Як виглядає контекстна
реклама
Нам довіряють
Кілька фактів про нас
Які результати ви отримаєте
6 причин довіриться Webfox
Кому потрібен контекст?
Готові кейси
Почніть проект з WebFox
Зв'яжіться з нами
Як виглядає контекстна реклама
Кілька фактів про нас
Які результати Ви отримаєте
Карколомний трафік
Розширення цільової аудиторії
Гарячі Ліди вже через 24 години
Моментальні продажі
Збільшена конверсія
Популяризація товару / послуги / бренду
Масштабування бізнесу
У 3-5 разів більше клієнтів
Оптимізація рекламної кампанії
ТОП пошукової видачі
Результати в цифрах Щомісяця
>80%
додаткового
доходу
100%
впізнаваність
бренду
60%
економії
бюджету
90%
цільових відвідувачів
на сайт
98%
замовників
повертається знову
100%
показник ефективності ROI
2-5%
клікабельності
6 причин довіриться WebFox
Iндивідуальні рішення

Розробляємо персональну стратегію для просування вашого бізнесу. Використовуємо всі види контексту, в тому числі банерну рекламу і ремаркетинг, класичний і динамічний пошук. Враховуємо будь-які побажання по рекламованим запитам, геотаргетингу, бюджету.

Комплексний підхід

Ми налаштовані на довгострокову співпрацю з замовниками, тому супроводжуємо проекти під ключ. Надаємо маркетингову, технічну і консультаційну підтримку, впроваджуємо інноваційні технології для досягнення максимального ефекту від контекстної реклами.

Професіоналізм

Нестандартні рішення, почуття смаку, нешаблонне мислення, креатив, профільна освіта - все це характеризує наших фахівців з найкращого боку. Кожен співробітник - профі в своїй справі, справжній ас в області веб-розробки. Досвід більше 10 років!

Оптимізація бюджету

Можете дозволити собі хіба що символічні інвестиції в контекстну рекламу? Працюємо і з мінімальним бюджетом! Ми налаштовуємо аналітику таким чином, щоб оплата стягувалася виключно за цільовою клік. «Зливати» бюджет немає потреби, панове!

Досвід більше 10 років!

Ми націлені на підвищення продажів, високу конверсію, залучення / повернення відвідувачів на сайт, автоматизацію бізнес-процесів. Фокусуємося на цільовому трафіку, що швидко і легко конвертується в дзвінки і замовлення. Гарантуємо широке охоплення аудиторії і відмінні показники ефективності!

Оперативність і своєчасність

Налагодження та запуск контексту не займає більше 3-5 днів. І коли все буде готово, потенційні клієнти відразу ж побачать вашу рекламу: їм варто тільки загугли потрібний товар або послугу. Тобто, ви отримуєте переходи на сайт вже «тут і зараз», без очікувань. Швидко і просто!

Хочете отримати
індивідуальну пропозицію
зараз?
Залишити заявку
Кому потрібен контекст?

Приватним підприємцям

Компаніям
малого і середнього бізнесу

Дистриб'юторам, рітейлерам, дилерам

Представникам великого бізнесу

Великим корпораціям

Початківцям стартаперам

 
Почніть проект з WebFox
Підготовка

Аналізуємо тематику сайту, конкурентне середовище, визначаємо потенційних клієнтів, складаємо подальшу стратегію розкрутки, плануємо структуру кампаній, розробляємо рекламні оголошення, формуємо семантику.

Запуск

Реєструємо особистий аккаунт, налаштовуємо рекламний кабінет і веб-аналітику, підключаємо лічильники. Запускаємо рекламу в Google Adwords / Yandex Direct, узгоджуємо попередні ціни за клік / показ / лід.

Ведення

Аналізуємо перші результати, впроваджуємо планові зміни, коригуємо вартість кліка, ключові слова, географію. Насамперед підвищуємо показник клікабельності, рейтинг оголошення, рентабельність рекламної кампанії.

Звітність

Щомісяця надаємо звіти про виконану роботу: що було впроваджено, які реальні цифри, наскільки ефективний контекст, чи досягнуті поставлені цілі. Складаємо план дій на наступний місяць.

