Ціна від 85 грнза 1800 символів з пробілами
Терміни ви встановлюєте самівід терміновості замовлення залежить ціна

Послуга перекладу сайтів - професійно і швидко

В даний час інтернет – величезна платформа для отримання абсолютно будь-якої інформації. Всесвітня мережа стирає будь-які межі, полегшуючи людям спілкування з абсолютно різних країн світу. Для досягнення максимальної глобалізації залишається вирішити одну задачу – подолати мовний бар’єр.

Міжнародна діяльність або вихід на іноземний ринок для компанії в більшості випадках починається з розкрутки і перекладу веб-ресурсу. Компанії, які мають власний сайт сміливо можуть скористатися послугами якісного перекладу. Важливо, щоб переклад був чітким, без найменших помилок. Перекладачі нашої веб-студії – справжні професіонали своєї справи. Багаторічний досвід в сфері перекладацьких послуг дозволяє їм виконувати поставлені завдання якісно, ​​грамотно і в максимально короткі терміни.

Швидкий розвиток інформаційних технологій призвів до того, що сайт для компанії виступає свого роду візитною карткою і ефективним рекламним інструментом. Саме тому багато власників сайтів хочуть, щоб інформація на ньому була доступна і зрозуміла навіть для іноземних користувачів. Тому багато хто з них замовляють переклад сайту. Величезне значення в цьому питанні має не тільки правильна передача сенсу викладеної інформації, але й повне збереження структури сайту.

Чому варто замовити переклад сайту саме у нас?

Ми знаємо, як виконати якісний переклад сайту і завжди відповідально підходимо дог своєї роботи. Ось ще кілька причин, з яких варто звернутися саме до нас:

  • виконуємо переклад інтерфейсу, елементів веб-сайту, зображень, графічної інформації та контенту;
  • пропонуємо доступні ціни на послуги перекладу;
  • зможемо виконати переклад будь-якої складності;
  • націлені на результат;
  • працюємо в інтересах клієнта.

Послуга перекладу сайтів залишається вельми затребуваною, в тому числі і серед власників інтернет-магазинів. Компанії, що пропонують не тільки товари, але і послуги, які бажають розширити клієнтську базу, збільшивши свій дохід, часто замовляють переклад сайту у нас і завжди залишаються задоволені якістю нашої роботи.

Переклад сайту – виведення вашого бізнесу на новий рівень

Якщо у вас є сайт і ви хочете завоювати увагу іноземної аудиторії, тоді саме час подумати про переклад свого веб-ресурсу. Сайти, представлені на декількох мовах, говорять про високий імідж компанії. Вони автоматично стають більш відвідуваними, а отже більш успішними і приносять реальну користь і дохід. Ми готові виконати переклад сайту на будь-яку іноземну мову. Наша веб-студія завжди уважно ставиться до кожного замовлення. З клієнтом заздалегідь обумовлюються конкретні терміни виконання роботи, враховуються його побажання, обговорюються обсяги інформації.
Якісний переклад сайтів гарантує:

  • відмінне ранжування;
  • високу відвідуваність сайту;
  • інтерес і довіру користувачів;
  • адаптацію сайту під конкретну цільову аудиторію;
  • хорошу репутацію і статус веб-ресурсу.

Довіряйте переклад сайтів тільки професіоналам. Тільки в цьому випадку вдасться донести інформацію до іноземних користувачів максимально чітко, точно і з повним збереженням сенсу вихідного тексту.

Переклад сайту: скільки коштує?

Вартість послуги перекладу багато в чому залежить від тематики, обсягу інформації, а також ряду інших факторів. Як правило, вартість перекладу сайту розраховується індивідуально. На нашому сайті ви можете дізнатися ціни та іншу інформацію. У разі виникнення будь-яких додаткових питань – звертайтеся до нас. Ми надамо точну інформацію про терміни і тарифи на переклад сайтів.