Портфоліо

Професійний дизайн сайту під ключ

Відвідуючи сайт, користувач відразу ж звертає увагу на його графічне, візуальне та стилістичне оформлення, а пару секунд по тому – на зручність навігації. У 80% випадків саме веб-дизайн впливає на рішення відвідувача: піти або залишитися. Тому розробка сайтів на початковому етапі повинна включати в себе цілий комплекс заходів, спрямованих на оптимізацію зовнішнього вигляду онлайн-сторінки. Так, це своєрідна вудка, на яку можна зловити покупця. Гріх не скористатися таким шансом!

Із завданням дизайн-проектування успішно справляється наша компанія. Ми зробимо ваш сайт не просто красивим і ефектним, але також функціональним і зручним. Таким, що з першого погляду закохує в себе гостя. З нами ваш портал заграє новими, більш яскравими і насиченими фарбами. А це вже перший крок до досягнення мети: користувач не просто зацікавиться вашими послугами, а стане вдячним клієнтом. Хочете так? Поїхали!

Веб дизайн сайтів – хороший старт для бізнесу!

Web-дизайн від студії WebFox – це ефективне структурування кожної сторінки, динамічне художнє оформлення ресурсу з урахуванням певної тематики, корпоративного стилю, сфери діяльності підприємства. Кожен наш проект передбачає оригінальний дизайн веб-сайтів, завдяки чому є шанс виділитися на тлі конкурентів. Ви отримуєте високу якість графіки і візуалізації, що якнайкраще демонструє ваш рівень поваги до своїх замовників. Це відмінна інвестиція в розвиток бізнесу або початківця стартапу.
Довіртеся профі
Під кожен наш дизайн-проект формується команда фахівців: менеджер, маркетолог, арт-директор, HTML / CSS розробник, тестувальник, також UI / UX, технічний і креативний дизайнер. Експерти виконують ряд важливих робіт:

 • · аналізують бренд;
 • · тестують напрацювання;
 • · обробляють великі обсяги інформації;
 • · продумують розміщення блоків і інтерфейсу;
 • · розробляють алгоритми переходів між окремими категоріями сервісу;
 • · досліджують логіку взаємодії між дизайн елементами.

Студія WebFox робить все можливе, щоб розробка сайтів принесла успіх. Для цього ми використовуємо прогресивні техніки: Adobe Photoshop, HTML фреймворк Foundation 5, JS фреймворк jQuery, клієнтські технології HTML5, CSS3, JavaScript, Node.js тощо. На вибір пропонуємо більше 5 варіантів забарвлень, шрифтів і стилів під форми, списки і кнопки . Враховуємо всі ваші побажання!

Ідеальна формула успіху: проекти, які реально працюють!

Створений нами дизайн для працюючих або нових сайтів несе в собі певний сенс, посил і функцію:

 1. 1. Привертає потенційних покупців, партнерів.
 2. 2. Відповідає затвердженій бізнес-моделі і інтересам цільової аудиторії.
 3. 3. Максимально підвищує впізнаваність бренду в мережі.
 4. 4. Підвищує імідж фірми.
 5. 5. Управляє увагою замовників, зацікавлює їх.
 6. 6. Збільшує юзабіліті: легше користуватися пошуком, робити бронь, оформляти замовлення.

Коли всі 6 пунктів працюють (а вони працюють, без сумнівів), це реальна удача і великий крок до процвітання. У чому ж секрет такого успіху? Все просто. В деталях! Ми намагаємося враховувати всі нюанси, без залишку. Тому дотримуємося чітких принципів:
Сила — в простоті
Якісний веб дизайн сайтів, який ми активно практикуємо, ніколи не перевантажений зайвими елементами. Все лаконічно, акуратно, зрозуміло. Без пафосу і відволікаючих маневрів. Увага юзера не розсіюється, а концентрується на унікальній торговій пропозиції. Звідси висновок напрошується один: чим простіше, тим ефективніше!
Стиль як вершина мистецтва
На вулиці ХХІ століття, всі звикли до нововведень, інновацій та креативу. Тому обов’язкова умова – це відповідність дизайну сайту модним тенденціям і трендам. І ви можете замовити таку послугу у нас. Кожна деталь буде виглядати свіжо, стильно і оригінально.
Візуальна ієрархія
Правильно структурований ресурс стимулює ЦА виконати бажану дію (залишити контакти, зробити покупку). А все тому, що ми вміємо виділяти головне, найбільш ключове. Відвідувач при цьому відчуває себе легко і невимушено, навіть якщо в дизайн веб-сайту включені маркетингові виверти.
Інтуїтивна навігація
Наявність зручного пошуку і простого меню істотно полегшує збір інформації на онлайн-сторінці. Гостю не треба думати, куди клікати далі, – завдяки нашим старанням цей процес перетворюється в цікаву гру!
Послідовна історія
Фон, колір, стилістика, шрифти – дані компоненти одноманітні на всіх сторінках. Композиція не змінюється, зберігається концептуальний ритм. Завдяки цьому покупець навіть на інтуїтивному рівні усвідомлює, що такій компанії можна довіряти: вона стабільна і логічна в своїх діях.
100% гнучкість ресурсу
Адаптивний веб-дизайн творить чудеса: інтерфейс сайту за вашим бажанням поєднується з різними пристроями (ОС і браузерами), так що юзати сервіс стає ще простіше!
Успіх починається з малого: навіть якщо це просто веб-дизайн, є шанс потрапити в ТОП щасливчиків пошукової видачі. Давайте «чаклувати» разом!