Зв'яжіться з нами!

Щоб отримати індивідуальну пропозицію, достатньо:

Залишити заявку

Найшвидший і ефективний спосіб привернути цільову аудиторію на ваш онлайн-майданчик – це, звичайно ж, контекстна реклама. Це короткі оголошення (банер, тексто-графіка, текст, відео), спрямовані на конкретну цільову аудиторію. Як тільки потенційний замовник робить цільовий запит в пошуковій системі, рекламний меседж одразу ж відображається в певних точках.

Контекстна реклама від WebFox: 100% успіх для вашого сайту

Якщо ваше оголошення знаходиться в місцях розміщення контекстної публікації, то така реклама забезпечить високі показники конверсії веб-сайту, що тягне за собою високу відвідуваність з боку споживчої аудиторії, в той час як конкуренти сподіваються на високий рейтинг. Крім цього, клієнти будуть переходити зі сторінки пошукового запиту на чітко регламентовану вами сторінку вашого ресурсу, що дозволить регулювати поведінку споживачів і формувати для цього вигідні умови. Ви чітко усвідомлюєте, яка інформація зачепить гостя, і саме це ви йому і продемонструєте.

Все це можливо, якщо ви скористаєтеся послугами веб-студії WebFox. Наші фахівці проведуть ефективну рекламну кампанію, створивши необхідні умови для просування вашого бізнесу в мережі. Дієва контекстна реклама (Contextual advertising), замовити яку ви можете вже сьогодні, відкриє вам вихід до нових аудиторій, а, значить, збільшиться попит на товари або послуги.

Додатково, для отримання стовідсоткової вигоди, можливо оформити комплексну розкрутку веб-ресурсу. В результаті вас чекає в 3, а то і 5-6 разів більше розвитку. Показники конверсії, відвідуваності, лидів, охоплення ЦА, середньої клікабельності покращаться на очах!

Яким має бути Contextual advertising?

Якісна контекстна реклама сайтів завжди лаконічна, змістовна, швидко завантажується, актуальна, цікава, чітка, заманює, унікальна, іноді нестандартна. Вона також повинна:

 • · бути оптимізованою для пошуку;
 • · мати привабливий дизайн і оформлення.

Якщо контекст саме такий, його популярність зростає з кожним днем. Щоб отримати дохід, практично всі компанії використовують даний вид анонсування. Це зручно, недорого і ефективно. Популярніші нині контекст-реклама гугл і яндекс, оскільки саме ці пошукові системи мають карколомну статистику відвідуваності.

Що включає в себе контекст?

Контекстна реклама для сайту, розкручуванням якого ми будемо займатися, складається з:

 • · оголошення рекламного характеру, що відповідає стратегії, сфері діяльності компанії, переважно пропонованих товарів, і розраховане на певний контингент;
 • · ключових слів, які підбираються для перенаправлення всіх зацікавлених на цільові сторінки;
 • · посилань на web-сайт рекламодавця.

Ми можемо взяти в роботу замовлення під індивідуальні вимоги. У 90% випадків розробка контексту відбувається за ексклюзивною методикою, що включає як стандартні, так і авторські ІТ-технології.

Варіанти розміщення оголошень

У пошуковій системі
Ви отримуєте помітне, унікальне розташування важливої ​​інформації про ваш стартап в результатах пошукової видачі. Це може бути над запитом або праворуч. Можливі способи розміщення такого меседжу:

 1. 1. Спецрозміщення. Проводиться над результатами пошуку і включає приблизно три оголошення у верхній зоні.
 2. 2. Гарантована демонстрація. Виповнюється праворуч від результату пошуку і налічує близько чотирьох топ-оголошень контекстної реклами.
 3. 3. Динамічний показ. Публікації розміщуються під гарантованими показами, і показуються з періодичною частотою.

