Ціна від 15000 грн.
Термін до 30 днів

Унікальний дизайн інтернет-магазину, що продає, – запорука залучення потенційних клієнтів і, як наслідок, активні продажі і збільшення прибутку. Команда професійних дизайнерів розроблять індивідуальний дизайн інтернет-магазину з впізнаваним логотипом і зроблять роботу якісно і точно в строк.

Портфоліо
Ми пропонуємо не просто дизайн сайту, ми пропонуємо успішний бізнес
 • Ви напевно вже помітили величезну кількість різноманітних по дизайну сайтів. Одні з них успішні, а інші – ні. Так чому ж це відбувається? Один з можливих варіантів – це дизайн сайту. Добре продуманий, розписаний і чудово сконструйований сайт – це вже половина успіху. Такий сайт привертає увагу, по ньому хочеться “походити”. Але дійсно хороший сайт – це сайт, зайшовши на який, хочеться купити. Саме ми і створюємо такі сайти. Ми можемо з упевненістю сказати, що це працює. Такий ресурс завжди приємний покупцеві, адже він створює особливий настрій.

 • Покупець завжди готовий купити, тому наше завдання – підштовхнути Вашого клієнта до покупки. Як це зробити? Потрібно не допускати поширених помилок. Найголовніше – це зручність для відвідувача. Сайт не повинен напружувати. Інакше, потенційний покупець просто піде. Ми розробляємо дизайн сайту орієнтуючись не тільки на зручність, але і на психологічні аспекти. Ми ретельно підбираємо таку кольорову гаму, яка була б приємною і привабливою для відвідувача. Такий сайт буде регулярно приносити продажі і нових відвідувачів.

Ексклюзивний дизайн сайту
 • Допомагає компанії знайти фірмовий образ в очах покупця
 • Однаково прекрасно виглядає на всіх пристроях
 • Робить сайт лідером своєї сфери діяльності
 • Привертає все більше клієнтів щодня
 • Формує сприятливу атмосферу і допомагає збільшити продажі

Яким повинен бути дизайн інтернет-магазину

У мережі є тисячі онлайн-магазинів, проте деякі з них успішні, інші ж зазнають краху. Чому? Хоча причин може бути кілька, важливу роль в успіху інтернет-бізнесу грає дизайн.

Чому дизайн інтернет-магазинів так важливий

Уявімо, що ви зайшли на сайт, оформлення якого не вражає, та й навігація якась незрозуміла. Що ви будете робити: залишитеся розбиратися, що до чого, або ж пошукаєте інший онлайн-магазин з привабливим інтерфейсом і простою навігацією? Відповідь очевидна.

Серед десятків, сотень і навіть тисяч конкурентів користувачі швидко знайдуть те, що шукають. Але ж можна зробити все, щоб людина зробила покупку саме у вас. Дизайн сайту інтернет-магазину – перше, на що ми звертаємо увагу. Уже в перші секунди користувач розуміє, хоче він затриматися на сайті чи ні.

Від привабливості оформлення багато в чому залежить конверсія вашого ресурсу. Приємний візуал, а також зрозуміла і проста навігація викликають інтерес і довіру у користувачів.

Який він, ідеальний дизайн для інтернет-магазину

Фахівці WebFox використовують найактуальніші тренди оформлення сайтів, такі як:

 1. 1. Простота і зручність – складний, хитромудрий візуал лише відштовхне покупця. Наші дизайнери продумують кожну дрібницю: від фону і меню до кнопок замовлення. Завдяки цьому користувач на інтуїтивному рівні розуміє, що до чого. Ми робимо все, щоб на вашому ресурсі людині було цікаво, легко і зрозуміло.
 2. 2. Лаконічність і мінімалізм – сучасні онлайн-магазини відрізняються вільним простором, приємними відтінками і чіткими виразними шрифтами. Ми не використовуємо те, що буде відволікати від самого головного – шопінгу.
 3. 3. Стиль – ми розробляємо логотип, підбираємо кольори і шрифти, а також придумуємо влучні слогани, які стануть фішкою вашого ресурсу. Доведено, що компанії з власним товарним знаком викликають більше довіри у людей. Якщо згадати, то бренди зі світовим ім’ям неодмінно мають власний логотип і ємний слоган.
 4. 4. Якісний фотоконтент – в звичайному магазині ми можемо подивитися, помацати і приміряти вподобану річ. Онлайн-шопінг не повинен поступатися походу в торгівельний центр. Що це означає? Необхідно публікувати професійні фото товарних позицій з декількох ракурсів. Великі яскраві фото високої якості привертають увагу і дозволяють детально розглянути продукцію.
 5. 5. Візуалізація – веб дизайн інтернет-магазину має на увазі мінімум тексту і більше візуала. Звичайно, якщо мова не йде про блог ресурсу. В іншому – абсолютно недоречні великі тексти. Людина прийшла не читати, а подивитися і купити потрібний йому товар. Команда WebFox використовує цікавий візуал і влучні тексти там, де це дійсно необхідно.
 6. 6. Адаптивність – ми створюємо ресурси, які коректно завантажуються на всіх пристроях. Зайшовши зі смартфона, користувач побачить адаптивну версію сайту. Завдяки цьому ви зможете залучити чимало клієнтів.

Замовити дизайн інтернет-магазину – справа кількох хвилин

Щоб замовити дизайн онлайн-магазину в нашій студії, просто залиште заявку. За справу візьмуться досвідчені фахівці, які в курсі останніх тенденцій. Співпраця з командою WebFox – хороша можливість:

 • · отримати якісний проект;
 • · щодо залучення найширшого кола клієнтів;
 • · збільшити дохід;
 • · стати впізнаваною компанією.

Ми відкрито показуємо клієнтам готові роботи нашої команди. Знайти їх можна в розділі «Портфоліо». Кожене нове замовлення – це плюс ще один якісний проект веб-студії. Ми зробимо все, щоб виправдати вашу довіру!