Що входить в бюджет?

 1. 1. Аудит вашого порталу і конкурентного середовища
 2. 2. Опрацювання сценаріїв поведінки ЦА
 3. 3. Створення проектної документації
 4. 4. Підготовка тест-версії
 5. 5. Верстка, адаптація і тестування
 6. 6. Розробка інтерфейсу
 7. 7. Дизайн базових сторінок сайтів
 8. 8. Аналіз, оновлення проекту

Але для того щоб визначити реальну вартість нашої роботи, потрібно враховувати кілька факторів:

 • · тип сервісу (онлайн-магазин, корпоративна платформа);
 • · бажаний стиль, наприклад мінімалізм, типографіка, класика, ретро, органік;
 • · необхідність в створенні адаптивної версії або тільки мобільної;
 • · унікальність (шаблонний дизайн сайту коштує дешевше, а якщо з нуля, то розробляється ексклюзивний макет за відповідними тарифами).

У будь-якому випадку, ви можете розраховувати на адекватну цінову політику, який би варіант співпраці не вибрали. Вас цікавить просте проектування без надмірностей? Вартість обіцяє бути мінімальною. Якщо ж ви вибираєте виключно ексклюзив, оригінальний дизайн сайтів з масою крутих фішок, то ціна на послуги буде вище. Звертайтеся, виконаємо точні прорахунки!

Дизайн для сайту під ключ: основні етапи

 1. 1. Знайомство з вашим бізнесом.
 2. 2. Аудит веб-ресурсу, зіставлення з конкурентами.
 3. 3. Визначення проблем і пошук їх вирішення.
 4. 4. Створення прототипу, структури сторінок.
 5. 5. Утвердження і вибір стильової концепції.
 6. 6. Розробка проекту, впровадження.

Для сайтів, що відрізняються будовою і формою, наша дизайн студія затвердила чіткий алгоритм дій:
Вибір колірної гами
На цьому етапі дизайнери формують фірмовий стиль, враховуючи фонове зображення, контраст, колір для виділення окремих компонентів.
Створення композиції
Сюди відноситься коригування блоків, оптимізація і розстановка всіх вузлів майданчика таким чином, щоб покращилося його сприйняття.
Підбір шрифту
Дана стадія передбачає роботу з інструментами – стилями і кеглями. Опрацьовується естетична типографіка, модернізується візуальна складова текстового контенту.
Інтеграція анімації
Ви можете замовити дизайн сайту з шикарними анімаційними ефектами: імітація удару в спину, сяйво, пульсування, движок, спалах, слайди, погойдування. Виглядає дійсно класно, та й викликає інтерес у 90% користувачів, які відвідують сайт.
Визначення фону
Чарівні тематичні картинки, іконки, бекграунд не тільки привертають відвідувача, але і наділяють онлайн-ресурс «характером», динамікою.
На методику, що визначає дизайн сайту, впливає ціна. Якщо це спрощений шаблон, то деякі пункти можна виключити або об’єднати.

Послуги з дизайн-проектування

 • · Редизайн. Модернізуємо вже активний дизайн. Модифікуємо повністю або окремі елементи, перелінкування сторінок, додаємо нові розділи і сервісні можливості, оптимізуємо графіку і системні модулі.
 • · Дизайн для сайту з нуля. Зазвичай це створення, сео і запуск нового сервісу, що також включає роботи над естетикою і функціоналом.
 • · Оптимізація корпоративного інтернет-простору. Насичуємо вашу платформу корисною інфографікою, таблицями і схемами, адаптуємо її для статусної аудиторії і робимо більш презентабельною. Паралельно з цим розробляємо маркетингову стратегію, надаємо комплекс послуг по розкрутці бізнесу. Грамотно обрана тактика просування + продуманий psd шаблон + солідний дизайн сайту стануть ефективним інструментом в розвитку бізнесу.
 • · Складні дизайни-проекти. Наприклад, роботи над поліпшенням зовнішнього вигляду масивних порталів, торгових майданчиків різної складності.
 • · Дизайн-позиціонування мобільного додатка. Послуга передбачає опрацювання макетів, логіки, юзабіліті тестових сценаріїв.
 • · Дизайнерське оформлення лендінгів. Ефектна Landing page здатна утримати користувача і навіть більше – швидко продати товар. Наші посадочні сторінки збільшують конверсію на більш ніж 50%.

Дизайн сайту може бути індивідуальним і шаблонним. Ціни в першому випадку вище, оскільки процес трудомісткий. Тут вам і неординарне виконання, і орієнтація на конкретну аудиторію, і концептуальна гармонія.

6 причин замовити дизайн сайту у агентства WebFox

 1. 1. Нестандартні рішення
 2. 2. Креатив 24/7
 3. 3. Завдання будь-якої складності
 4. 4. Сучасний підхід до проектування
 5. 5. Оригінальний дизайн сайту
 6. 6. Лояльна вартість

Ми завжди підтримуємо свої веб-проекти після запуску: надаємо безкоштовну технічну консультацію, пропонуємо додаткові послуги з модернізації та адаптації ресурсу. Постійних клієнтів чекають знижки та вигідні комерційні пропозиції!

Хочете збільшити продажі, підвищити впізнаваність торгової марки або вивести свою фірму на королівський рівень? Зв’яжіться з нами, і ми разом регенеруємо ваш бізнес! Пам’ятайте: дизайн сайту на замовлення – це ваша можливість вирватися в десятку найвпливовіших і крутих компаній з вашої профільної ніші! Будьте першими!