У партнерських мережах Гугл або Яндекс
Ми опублікуємо повідомлення в Google або Yandex (текстове, банерне, відеоролик) на кращих партнерських веб-сайтах. Ось чому це вигідно:

 • · Пошукова система Гугл є лідером в профільному сегменті, а кількість користувачів з кожним роком збільшується до 30% і вище. Важливим моментом є те, що плата за цей тип повідомлень здійснюється (найчастіше) за перехід клієнта на ваш ресурс, а покази відбуваються в безкоштовному режимі.
 • · Завдяки Yandex Direct, що має в своєму розпорядженні безліч корисних інструментів, виходить найефектніша контекстна реклама!

Ціни на повідомлення в Google і Yandex відрізняються, але все ж ви будете приємно здивовані нашою тарифною політикою. Кожен клієнт зможе підвищити свій рейтинг і домогтися максимальних продажів при мінімальних вкладеннях. Так, у нас недорого, якісно і швидко!

В соціальних мережах
Орієнтування дозволяє домогтися постійного контакту з потенційними замовниками, інформуючи їх про акції і знижки, а також підвищити лояльність до бренду або ТМ. Регулярне збільшення клієнтської бази гарантовано!

Скільки коштує ефективна контекстна реклама?

Вартість контекст-реклами в порівнянні з її прибутковістю і значенням в процесі розкрутки сайту складає незначні розтрати для власника інтернет-сторінки. Рекламна кампанія в друкованих засобах масової інформації або на телебаченні оцінюється набагато вище і, по суті, не так корисна для просування веб-сайту.

Кошти, виділені на розвиток бізнесу в інтернеті, слід розподіляти максимально раціонально. Інвестуючи в контекстну рекламу, власник веб-порталу приймає правильне рішення, оскільки від якісного рекламного анонсу залежить успіх його підприємства і отримання максимального прибутку.

Контекстна реклама в Україні: ціна на послуги нашої веб-студії

Щоб отримати точні ціни під ваші індивідуальні потреби, потрібно відправити заявку в режимі онлайн або зателефонувати за контактними номерами. Як відповідь ми надішлемо вам комерційну пропозицію, яка зорієнтує вас про реальний рівень витрат на рекламну кампанію.

Ми зробимо прорахунок і обговоримо всі ваші нюанси. Як правило, тарифи на контент-контекст більш ніж демократичні порівняно з ринковими пропозиціями від інших фірм. Більш того, для постійних клієнтів і новачків ми робимо солідні знижки, що обов’язково порадує.

Мінімальна вартість контекстної реклами в інтернеті обумовлена ​​тим, що власник бізнесу оплачує тільки ті повідомлення, які були переглянуті цілеспрямованою аудиторією. Великий плюс саме в тому, що на сторінці пошукової видачі контекстна реклама показується абсолютно безкоштовно. Ціна за клік встановлюється самим замовником. Тому це не просто актуально, але і економічно вигідно.

Багато наших рекламодавці вельми позитивно оцінили тарифікацію, тому замовляють одразу кілька послуг з розкручування, а іноді і цілий пакет. До того ж, у порівнянні з ринковими цінами у нас набагато дешевше, а за якістю і швидкостю ми займаємо лідируючі позиції в своїй профільній ніші.

ТОП-5 переваг

Реклама-контекст не нав’язується і вже точно не набридає: вона точно відповідає бажанням користувачів і чітко орієнтована на споживача, який шукає щось в мережі. Можна виділити масу її переваг:

 1. 1. Блискавичний старт. Нові відвідувачі приходять на ваш online-ресурс практично відразу після початку РК. Вам не потрібно чекати місяцями – ефект ви побачите в перші дні.
 2. 2. Продумана цінова політика. Платити треба тільки за переходи на веб-сайт рекламодавця, а не за тривалість просування.
 3. 3. Спрямований таргетинг. Контекстна реклама може бути доступна в конкретному місті (або вся Україна) і в певні часові проміжки. Для цього достатньо активувати показ за обраними населеними пунктами і налаштованим часом. Такий підхід дозволить знизити загальні витрати і скоротити нецільові переходи на веб-майданчик.
 4. 4. Гнучкість. Завжди є можливість внесення коригувань у разі зниження ефективності контенту. І це одразу ж дає свої плоди!

Хочете замовити контент, який працює на вас? Звертайтеся до фахівців веб-студії WebFox!

