WebFox можна замовити переклад на угорську мову за лояльною ціною з виконанням в короткі терміни.

  Спектр послуг перекладу на угорську мову

  Наша команда лінгвістів перекладає будь-які обсяги, тематики і формати. Послуги перекладу на угорську мову включають роботу з такими напрямками:

  1. 1. Медицина.
  2. 2. Юриспруденція.
  3. 3. Технічні теми – будівництво, інструкції, описи, комплектація і устаткування.
  4. 4. Художні напрямки.

  Також перекладаємо сайти з будь-якою тематикою контенту – інформаційні, бізнесові, наукові або інших типів. Серед послуг нашого бюро є допоміжна функція – верстка файлів, в рамках якої наші фахівці переносять на перекладений зразок всі графічні елементи з джерела. В результаті перекладений документ буде точно, як оригінал.

  Хто може замовити переклад на угорську мову

  Компанія WebFox надає підтримку для приватних осіб і корпоративних представників. Можна замовити переклад договорів, які потрібні для укладення угоди з закордонними партнерами. Або ж оформити заявку на адаптацію сайту під угорських читачів. З будь-якими завданнями впораємося оперативно, вчасно, в термін, який вкаже замовник.

  Замовляючи у нас, можете бути впевнені, що роботу виконають кваліфіковані фахівці. Будуть дотримані всі нормативи і правила, щоб точно і зрозуміло для носія перекласти текст і зберегти стилістику первинного зразка. Все вичитується редактором, щоб виключити помилки і неточності. Наші співробітники забезпечують:

  • · Дослівний переклад для документів і довідок;
  • · Адаптивний переклад під угорську культуру для художньої інформації.

  З нами вигідно співпрацювати, тому що у нас на переклад на угорську ціна помірна. Розцінки у нас стабільні і прозорі, розрахунок здійснюється за тарифами за сторінку. В замовлення приймається обсяг від 3 сторінок. Ціна мінімального замовлення – 250 грн. Вартість перекладу з угорської на російську або в зворотному варіанті залежить від обсягу і встановлених термінів.

  Щоб замовити переклад або перевірку матеріалів, перекладених в іншій службі, залиште замовлення на нашому сайті. Ми зв’яжемося для уточнення всіх деталей.