Маркетингова вигода очевидна!

 1. 1. Зростає продаж товарів / послуг.
 2. 2. Частішає відвідуваність порталу.
 3. 3. Збільшується рентабельність бізнесу.

Крім того, контекстні повідомлення допомагають просувати бренд і торгову марку. Від цієї реклами також залежить імідж компанії. Тому, якщо вам потрібна візитна картка, за допомогою якої можна оригінально заявити про себе цільовійаудиторії, рекомендуємо замовити публікацію в нашій веб-студії.

Гугл / Яндекс-реклама для кожного замовника абсолютно унікальна. Ви отримуєте цілий пакет бенефітів і вигод: починаючи від швидкісного нарощування трафіку на ваш інтернет-сайт і підвищення конверсії, та закінчуючи максимізацією прибутку від продажів. Це ідеальна пропозиція як для початківців стартаперів, так і для досвідчених підприємців.

Контекстна реклама в інтернеті: як ми це робимо?

Ретельно продумуємо робочу концепцію, щоб дістати величезного охоплення трафіку і топ-запитів, не допускаючи при цьому перетину з флагманами ринку в високочастотних запитах.

Здійснюємо підбір оптимального за кількістю і смисловою формою переліку слів. Такий набір можна назвати «семантичне ядро», що часто використовується при написанні і складанні запитів, необхідних для пошуку ваших послуг.

Застосовуючи підібрані ключові слова і словоформи, розробляємо спеціальне оголошення (за правилами Google ™). Воно буде відображено у відповідному виді (текст, графіка, відео), що дозволить мінімізувати появу нецільових відвідувачів, а ЦА навпаки – швидше залучити до вас на онлайн-ресурс.

Створюємо та налаштовуємо особистий аккаунт підприємця – обліковий запис (подібний кабінет дає можливість зберігати найважливіші інформаційні ресурси).

Публікуємо Contextual advertisings в пошукових системах, в партнерських мережах Гугл або Яндекс. Пропонуємо зробити замовлення на контекстну рекламу в одному або різних форматах.

Ведемо збір статистичних даних з метою визначити ефективність різних джерел трафіку (колл трекінг, KPI, A / B-тест, post-click аналіз).
Здійснюємо постійний моніторинг реакції ЦА на контекст і, якщо потрібно, вносимо поправки в контент або семантичне ядро ​​для збільшення максимального ефекту, тобто примноження кліків на вашу веб-платформу саме цілеспрямованих користувачів.

Проводимо деталізований ремаркетинг (ретаргетінг) і аналітику, оцінюємо позитивні і негативні моменти, підводимо підсумки в цифрах.

Тепер ви знаєте, скільки коштує контекстна реклама, яка приводить на сайт вже готових здійснювати покупку. Ви зможете управляти поведінкою споживачів через демонстрування кращих сторінок ресурсу і миттєве коригування змін, що дозволяє вам лідирувати і обходити конкурентів.

10 причин замовити контекстну рекламу саме у нас

 1. 1. Креативний підхід до роботи.
 2. 2. Рішення навіть найскладніших завдань.
 3. 3. Професіоналізм, доведений на практиці.
 4. 4. Оперативне виконання замовлення.
 5. 5. Гарантія ефективності розкрутки.
 6. 6. Індивідуальні умови співпраці.
 7. 7. Персональні знижки.
 8. 8. Вартість просування – мінімальна.
 9. 9. Комплексні рішення під ключ.
 10. 10. Регулярна звітність.

Співпрацюючи з нами, вас гарантовано чекає успіх: web-сайт стане не просто впізнаваним, але і принесе стабільний дохід від продажів! Ми налаштовуємо контекст в Яндексі і Гуглі так, щоб онлайн-портал підприємства отримував необхідний обсяг цільового трафіку, конвертований в заявки і покупки.

Це мегаеффектівний веб-інструмент, тому грамотне налаштування РК в Діректі, Адвордс в комбінації з СЕО стане запорукою для процвітання будь-якого онлайн-бізнесу. Рекомендуємо замовити контент і переконатися в нашому професіоналізмі!